Egzorcysta

Wpisy zawierające słowo kluczowe egzorcysta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

PRZYSZEDŁ SMS

PRZYSZEDŁ SMS 76. Przyszedł SMS do apostoła Mojżesza z nr. telefonu 0 – 511 744 074 o treści cyt.: »Pozdrawiam Mojżesza« drugi cyt: »zadzwoń« i trzeci cyt.: »Bogdanie przyjmij mnie do siebie«, człowiecze jak masz sprawę to dzwoń, ale do ciebie nikt dzwonił nie będzie, to ty masz się wysilić. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DAWANIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

DAWANIE 97. Dawanie w kołobiegu stworzenia, bardzo ważny akt przekłamany przez ziemskiego człowieka. Dawanie to nie jest ciągłe przekupywanie prezentami wszystkich w koło, szczególnie chodzi o dane nam w opiekę ziemskie dzieci, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POMYŚL LOGICZNIE CZŁOWIECZE

POMYŚL LOGICZNIE CZŁOWIECZE 75. Pomyśl logicznie człowiecze ziemski jak STWÓRCA ma ciebie zawiadomić o wydarzeniach na Ziemi, które są dla wszystkich najważniejsze. Jak można dać wam podpowiedzi o rozwoju duchowym, jak wy się kierujecie strachem, a podpowiedzi z ducha wyśmiew (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OPINIE I KOMENTARZE

OPINIE I KOMENTARZE 71. Piszecie opinie i komentarze, uważacie że im więcej tym lepiej. Energetycznie to wygląda tak, jak te dziwne nazwy i obrazy potworów, nie podawanie swojego imienia i nazwiska, to jest ukrywanie się za maszkarą. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO TRACICIE

WSZYSTKO TRACICIE 69. Wszystko tracicie, wszystko co macie, zostaniecie tylko ze swoimi myślami, ze swoimi rozumowymi wywodami, wszystkie materialne dobra, wyjdziecie tak jak stoicie, w tym co będziecie mieli na sobie, nie zdążycie nic zabrać, tak zostaniecie zaskoczeni przez wydarzenia, że nawet nie będzie minuty na zastanowienie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIE MÓWIENIE PRAWDY

NIE MÓWIENIE PRAWDY 68. Nie mówienie Prawdy o nadchodzących wydarzeniach, o Apokalipsie, o Paruzji, bo będzie panika, bo ludzie się wystraszą, a jak wydarzenia będą już faktem, czy dopiero wtedy zrozumiecie, że należało o nich krzyczeć, wtedy będziecie mieli pretensje, będziecie szukać winnych. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MODNY STRÓJ

MODNY STRÓJ 67. Modny strój, to wymysł szatana, nie ma nic wspólnego z odzieniem dla ludzkiego ciała. Indywidualność całkowicie wyeliminowana, na ulicy wszyscy jak w mundurach i tych samych modnych szarościach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYCZYNA CHOROBY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PRZYCZYNA CHOROBY 96. Organy wewnętrzne ziemskiego ciała człowieka to doskonałe, bardzo precyzyjnie ze sobą współpracujące narządy, aby ziemskie ciało mogło funkcjonować bez żadnych problemów. Duch ziemskiego człowieka o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZUM NIEREFORMOWALNY!

ROZUM NIEREFORMOWALNY! 66. Rozum niereformowalny, tzw. umysł ziemskiego człowieka, to jest efekt wybujałego ego i braku odczuwania, kierowanie się tyko i wyłącznie rozumowymi wywodami, tezami i doświadczeniami innych ludzi, nie swoimi. To brak logicznego pojmowania podstaw, rozum nie chce (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KLĄTWA NAD ZIEMIĄ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

KLĄTWA NAD ZIEMIĄ 95. Klątwa nad Ziemią się wypełnia, nikt nie przyjmuje PRAWDY, nikt za ŚWIATŁEM nie idzie, wszystko już się rozlicza, wszystko otrzyma tylko to na co sobie zapracowało solidnie. Wszystko dziś jasne, ŚWIATŁO oświetla (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZWÓJ DUCHOWY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

ROZWÓJ DUCHOWY 94. Rozwój duchowy na Ziemi to tylko i wyłącznie praca nad sobą, nad wszystkim co służy duchowi w tej gęstej materii, tylko indywidualnie. Wszystko co nie służy duchowi musi zostać odcięte i odrzucone na zawsze, to ciągła n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FAN ROMAN R.

FAN ROMAN R. 65. Fanie Romanie R. niech się fan tak nie denerwuje, niech sobie nie podnosi ciśnienia, bo dostanie zawału i wtedy kto będzie pisał, z kim będę polemizować na łamach blogu. Kto będzie czytał tak regularnie jak Roman R., spokojnie bez emocji, nie należy czepiać się błędów ortograficznych jeżeli samemu się je popełnia, gdzie sens i logika w tekstach, które przychodzą od Romana R., bra (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DUCHOWA WIEDZA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

DUCHOWA WIEDZA 93. Duchowa wiedza nie ma nic wspólnego z tak zwanym przez ziemskiego człowieka rozwojem duchowym, to rozpoczyna się twa przygoda z twoim ja, z tobą samym w twoim wnętrzu. To wiedza prowadząca d (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MOST DUCHOWY

MOST DUCHOWY 64. Rozmowa o SŁOWIE to nie jest przekroczenie, to jest nawet obowiązek, by w pokorze ludzki tworze przekazywać i tłumaczyć Słowo, ale nie rozumowo, tylko duchowo. Zmiana i manipulacja to jest przekroczenie, wszystko musi być przekazywane takie jakie jest z odbiorów czy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W GÓRĘ LUB W DÓŁ UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

W GÓRĘ LUB W DÓŁ 92. W górę lub w dół, innej alternatywnej drogi nie ma, niebo lub ciemności dla ducha każdego będącego na Ziemi. Każdy przyjmuje SŁOWO BOŻE i pnie się do góry, lub nie przyjmuje, bo jest martwy i już leci w przepaść, tylko krzyk ducha słychać. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »