Egzorcysta

Wpisy zawierające słowo kluczowe egzorcysta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

SUMIENIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  SUMIENIE 118. Sumienie was gryzie, wasze wnętrze was woła, dajcie sobie choć chwilkę na zastanowienie, na logiczne skonsultowanie ze swoim sumieniem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZI WIEDZA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  LUDZI WIEDZA 117. Ludzie jak wy na tematy duchowe mało wiecie, to wasza wina ewidentna, bo nie żądacie PRAWDY od nikogo, bo sami kłamiecie, siebie oszukujecie, a i o PRAWDZIE też nic powiedzieć nie potraficie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKIE DOWODY

  ZIEMSKIE DOWODY 108. Ziemskie dowody waszego lenistwa duchowego są już na Ziemi od dawna, wołacie; udowodnij mi, że to PRAWDA, przecież to tylko globalne ocieplenie, a ja wam powiadam że to jest globalne, ale oczyszczenie z ciemności na Ziemi, chcecie dowodów, to na pewno o te dowody wołając każdy z osobna dostanie, jak wam mało tego co jest wokół (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TĘCZOWY MOST UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  TĘCZOWY MOST 116. Tęczowy most dla duchów ludzkich, którzy się rozwijają duchowo, tacy są radośni, szczęśliwi, budują wszystko co jest na Ziemi, zawsze na nowo. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EGZORCYZM, EGZORCYSTA

  EGZORCYZM, EGZORCYSTA 107. Egzorcyzm to oczyszczanie i odprowadzanie do ŚWIATŁA ducha ludzkiego, który pozostał na Ziemi w świecie gęstomaterialnym, a musi odejść po ziemskiej śmierci ciała ziemskiego, duch żyje i jest, powinien odejść do świata subtelnomaterialnego na poziom jaki sam swoim rozwojem osiągnął będąc na Ziemi, jeżeli swoim działaniem spowodował pozos (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JESZCZE GRAĆ NIE PRZESTALI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JESZCZE GRAĆ NIE PRZESTALI 115. Jeszcze śpiewać nie przestali, wciąż cześć i chwałę oddają wszyscy ci, którzy Boga swego, jedynego, Stwórcę kochają. Póki oddech w płucach gości, póki świadomość zachowana, to myśl, słowo i czyn mój niech sławi Miłość mojego Pana. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAJÓWKA

  MAJÓWKA 106. Majówka kwiatem na drzewach wielu się manifestuje, wiosna znów jak co rok od nowa naturę budzi do życia, wszystko szybko rośnie, śmieje się do nas i woła jest tak pięknie wokół, popatrzcie przyroda Miłością duchową nas obdarowuje co dzień. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JASNOWIDZ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  JASNOWIDZ 113. Jasnowidz to nie jest wróżbita przepowiadający przyszłość, nie ma możliwości pokazania człowiekowi ziemskiemu jego drogi, ponieważ wiele od tego ziemskiego ducha zależy, czy on wybierze tą mu pokazaną ścieżkę czy wybierze inną, bardziej dla niego korzystną, jeżeli przełamie w sobie swoje ograniczenia, to zaskoczy sam siebie, zobaczy że może zrobić b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TRON ROZUMU

  TRON ROZUMU 105. Tron rozumu się spalił, na tym miejscu stanie tron dla ducha, w ogniu Bożym oczyszczenie energetyczne następuje, aż do pełnego oczyszczenia wszystkich duchów na Ziemi, umarł i naturalnie się rozłożył, rozum energetyczny, to szybko się przejawi człowiekowi ziemskiemu w jego rozumie, musicie już to odczuć na sobie mocno. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKIE ŻYCIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  ZIEMSKIE ŻYCIE 112. Wasze ziemskie życie, to smutek i gorycz waszych emocji związanych z energetycznym dnem, bez żadnych wartości, nie ma ani krzty radości, wszyscy są wokół winni tylko nie wy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIARA ZIEMSKIEGO CZŁOWIEKA

  WIARA ZIEMSKIEGO CZŁOWIEKA 104. Wiara ziemskiego człowieka musi być przekonaniem, opartym o uczucia i doświadczenie, o wnioski wyciągane zawsze z doświadczeń przeżywanych tu na Ziemi przez ziemskiego ducha, wiara nie może być ślepa, nie może być niewytłumaczalna, bo to rodzące się ciągle wątpliwości rozumu ziemskiego człowieka, nie da się rozumem ogarnąć uczuć i odczuwan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, OJCZE ŚWIĘTY…! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, OJCZE ŚWIĘTY…! 107. Panie, Ojcze Święty, ukochany, jestem przygotowany i gotowy by rozpocząć swe posłanie w imię Boże! Miłość przez uczucia (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻYCIE PŁCIOWE LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ŻYCIE PŁCIOWE LUDZKIEGO DUCHA! 30. Życie płciowe ludzki duch na Ziemi powinien prowadzić zgodnie z Przykazaniami Stwórcy. Nie jest to tylko zaspokojenie instynktu zwierzęcego, lecz ważny akt wymiany nurtów sił. T (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PODZIĘKOWANIA STWÓRCY

  PODZIĘKOWANIA STWÓRCY 103. Człowiek ziemski musi codziennie dziękować Stwórcy za dane w stworzenie prawa, dzięki którym człowiek ziemski funkcjonuje prawidłowo z Miłością duchową tu w gęstej materii na Ziemi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, TO MÓJ LIST DO CIEBIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  PANIE, TO MÓJ LIST DO CIEBIE 111. Panie, to mój list do Ciebie, byt mój cały, duch i ziemskie ciało, służy Tobie Panie bezgranicznie w wielkiej Miłości duchowej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »