Egzorcysta

Wpisy zawierające słowo kluczowe egzorcysta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

JESTEŚCIE CAŁY CZAS ATAKOWANI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE JESTEŚCIE NA BRZEGU UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEWIELKA ISKIERKA

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MASZ CEL Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MASZ CEL 75. Wszystkie ludzkie duchy przebywające tu i teraz na Ziemi powinny wyznaczyć sobie cel jaki pragną osiągnąć. Ja Mojżesz mam jeden cel; dotarcie do Raju duchowego z którego wyszedłem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
UMOWA MINUTOWA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  UMOWA MINUTOWA 134. Umowa minutowa dla duchów na Ziemi, domowa retoryka bez rozgłosu, bez medialnego sukcesu, indywidualnie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
A ORKIESTRA NIE GRA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  A ORKIESTRA NIE GRA      133. A orkiestra nie gra choć instrumenty wszystkie mają, czekają na znak Jezusa Chrystusa, na specjalne wydarzenia zgodne z planem NAJWYŻSZEGO. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZGORYCZENIE!

  ROZGORYCZENIE! 124. Rozgoryczenie! Moje jest ogromne, tylko dlatego, że wy nic widzieć nie chcecie, nic nie odczuwacie, choć jak wam się wszystko pokaże i opowie, to przyznajecie rację i o Prawdach oczywistych też dużo wiecie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE! UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  LUDZIE! 132. Ludzie! Bryka na was nie czeka, dom wasz daleko, a wy wciąż myślicie, że wszystko jest wasze, myślicie, że jeszcze więcej dostaniecie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO NA DŁONI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  WSZYSTKO NA DŁONI 131. Wszystko na dłoni się manifestuje, receptory wszystko wam pokazują, wasz organizm daje wam znaki, a wy nie wiecie co mu jest, dlaczego słabniecie, dlaczego źle się czujecie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRAWDZIWY PRZYJACIEL

  PRAWDZIWY PRZYJACIEL 123. Przyjaciel to duch ziemski, na którego zawsze można liczyć w potrzebie, to taki duch, który nie lituje się nad swoim przyjacielem, tylko daje mu z prawdziwej duchowej Miłości tylko to co jest korzystne, a nie wygodne i miłe, zawsze z Miłości swej pomaga bezinteresownie, ale zawsze wie, że w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OGIEŃ BUCHA Z DUCHA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  OGIEŃ BUCHA Z DUCHA 130. Ogień bucha z ducha i świeci, duch szczególny, jedyny w swoim rodzaju z najwyższego poziomu, Boskiego, część Boga Samego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DUCH I DUSZA

  DUCH I DUSZA 122. Twój duch i dusza cały czas woła, abyś zszedł z tego tronu rozumu i zaczął się rozwijać duchowo, to nieustanna całkowita codzienna praca nad sobą, z odczuwaniem w Miłości duchowej, abyś wszedł na wyżyny duchowe, stopnie odczuwania, bądź zawsze czujny i żywym duchem w stworzeniu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO W PRAWACH UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  WSZYSTKO W PRAWACH 129. Wszystko w prawach musi się dopełnić, tylko i wyłącznie wasze działanie powoduje że są na Ziemi coraz mocniejsze wydarzenia, wszystko powoli dokładnie na PRAWDZIE się opiera i wszystko musi wam pokazać swoje prawdziwe oblicze, a nie takie jak wy chcielibyście zobaczyć na wasze życzenia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ENERGETYCZNE OCZYSZCZANIE

  ENERGETYCZNE OCZYSZCZANIE 121. Każda osoba na najniższych swoich skłonnościach w danej chwili przyciąga sobie osobę do tych skłonności jednorodną, na początku wszystko pasuje; wspaniały przyjaciel, całuski, buziaczki, miłe słówka itp., itd. Skłonności przechodzą, wraca osoba do normy i już zaczynają się problemy energetyczne, zaczyna się przez nowop (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE TWORY MECZE OGLĄDAJĄ I CO Z TEGO MAJĄ? Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE TWORY MECZE OGLĄDAJĄ I CO Z TEGO MAJĄ? 72. Ludzkie twory tłumnie zasiadają przed telewizory, aby oglądać dziwną grę. Pokupowali sobie różnego rodzaju gadżety i niby kibicują swojemu faworytowi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »