życie

Wpisy zawierające słowo kluczowe życie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Życie widziane przez młodzież... depresja i ja

życie moimi oczami...    Każdy rodzic uważa, że młodzież nie ma żadnycg zmartwień bo przecież szkoła to nie zmartwienie. Drodzy rodzice mylicie się jeżeli tak uważacie. To właśnie w szkołach rodzi się najwięcej depresji wsród młodzieży. Każdy z nas jest innu i inaczej spogląda na ten nasz świat. Dla wielu nastolatków życie ma przepiękne barwy lecz dla osób u których objawia się już powoli depresja wygląda zupełnie inaczej... 

Zobacz cały wpis na blogu »
Coś na początek O życiu Lonely Girl

    Heej! Jestem tu nowa. Dobra nie taka nowa bo już tu raz byłam, jako 13 letnia dziewczynka, która się wystraszyła, bo zobaczyła swój e-mail na blogu i próbowała go usunąć. xD Nie wspomnę już o tym jednym wpisie który zawierał jedno zdanie. Haha Od dziecka byłam w tym internetowym świecie anonimowa i tak mi już zostało. Chociaż kilka razy się zdarzyło, że ludzie jakimś cudem wiedzieli że to ja. -,- Prowadziłam od kilku lat pamiętniki, które po miesiącu zostawiałam i nie pisałam w nich więcej. W końcu kupiłam sobie taki zeszyt A3 (chyba, taki jak kartka z bloku haha) i postnowiłam, że będę tam pisać. Zapisałam może z 20 kartek i dalej mi się nie chcę. Nie dość, że się muszę w szkole opisać (z prędkością światła) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zastanawialiście się kiedyś jak będzie wyglądało życie bez was?? - usuńcie takie myśli z głowy. Stayway

Jak powiedział to Igor Herbut "Życie jest małą ściemniarą" przekonałam się o tym na własnej skórze. Ktoś mądry 

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwsza zasada Przemyślenia z górnej półki...

Witam, na początek krótko się przedstawię, abyście wiedzieli z kim macie do czynienia. Mam na imię Malwina. Za kilka miesięcy kończy się etap nastolatki w moim życiu, ponieważ wiosną skończę 20 lat. W tym roku rozpoczęłam studia na Uniwersytecie Medycznym. W życiu od kilku lat kieruję się kilkoma ważnymi zasadami, które pomagają mi zachować spokój i równowagę. Pierwsza z nich (moja ulubiona :)) to: NIC W ŻYCIU NIE DZIEJE SIĘ BEZ PRZYCZYNY. To zdanie jest wyjaśnieniem na każde nurtujące mnie pytanie lub problem- wszystkie spotykające nas doświadczenia (złe i dobre) mają jakiś sens i prędzej czy później się o tym przekonamy. Niejednokrotnie byłam niezadowolona, że mimo moich starań coś się nie udało- jednak po pewnym czasie wychodziło to na moją korzyść lub dawało do myślenia. Nie dajcie się natręctwom myśli z pytaniem DLACZEGO w roli głównej.... zaufajcie sobie i światu, wszystko ma swój sens i cel :). Do zobaczenia ! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAK ZOSTAŁAM WŁAŚCICIELEM KONIA -UMOWA, KOSZTA, UTRZYMANIE, itp. W Końskim małym Świecie

INSTAGRAM: paulam0000   YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCUtJwqDRZ9PuUrTEmOpH-Zw?view_as=subscriber HEJ ! Jestem Paula. Mam 26 lat i jestem od urodzenia miłośnikiem koni oraz innych zwierząt !  Przybliżę Wam historię jak to się stało, że mam własnego rumaka. Zapraszam do czytania:) (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Życie za zakrętem Życie za zakrętem

Jeszcze parę lat temu było pełno marzeń, planów, obietnic wydawało się,że życie stoi przede mną otworem.Jestem królową życia wszystko jest możliwe.Teraz w pobliżu moich 34 urodzin to już niedługo bo w Wigilię tak w Wigilię niby dziecko szczęścia,myslę o sobie,że może jeszcze nie wszystko stracone,że to co było trzeba oddzielić grubą kreską.Życie to takie cudowne słowo nie dawno znowu zostałam mamą tak po 11 latach ,.cudowne uczucie bardziej świadome macierzyństwo. Nie wiem czy jest sens robienia bilansu tego co udalo mi się osiągnąć i tego czego nie ale wiem,że póki żyje to będzie dobrze.Musi być dobrze. 

Zobacz cały wpis na blogu »
Odcienie szarości. W Mojej Głowie

Będąc małą dziewczynką, wydawało mi się, że rodzina, dorośli, starsi ode mnie, są wszechmogący, potrafią i wiedzą tyle, że na pewno w złej  albo przykrej chwili mnie uratują, albo będą potrafili pocieszyć. Kiedy chorowałam, zawsze strasznie to przeżywałam, mama zawsze to bagatelizowała i jak magiczną różdżką, krótkimi słowami  ,,nic Ci nie będzie" przestawałam się tym przejmować. Teraz, będąc już dorosła, kiedy widzę babcię, skarbnicę wiedzy, inteligentną wspaniałą i kochaną kobietę, jako starszą, schorowaną osobę,boję się życia.  Jak to się dzieje, że nagle dorastamy i po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CYTAT 3 Szczere teksty

,,Słyszysz mnie? Podobno wszystkich słyszysz a ja myślę, że to bzdety, wiesz? Jaki byłbyś nieludzki jakbyś słyszał każdego. A może słuchasz tylko jak się klęczy?Albo tylko w kościele? Wtedy ci otwiera się wybiórcze ucho. Tylko, że Mnie nigdy nie zabiorą do kościoła, bo nigdy o to nie poproszę...i nie uklęknę... Więc słuchaj mnie teraz. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CYTAT 1 Szczere teksty

,, Kiedyś bałem się śmierci. Teraz boję się nieżycia. To różnica. Idziemy przez życie, planując przyszłość, ale czasami ta przyszłość nigdy nie nadchodzi..."  Neal Shusterman ,,Głębia Challengera"

Zobacz cały wpis na blogu »
Moje życie Jeyeloneczka

A więc tak : Narazie niebędę podawać imienia, wieku, osobistych danych, uznajmy że mam na imię Jeloneczka. Bardzo lubię zwierzęta najbardziej jelenie są uroczymi sworzeniami które poruszają się po naszej brudnej ziemi, bardzo irytuje mnie zachowanie innych to jak wyrzucają śmieci do rzek po prostu nie dbają o środowisko, ale o tym kiedy indziej. Moim ulubionym kolorem jest chyba pastelowy niebieski jest taki delikatyny, płynny,taki poprostu idealny niesie piękne wspomnienia np. niebo we Włoszech, ocean który nadal mam w sercu.  koniecznie napiszcie coś o sobie, a kolejny wpis ... niewiem możliwe że niedługo. POZDRAWIAM ! wszystkich i żegnam DOZOBACZENIA ! lub do KOLEJNEGO WPISU ! PAPA !!!

Zobacz cały wpis na blogu »
Pakiet pełen możliwości Ubezpieczenia Karkoszka

Pakiet Bezpieczne Życie W tym artykule dowiecie się ciekawych informacji dotyczących produktu, na który klienci bardzo często się decydują. Dlaczego? Zapraszam do lektury. Pakiet Bezpieczne Życie (PBŻ) jest produktem, na który decyduje się coraz więcej Polaków. Nie dzieje się to bez przyczyny. Na atrakcyjnosć tego produktu wpływa wiele czynników. Jednym z nich bez wątpienia jest ilość konfiiguracji, którą możemy wybrać - aż 21! Dzięki tej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bezradna Radości i smutki dnia codziennego.

Witam wszystkich. To mój pierwszy blog. Chcę pisać aby dać nadzieję innym, że życie jest piękne choć bardzo trudne. Trudne szczególnie wtefy, gdy czujemy się bezradni wobec okoliczności życia. Ale nie poddaję się. Was też zachęcam do bycia sobą, do realizowania swoich pasji. Nie dajcie się zastraszyć.

Zobacz cały wpis na blogu »
Dzień dobry kolekcja życia

Od czego by tu zacząć. Mam na imię Romana. Stronę postanowiłam założyć pod wpływem takiej zwykłej ludzkiej potrzeby, podzielenia się swoimi radościami jak i problemami. Chciałabym posłuchać dobrych rad, jak i sama służyć pomocą w miarę swoich możliwości oczywiście. Ta strona będzie poświęcona życiu. Życiu nas wszystkich zwykłych i niezwykłych ludzi. Będę tu pisać dosłownie o wszystkim co może spotkać bardziej lub mniej przeciętnego "Kowalskiego". Od zwykłego "co dziś na obiad" , "czym podlewać storczyki", "jak pozbyć się kreta z ogrodu", po "jak postępować z trudnym nastolatkiem bez pomocy psychologa", "co zrobić ze wścibską sąsiadką", czy " dziecko znów ma zapalenie ucha " Będę pisać i rozmawiac o tym, co dotyczy mnie i nas wszystkich. Bardziej i mniej przyziemnych spr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zaraz wracam Zaraz wracam

Zaraz wracam.... Powiedziałam ja po kolejnym trzęsieniu w moim życiu,  niektórzy są poprostu nie reformowalni. A może to nie ja, może to przeznaczenie albo jakiś żart losu. Obiecuję sobie ze za każdym razem jak świat mi się wali, że wezmę się w garść.  Tak też robię, po czym 5 minut później wpadam z deszczu pod rynne. Jak inni stali po rozum ja chyba musiałam się obrzerac gdzieś na chmurze albo dlubalam w nosie bo to przecież nie możliwe żeby trzy razy trafić kula w ten sam płot. Ponoć jestem z tych wrażliwych, ja uważam że poprostu jestem człowiekiem który posiada jakąś doze empatii , której teraz jest dość spory deficyt wokół mnie. Ale jak do świętej Anielki daje rade przyciągać tych którzy serca nie mają...  No normalnie jakaś magia. Będzie sto Panów stało sobie w rzędzie i ten którego ja wybiorę będzie na bank despotycznym cyborgiem. Dar?  Może,  tylko jeszcze nie wiem co z nim zrobić. W życiu raczej się to nie prz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
początek końca. W życiu niczego nie możemy być pewni.

Wiedziałam, że kiedyś się tu znajdę. Może dzisiaj jest ten właściwy dzień? 15 października 2018r. Dzień jak każdy inny, zimna kawa z mlekiem, słońce za oknem. Tak! Słońce, a ja ?       Moje życie to ciągle TY.. banał, co ? Nigdy nikogo tak nie kochałam. Byłam z nim tak, ale każdego dnia, przez te SIEDEM lat myślałam o Tobie. Zastanawiałam się, jak się czujesz, co robisz, czy się śmiejesz, czy właśnie opowiadasz swój jeden z wielu głupich żartów, czy Twoje życie Ci odpowiada, czy ona Cię ko (...)

Zobacz cały wpis na blogu »