Egzorcysta

Wpisy zawierające słowo kluczowe egzorcysta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! 9. Nikt za ciebie grzechów nie odkupił. Tylko twój wielki wysiłek, aby przetrwać i dostać się do Królestwa Tysiącletniego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE DUCHY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE DUCHY 8. Jesteście stworzeni i posłani przez Stwórcę na Ziemię, aby służyć Najwyższemu. A wy co zrobiliście? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE JESZCZ NIE WSZYSTKO STRACONE!!! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZIE JESZCZ NIE WSZYSTKO STRACONE!!! 7. Intensywna praca nad rozwojem duchowym i wielki własny wysiłek mogą przynieś efekty. Dlatego nie zwlekajcie, bo to nie jest zabawa, to walka o własne przetrwanie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZIE 6. Co wy tam takiego robicie, że Żywego Słowa, Jezusa Chrystusa nie rozpoznajecie? Wasze działania to przejaw ciemności, a nie obrona Słowa Pana naszego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POSZUKIWANIE PRAWDY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

POSZUKIWANIE PRAWDY 5. Ziemskie twory macie obowiązek poszukiwania Prawy. Musicie się wysilać aby odnaleźć wysłannika Pana, Jezusa Chrystusa. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DO ZIEMSKICH TWORÓW NA ZIEMI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

DO ZIEMSKICH TWORÓW NA ZIEMI 4. Ludzkie twory dlaczego nic nie robicie? Nie wyciągacie żadnych wniosków z tego co się dzieje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE CO WY ROBICIE? Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZIE CO WY ROBICIE? 3. Do szkoły nie chodzicie i tylko sobie szkodzicie. Weście się w garść. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TWOJA ZIEMSKA RODZINA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

TWOJA ZIEMSKA RODZINA 2. A to cała ziemska rodzina nawiedzona od matki po syna mówią ludzie twory. To ich reakcja na słowa o Stwórcy o przestrze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POWITANIE NOWEGO ROKU Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

POWITANIE NOWEGO ROKU 1. Nie ta radość, nie to szczęście co cię w ziemskie pcha ludzki tworze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rozumem bez możliwości pojmowania Pana! Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Rozumem bez możliwości pojmowania Pana! 9. Rozumem bez pojmowania Stworzyciela w gęstej materii. Możesz dzieła Woli Bożej poznać, możesz Pana odczuć sercem swoim, im wyższy poziom duchowy reprezentujesz, tym bardziej Pana poznajesz i pokorniejesz szybko jak lód w Słońcu wiosennym, który zwiastuje ocieplenie. Ludzie gubią się duchowo codziennie w rozumowym działaniu, popełniają błędy, które ciągle wychodzą na jaw. Pokazują władzę, która błądzi i szuka dla siebie korzyści, w nikły sposób wykazują troskę o siebie ducha, dla ciała ziemskiego pragną korzyści. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Rozumem bez możliwości pojmowania Pana! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Rozumem bez możliwości pojmowania Pana! 9. Rozumem bez pojmowania Stworzyciela w gęstej materii. Możesz dzieła Woli Bożej poznać, możesz Pana odczuć sercem swoim, im wyższy poziom duchowy reprezentujesz, tym bardziej Pana poznajesz i pokorniejesz szybko jak lód w Słońcu wiosennym, który zwiastuje ocieplenie. Ludzie gubią się duchowo codziennie w rozumowym działaniu, popełniają błędy, które ciągle wychodzą na jaw. Pokazują władzę, która błądzi i szuka dla siebie korzyści, w nikły sposób wykazują troskę o siebie ducha, dla ciała ziemskiego pragną korzyści. Takich ludzi czas zostawić, dla nich samych życie jest dalekie od stania się nowym, są zbyt leniwi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻYCIE NA ZIEMI DLA ZIEMSKIEGO TWORA DOBIEGA KOŃCA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŻYCIE NA ZIEMI DLA ZIEMSKIEGO TWORA DOBIEGA KOŃCA! 188. Nauk przekazywanych przez Syna Bożego, Jezusa Chrystusa nie przyjmiecie! Nie żyjecie tu na Ziemi zgodnie z Dziesięcioma Przykazaniami i trzema prawami Stworzyciela. Zajęci jesteście tylko doczesnym życiem i nic was więcej nie interesuje. Biegacie do kościoła, aby uspokoić waszego ducha, a wy jeszcze tym bardziej się pogrążacie. Macie tak szczelną opasę na oczach, którą sami sobie założyliście, podążając za naukami kościoła. Spędzacie leniwo duchowe życie i nic was poza materią nie zajmuje. Teraz nastał dla was czas ostateczny. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MYŚLICIELE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MYŚLICIELE 187. Na ziemi przebywają sobie myśliciele i tylko dumają, co by tu robić, aby przybywało im dóbr materialnych. Wytężają tak swój rozum, że od tego myślenia, aż wyłysieli. Siedzą, liczą pieniądze, a jak im się coś nie powiedzie wyrywają sobie resztę włosów z głowy. Biegną do kościoła, aby ciemny za kasę odprawił mszę, która ma odwrócić złą passe. Nie ta droga do Stwórcy. Powinniście kierować się tym, co płynie z waszego wnętrza, czyli odczuwaniem. Każdy z ziemskich tworów został wyposażony w możliwość odbierania podpowiedzi płynącyc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIE POZNAJECIE KRÓLA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

NIE POZNAJECIE KRÓLA! 186. Przebywa na Ziemi Król Wszelkiej Materii. Przemawia do was Żywym Słowem, a wy nie dość, że nie rozpoznajecie namiestnika Pana, to głoszonego Słowa nie przyjmujecie. Światło wymusi na was posłuszeństwo i będziecie wykonywać wszystko to, co Stwórca nakazuje. Dość już bez duchowego życia na planecie Ziemia. Żywioły działają coraz mocniej, a wy wszystko przyjmujecie jako globalne ocieplenie. Brak w was chęci poszukiwania Prawdy i podążania drogą rozwoju duchowego. Jeżeli nie będziecie postępować tak jak Stwórca tego od was wymaga, to nie ma (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
REFLEKSJA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

REFLEKSJA 185. Działania żywiołów w ostatnich dniach bardzo mocno się nasiliły. Żywioły uderzają precyzyjnie w wybrane zakątki Ziemi. Moc ich działania jest bardzo spotęgowana. Zewsząd słychać narzekania ziemskich tworów, że stracili rzeczy materialne. Nikt z dotkniętych kataklizmem nie składa podziękowań Stwórcy, że jeszcze uszli z życiem. Brak refleksji, zmian ziemskich tworów i skierowania się na drogę rozwoju duchowego. Stwórca pokazuje wam ziemscy ludzie, że materia niewiele znaczy i bardzo szybko można się jej pozbyć. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »