Egzorcysta

Wpisy zawierające słowo kluczowe egzorcysta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

DAR OD STWÓRCY. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  DAR OD STWÓRCY. 28. Każda osoba przychodząca na Ziemię otrzymuje specjalne talenty duchowe. Wysilając, pracując nad sobą powinna wydobyć i wdrożyć w swoje życie tu na Ziemi. Od najmłodszych lat rodzice ziemscy powinni zwracać uwagę na szczególne uzdolnienia dziecka i w tym kierunku rozwijać zainteresowania duchowe. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAK DALEKO...? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  JAK DALEKO...? 101. Jak daleko można zajść na tej ziemi podążając za Słowem Bożym? Okrążanie wielokrotne tej planety na nic nikomu się nie przyda, gdy duchowego człowieka rozum ziemski przy materii trzyma. Aby tu na ziemi ruszyć w stronę domu, raju niebieskiego czas się wyposażyć w rozwinięte dary duchowe, gdyż na ziemi życie to tylko najdalej wysunięta przystań, z której ziemski człowie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
HEJ! KOLEJNEGO DNIA MOŻECIE JUŻ NIE PRZEŻYĆ! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

  HEJ! KOLEJNEGO DNIA MOŻECIE JUŻ NIE PRZEŻYĆ! 14. Spójrzcie, za oknami wydarzenia jakich dawno nie było, a to tylko zapowiedzi większych wydarzeń. Dziś rozpaczacie gdy giną tysiące, dziesiątki tysięcy, a jutro miliony, dziesiątki i setki, co wtedy będziecie mówić, że to efekt cieplarniany. Wy głupi, przecież wyraźnie widać, że klątwa jerozolim (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WASZE CHCENIE

  WASZE CHCENIE 102. Wasze chcenie musi być tak mocne i tak mocno musicie się postarać, jeżeli chcecie się rozwijać duchowo, bo tylko radykalne działanie wasze może jeszcze wam pomóc, nie ma czasu na czekanie i mówienie, nie, nie szybko, ja tylko wolno, inaczej nie umiem, to już cofanie się, to już upadek, nie ma czasu na zwlekanie, konieczna decyzj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DANE PRAWA W STWORZENIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  DANE PRAWA W STWORZENIE 110. Dane prawa w stworzenie przez Stwórcę ludzkim tworom tu na Ziemi, działają prawa bez ingerencji Stwórcy. Wszy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, ODDANIE TOBIE CZCI I CHWAŁY WYMAGA WEWNĘTRZNEJ DUCHOWEJ PRZEMIANY. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE, ODDANIE TOBIE CZCI I CHWAŁY WYMAGA WEWNĘTRZNEJ DUCHOWEJ PRZEMIANY. 99. Nie wystarczy Panie w Ciebie wierzyć, lecz wiarę swą trzeba codziennym czynem prowadzić od małych do wielkich spraw, opierając przy tym wszystko na trzech Bożych prawach, aby nie zgubić Panie drogi do Ciebie tu i tam. Lecz kto dzisiaj się nad tym wszystkim zastanawia, kto Panie pyta o radę Twą i czeka na wewnętrzną o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WODA NIEZBĘDNA CZŁOWIEKOWI

  WODA NIEZBĘDNA CZŁOWIEKOWI 101. Woda niezbędna człowiekowi do wypłukania wszystkich toksyn, szczawianów, metali ciężkich oraz plastików gromadzących się w nerkach i jelitach, również odkładanych we wszystkich słabych miejscach w organizmie w formie złogów, musi być bardzo czysta, dosłownie czyste H (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE PIĘKNE NIEBO... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  JAKŻE PIĘKNE NIEBO... 96. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OFIARA I JEJ KAT UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  OFIARA I JEJ KAT 109. Ofiara i jej kat, zależności zależą od was, ponieważ sami z rozumowego pojmowania praw STWÓRCY, daliście się ściągnąć do poziomu ofiary, to natychmiast znajduje się kat poprzez rozum, z którego działa na was ciemność, ale to tylko i wyłącznie wy sami podaliście rękę ciemnościom i ustawiliście się jako ofiara, i natychmiast znajduje się (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MĘŻCZYZNA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  MĘŻCZYZNA! 24. Mężczyzna to podpora kobiety. W rodzinie to on powinien wspierać kobietę w dążeniach do odnalezienia drogi rozwoju duchowego. Wspólnie z swoją partnerką ziemską powinni wychowywać dzieci zgodnie z Dziesięcioma Przykazaniami i trzema prawami Stwórcy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DUCHOWE POŁĄCZENIE

  DUCHOWE POŁĄCZENIE 100. Połączenie duchowe jest tylko i wyłącznie poprzez centra energetyczne, przez tęczę wszystko płynie z góry od Stworzyciela, nie ma innej możliwości odbioru informacji oraz prowadzenia najlepszą dla ludzkiego twora drogą duchowego rozwoju, tylko i wyłącznie codzienną ciągłą, nieprzerwaną pracą nad sobą, współbrzmienie w prawach stworzenia, zgodnego z n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DEPRESJA

  DEPRESJA 99. Depresja to nagromadzone na twojej aurze demoniczne energie, ściągają w dół do bagna, zmuszają do zabijania swojego ciała ziemskiego, a to jest morderstwo na energiach, które sam wytworzyłeś, swoim działaniem bardzo niewłaściwym. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ODDAWANIE CZCI STWÓRCY

  ODDAWANIE CZCI STWÓRCY 98. Przykazanie Pierwsze to przywoływanie ludzkiego ducha do oddawania czci tylko i wyłącznie Jedynemu Najświętszemu Stwórcy oraz hołdowania tylko najwyższym wartościom, reszta jest nieważna, a ludzie na Ziemi stworzyli sobie inne wartości w fałszywych poglądach, w fałszywych znakach, to wszystko musi upaść, musi zostać ruina, by każd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKIE DOWODY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

  ZIEMSKIE DOWODY 108. Ziemskie dowody waszego lenistwa duchowego są już na Ziemi od dawna, wołacie; udowodnij mi, że to PRAWDA, przecież to tylko globalne ocieplenie, a ja wam powiadam że to jest globalne, ale oczyszczenie z ciemności na Ziemi, chcecie dowodów, to na pewno o te dowody wołając każdy z osobna dostanie, jak wam mało tego co jest wokół (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DAWANIE

  DAWANIE 97. Dawanie w kołobiegu stworzenia, bardzo ważny akt przekłamany przez ziemskiego człowieka. Dawanie to nie jest ciągłe (...)

Zobacz cały wpis na blogu »