Egzorcysta

Wpisy zawierające słowo kluczowe egzorcysta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MARTWE ŻYCIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  MARTWE ŻYCIE 128. Martwe życie tu na Ziemi to chłodne nastroje, chłodna miłość, lodowe uczucia, lodowe rozmowy czczone przez ziemskie głowy, rozum lodowy, chłodny wzrok, nic nie ma tylko lód, zapukajcie do drzwi takiego lodowego człowieka i poproście o pomoc, z powodu chłodu w tym domu nic nie otrzymacie, nawet dobrego sł (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYŚCIG SZCZURÓW

  WYŚCIG SZCZURÓW 120. Wyścig szczurów trwa na Ziemi do gęstomaterialnych dóbr, do pieniędzy, do wszystkiego co jest im potrzebne do osiągnięcia martwego leniwego życia. Dlaczego tak się śc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CIEMNOTA CIEMNOŚCI

  CIEMNOTA CIEMNOŚCI 119. Ciemnota ciemności, to brak kompletny logicznego myślenia, trzymanie się materii, to zło które upada już na zawsze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPYTANIE! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  ZAPYTANIE! 126. Czy jest ktoś na Ziemi, kto sam się bez przymusu przybliży do Światła, do Stwórcy, przyjmie wszystko sam, bez rozumowych nielogicznych deformacji każdego jedynego Słowa? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SUMIENIE

  SUMIENIE 118. Sumienie was gryzie, wasze wnętrze was woła, dajcie sobie choć chwilkę na zastanowienie, na logiczne skonsultowanie ze swoim sumieniem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZDROWIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ZDROWIE 64. Ludzkie twory dostały od Stworzyciela doskonałe ciało, o które w ogóle nie dbają. W ich mniemaniu trzeba dbać lepiej o rzeczy materialne niż o własne ciało. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIDOCZNE ZMIANY... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIDOCZNE ZMIANY... 170. Które są charakterystyczne w procesie przejawienia to: Krzyż Równoramienny w kręgu i Biała Gołębica, dwa znaki jak pieczęcie widnieją przymnie Synu Bożym. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RADOŚĆ Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

RADOŚĆ 61. Wiele ludzi uważa za radość: wyjście do sklepu na zakupy po kolejną parę butów lub jakiś ciuszek do ubrania. Jeszcze inni myślą, że dużą radością jest ukończenie szkoły, zdanie matury lub obrona pracy magisterskiej. W niektórych rodzinach radością jest zasiąść prz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LETNI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LETNI 59. Letni tak zwani dobrzy ludzie, słyszy się coraz częściej, że odchodzą i pozostawiają gęstomaterialne ciało. Informacje o możliwości energetycznego uzdrowienia nie przyjęli i dalej chodzili do medyków. Stan zdrowia takiej osoby nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEWIELKA ISKIERKA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  NIEWIELKA ISKIERKA 125. Wystarczy jedna niewielka iskierka PRAWDY tobie dana, a ty musisz z tej iskierki rozpalić ognisko, aby buchało we wszystkie strony, abyś wszystkim wokół dawał ciągle tą jedyną niewielką iskierkę, by mogli też zapłonąć ogniskiem, bo nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich, to nie możliwe. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZI WIEDZA

  LUDZI WIEDZA 117. Ludzie jak wy na tematy duchowe mało wiecie, to wasza wina ewidentna, bo nie żądacie PRAWDY od nikogo, bo sami kłamiecie, siebie oszukujecie, a i o PRAWDZIE też nic powiedzieć nie potraficie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZELKIE CIEMNOŚCI Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

WSZELKIE CIEMNOŚCI 23. Wszelkie ciemności przymuszone obecnie Siłą Światła muszą się przejawić, pokazać, zwrócić swoją uwagę i się rozpaść, tak działają prawa. Dlatego wszystko co próbuje się do mnie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZGORYCZENIE! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  ROZGORYCZENIE! 124. Rozgoryczenie! Moje jest ogromne, tylko dlatego, że wy nic widzieć nie chcecie, nic nie odczuwacie, choć jak wam się wszystko pokaże i opowie, to przyznajecie rację i o Prawdach oczywistych też dużo wiecie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TĘCZOWY MOST

  TĘCZOWY MOST 116. Tęczowy most dla duchów ludzkich, którzy się rozwijają duchowo, tacy są radośni, szczęśliwi, budują wszystko co jest na Ziemi, zawsze na nowo. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRAWDZIWY PRZYJACIEL UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  PRAWDZIWY PRZYJACIEL 123. Przyjaciel to duch ziemski, na którego zawsze można liczyć w potrzebie, to taki duch, który nie lituje się nad swoim przyjacielem, tylko daje mu z prawdziwej duchowej Miłości tylko to co jest korzystne, a nie wygodne i miłe, zawsze z Miłości swej pomaga bezinteresownie, ale zawsze wie, że w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »