Egzorcysta

Wpisy zawierające słowo kluczowe egzorcysta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

CIAŁO Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CIAŁO 136. Ciało ziemskiego twora to nie śmietnik i powinno dostarczać się bardzo dobrego pożywienia. Nie wolno ludzkiemu tworowi w otwór gębowy wkładać byle czego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KWIAT POLSKIEJ MŁODZIEŻY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

KWIAT POLSKIEJ MŁODZIEŻY 135. Obserwując blogi w Internecie, polska młodzież trafia na blogi Jezusa Chrystusa, moje Mojżesza, a następnie dzwonią i zadają różne pytania. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RAK Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

RAK 133. Ziemscy ludzie poprzez stresy poblokowali sobie systemy oczyszczania całego organizmu. Śmieci, które powinny być wydalane na zewnątrz zalegają w najsłabszych miejscach i tworzą ogniska zapalne. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OTYŁOŚĆ Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

OTYŁOŚĆ 131. Czym jest spowodowana ta przypadłość, że tak wielu młodych ludzi jest nadmiernie otyłych? Nie można zasłaniać się tylko skłonnościami, czy też dziedziczeniem pewnych genów odpowiedzialnych za przemianę materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CUKRZYCA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CUKRZYCA 130. Cukrzyca przypadłość związana z brakiem miłości duchowej ziemskiego człowieka. Pozamykał się ziemski twór na Miłość płynącą od Stworzyciela. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE CO ZROBILIŚCIE ZE SWOIM DUCHEM? UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

LUDZIE CO ZROBILIŚCIE ZE SWOIM DUCHEM? 176. Ludzie co zrobiliście ze swoim duchem? Co takiego jest w materii, że tak mocno was przyciąga, że tak mocno was ciągnie do pieniędzy i do władzy? Co takiego jest w piekle, że ciągle tam uciekacie, że tak szybko tam wracacie, że do PRAWDY drogi znaleźć nie umiecie? Co takiego jest w szambie, że się tam ciągle kąpiecie, że nie wiecie co to jest czystość i cnota? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIADOMOŚĆ DUCHOWA

ŚWIADOMOŚĆ DUCHOWA 156. Świadomość duchowa ziemskiego człowieka dziś jest zerowa, przymuszani Światłem musicie otworzyć się na indywidualny rozwój duchowy by uświadomić sobie siebie samego, swoje ja, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE DUCHY LUDZKIM DUCHOM

LUDZKIE DUCHY LUDZKIM DUCHOM 147. Ludzkie duchy ludzkim duchom zgotowały ten los, chciwość, żądza władzy i chęć posiadania pieniędzy i majątków ziemskich, pcha do zabijania ludzkich ciał. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POGROMCY DEMONÓW

POGROMCY DEMONÓW 139. Pogromcy demonów jak z filmu, tytuł szokujący, ale i temat jest bardzo wyjątkowy, trzeba dziś ludzkim duchom na Ziemi PRAWDY o energiach, jak (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POGROMCY DEMONÓW UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

POGROMCY DEMONÓW 139. Pogromcy demonów jak z filmu, tytuł szokujący, ale i temat jest bardzo wyjątkowy, trzeba dziś ludzkim duchom na Ziemi PRAWDY o energiach, jaką sobie sami tworzą swoimi myślami, swoimi czynami i swoim działaniem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO W PRAWACH

WSZYSTKO W PRAWACH 129. Wszystko w prawach musi się dopełnić, tylko i wyłącznie wasze działanie powoduje że są na Ziemi coraz mocniejsze wydarzenia, wszystko powoli dokładnie na PRAWDZIE się opiera i wszystko musi wam pokazać swoje prawdziwe oblicze, a nie takie jak wy chcielibyście zobaczyć na wasze życzenia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MARTWE ŻYCIE

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MIŁOŚĆ DUCHOWA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MIŁOŚĆ DUCHOWA 89. Miłość duchowa nie ma nic wspólnego z miłością w wydaniu ziemskich tworów. Na Ziemi miłość została sprowadzona do czakramu podstawy, kolor czerwony. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KOZACY DUCHOWOŚCI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  KOZACY DUCHOWOŚCI 218. To ci, którzy na swej drodze rozwoju duchowego nie ulękną się niczego, nie zatrzymają się przed jakimikolwiek problemami, a je przejdą i się jeszcze wzmocnią. Oni wiedzą do czego na tej Ziemi tak naprawdę trzeba dąży (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE DALEKO, A JEDNAK BLISKO Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE DALEKO, A JEDNAK BLISKO 216. Decyduje lekkość ducha wtedy bliżej, jeżeli duch ciężki wtedy niezmiernie daleko do celu wędrówki, do domu, do Raju, z którego duch wychodzi, aby powrócić pełen świadomości siebie samego. A zatrzymać (...)

Zobacz cały wpis na blogu »