Egzorcysta

Wpisy zawierające słowo kluczowe egzorcysta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

INFORMACJE

  INFORMACJE 115. Niech się dzieje każdemu według jego zasług i jego działania na Ziemi, niech każdy sam uderzy się w piersi i sam sobie odpowie, tak jak w sądzie, jestem winny lub nie winny, ale pamiętajcie, że mówi się tylko PRAWDĘ i zawsze PRAWDĘ. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DUCH I DUSZA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  DUCH I DUSZA 122. Twój duch i dusza cały czas woła, abyś zszedł z tego tronu rozumu i zaczął się rozwijać duchowo, to nieustanna całkowita codzienna praca nad sobą, z odczuwaniem w Miłości duchowej, abyś wszedł na wyżyny duchowe, stopnie odczuwania, bądź zawsze czujny i żywym duchem w stworzeniu. Ducha nie widzimy okiem ziemski (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BIRMA I CHINY

  BIRMA I CHINY 114. Birma i Chiny to dla was, abyście zobaczyli jak wygląda człowiek pozbawiony dóbr materialnych, zobaczcie jak wygląda życie bez duchowych wartości. Stwórca woła was, ostrzega, a wy nic nie chcecie słyszeć, nic nie chcecie wiedzieć, to sobie oglądajcie do woli, tyle razy ile trzeba byście uczuciem to na sobie doznali i wreszcie zrozumieli, że czas na pracę duchową ostateczny, jak sąd ostateczny, musicie do praw Stwórcy być pokorni i zacząć mocno i gorąco z uczuciem, gorliwie z żarem Miłości (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO DALEJ SIĘ WYDARZY? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO DALEJ SIĘ WYDARZY? 142. Po oczyszczeniu ziemi nastąpi jej rozkwit z ludźmi pozostałymi, jeśli ludzie zawiodą, upadną. Wszystko zależy czy wytrzymają podporządkowani ciśnieniu Bożej woli, czy będą z całą surowością chcieli żyć w czystości, w Bożym pr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ENERGETYCZNE OCZYSZCZANIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  ENERGETYCZNE OCZYSZCZANIE 121. Każda osoba na najniższych swoich skłonnościach w danej chwili przyciąga sobie osobę do tych skłonności jednorodną, na początku wszystko pasuje; wspaniały przyjaciel, całuski, buziaczki, miłe słówka itp., itd. Skłonności przechodzą, wraca osoba do normy i już zaczynają się problemy energetyczne, zaczyna się przez nowop (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JASNOWIDZ

  JASNOWIDZ 113. Jasnowidz to nie jest wróżbita przepowiadający przyszłość, nie ma możliwości pokazania człowiekowi ziemskiemu jego drogi, ponieważ wiele od tego ziemskiego ducha zależy, czy on wybierze tą mu pokazaną ścieżkę czy wybierze inną, bardziej dla niego korzystną, jeżeli przełamie w sobie swoje ograniczenia, to zaskoczy sam siebie, zobaczy że może zrobić (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYŚCIG SZCZURÓW UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  WYŚCIG SZCZURÓW 120. Wyścig szczurów trwa na Ziemi do gęstomaterialnych dóbr, do pieniędzy, do wszystkiego co jest im potrzebne do osiągnięcia martwego leniwego życia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKIE ŻYCIE

  ZIEMSKIE ŻYCIE 112. Wasze ziemskie życie, to smutek i gorycz waszych emocji związanych z energetycznym dnem, bez żadnych wartości, nie ma ani krzty radości, wszyscy są wokół winni tylko nie wy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MOJŻESZ Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MOJŻESZ 42. Mojżesz inkarnował się po raz kolejny na Ziemi, aby służyć Jezusowi Chrystusowi. Wiele dni minęło od pierwszego spotkania z Sy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, TO MÓJ LIST DO CIEBIE

  PANIE, TO MÓJ LIST DO CIEBIE 111. Panie, to mój list do Ciebie, byt mój cały, duch i ziemskie ciało, służy Tobie Panie bezgranicznie w wielkiej Miłości duchowej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZNOWU POMOC...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ZNOWU POMOC...! 131. Znowu pomoc dla Ziemi nowa się rozpoczyna, ponieważ zawinili ludzie, a nie Ziemia! Ziemia obecnie s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CIEMNOTA CIEMNOŚCI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  CIEMNOTA CIEMNOŚCI 119. Ciemnota ciemności, to brak kompletny logicznego myślenia, trzymanie się materii, to zło które upada już na zawsze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DANE PRAWA W STWORZENIE

  DANE PRAWA W STWORZENIE 110. Dane prawa w stworzenie przez Stwórcę ludzkim tworom tu na Ziemi, działają prawa bez ingerencji Stwórcy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CIĘŻKO NA ZIEMI W MIŁOŚĆ PRAWDZIWĄ PRZEMIENIĆ WSZYSTKO Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CIĘŻKO NA ZIEMI W MIŁOŚĆ PRAWDZIWĄ PRZEMIENIĆ WSZYSTKO 124. Wszyscy pragną kochać, a nie potrafią tego wcale! Robią wszystko nie potrafiąc kochać prawdziwie, zawężono pojęcie do ziemskich dolin i w błocie wszystko potopili. Miłość płynąca od Pana jest czysta, su (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OFIARA I JEJ KAT

  OFIARA I JEJ KAT 109. Ofiara i jej kat, zależności zależą od was, ponieważ sami z rozumowego pojmowania praw STWÓRCY, daliście się ściągnąć do poziomu ofiary, to natychmiast znajduje się kat poprzez rozum, z którego działa na was ciemność, ale to tylko i wyłącznie wy sami podaliście rękę ciemnościom i ustawiliście się jako ofiara, i natychmiast znajduje się (...)

Zobacz cały wpis na blogu »