Egzorcysta

Wpisy zawierające słowo kluczowe egzorcysta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

LECZENIE KOLORAMI

LECZENIE KOLORAMI                                                  62. Życie na Ziemi to nie jest bajka, to twarda walka każdego ducha, o swój byt tu w gęstej materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO PRZEZ ŚWIATŁO CHCIANE CZŁOWIEKOWI DAROWANE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSTKO PRZEZ ŚWIATŁO CHCIANE CZŁOWIEKOWI DAROWANE 61. Aby ten stawał się jaśniejszy w służbie Pana, lecz człowiek sam »panem« się ogłosił i sprzymierzył z ciemnym głosem, który ku piekielnym bramom niesie go, ku wiecznemu zatraceniu. Ludzki twór czystego swego sedna już nie słucha, ciemnego rozumu słucha i zanurza się coraz głębiej w materialne, ciężkie wibracje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHCE KAŻDY BYĆ SZCZĘŚLIWY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

CHCE KAŻDY BYĆ SZCZĘŚLIWY 90. Chce każdy być szczęśliwy, ale leniwy duch nic nie dostaje, dostaje lecz tylko baty, które sam sobie przyciąga. To co wysyłacie, myśli, słowa i czyny wracają do was, lecz po drodze zbierają wszystkie energie podobne i jednorodne, stokroć się wzmacniają i uderzają w tego, który je wysłał. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POLSKA TEN KRAJ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

POLSKA TEN KRAJ 89. Polska ten kraj wybrany przez STWÓRCĘ na Ziemi, który ma przyjąć Syna Bożego tutaj w materii. Kraj, który w wydarzeniach najmniej ucierpi, najmniej zniszczeń, tutaj najwięcej ludzi, którzy rokują nadzieje na naw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FAŁSZYWE ZNAKI

FAŁSZYWE ZNAKI 56. Fałszywe znaki wznoszą się wysoko, ponad głowami ziemskich ludzi, zaznaczając te miejsca, gdzie na fałszywych poglądach wciskanych z poziomu strachu i litości zarabia się duże pieniądze i chce się leniwie żyć, na zasadach ciemności, wymyśla się rozumowo różne nielogiczne cuda, by na smyczy wodzić i czyścić z pieniędzy tych, którzy się dają, tych którzy sobie na to zasłużyli, po prostu pranie mózgu, ale to ich wielka wina, jednych i drugich. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Egzorcysta potrzebny niecodzienna codzienność

Przeklęty dom, od roku o tym myślę i zaczynają mnie domownicy w tym wspierać.. Jakieś fatum po prostu lub kiedyś ktoś przeklął to miejsce lub nas, tylko za co.. w życiu każdej osoby z naszej rodziny dzieje się ciągle coś złego, jedna siostra, sprawy rakowe i problemy ostre z kręgosłupem, druga siostra, problemy kobiece a od kilku lat reumatologiczne problemy, jyz kulka operacji przeszła i ledwo chodzi, teraz wygina jej ręce, trzecia samotnie wychowuje 2 synów i ciągłe problemy z ojcem dzieci, ja.. szkoda gadać.. :( wystarczy, ze opowiem dzisiajszy dzień, bo w to co się dzieje nie wierze po prostu.. ja wczoraj sie źle czułam, rano wstałam chora strasznie, jak siedziałam sama z siostrzeńcem, przyjechał jego ojciec z Hiszpanii z matka i tłumaczem by zabrać dzieci... ludzie pozbawiani wszelkich uczuć i ludzkich zachowań.. zaraz potem siostra, ich mama miała wypadek złamała nos i znalazła sie na izbie przyjęć.. kiedy ja pojechałam do lekarza wieczorem, w tym czasie rozchorował sie Daniel, rota wirus, po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »