Egzorcysta

Wpisy zawierające słowo kluczowe egzorcysta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

CHCE KAŻDY BYĆ SZCZĘŚLIWY

CHCE KAŻDY BYĆ SZCZĘŚLIWY 90. Chce każdy być szczęśliwy, ale leniwy duch nic nie dostaje, dostaje lecz tylko baty, które sam sobie przyciąga. To co wysyłacie, myśli, słowa i czyny wracają do was, lecz po drodze zbierają wszystk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WASZE CHCENIE UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

WASZE CHCENIE 102. Wasze chcenie musi być tak mocne i tak mocno musicie się postarać, jeżeli chcecie się rozwijać duchowo, bo tylko radykalne działanie wasze może jeszcze wam pomóc, nie ma czasu na czekanie i mówienie, nie, nie szybko, ja tylko wolno, inaczej nie umiem, to już cofanie się, to już upadek, nie ma czasu na zwlekanie, konieczna decyzja ducha jednoznaczna, idę i to jak najszybciej, to jest jedyna właściwa droga innej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POLSKA TEN KRAJ

POLSKA TEN KRAJ 89. Polska ten kraj wybrany przez STWÓRCĘ na Ziemi, który ma przyjąć Syna Bożego tutaj w materii. Kraj, który w wydarzeniach najmniej ucierpi, najmniej zniszczeń, tutaj najwięcej ludzi, któr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEWOLNICY PIENIĄDZA

NIEWOLNICY PIENIĄDZA 88. Niewolnicy pieniądza, są jak kukły na sznurkach, martwe duchy, pieniądz pociąga ciągle wszystkie sznurki, wszystko od pieniądza zależy, dzięki rządzy do pieniądza żyją te ziemskie ciała, to jedyny cel dla wielu ludzi w tej najgęstszej materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PARUZJA

PARUZJA 87. Paruzja dziwne słowo wymyślone rozumowo, znaczy dosłownie; oczekiwanie na przyjście Jezusa Chrystusa na Ziemię, niezrozumiałe słowo po to, by zwykli prości ludzie nie wiedzieli co ono znaczy i o co chodzi. Wszystkie religi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKIE WYCHOWANIE

ZIEMSKIE WYCHOWANIE 86. Ziemskie wychowanie musi być oparte o Miłość duchową i o prawa STWÓRCY, a Miłość prawdziwa jest surowa, wymagająca i sprawiedliwa, daje tylko to co jest korzystne i dobre dla ziemskiego ducha. Dobre wych (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DAR OD STWÓRCY

DAR OD STWÓRCY 85. Dar od STWÓRCY otrzymuje każdy duch schodzący na Ziemię. Dla jednego ducha darem jest zdolność i talent do hodowania i opiekowania się zwierzętami domowymi, hodowanie i pielęgnowanie kwiatów i r (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEZUS CHRYSTUS

JEZUS CHRYSTUS 84. Jezus Chrystus przyszedł na Ziemię po raz drugi, przyszedł sądzić żywych i umarłych duchowo, i już się sądzicie sami, według tego, co piszecie to otrzymacie! Powiadam wam BŁĄDZICIE!!! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KRZYKACZE!!!

KRZYKACZE!!! 83. Krzykacze krzyczą robią dym i już nikt nic nie wie o co chodzi, a dym został. Jeden krzyczał, a reszta nie wie dlaczego, ale też krzyczą, inni po prostu przypadkowi słuchacze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EGZORCYZMY CZYLI OCZYSZCZANIE I ODPROWADZANIE DO ŚWIATŁA! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

EGZORCYZMY CZYLI OCZYSZCZANIE I ODPROWADZANIE DO ŚWIATŁA! 10. Żyjecie ziemskie duchy w pozamykanych ziemskich klatkach, w formach energetycznych tej ziemi, w ziemskich ciałach. Nie dbając o swoje ciało gęstomaterialne w swoich słowach, myślach i czynach otwieracie się zewnętrznie na różne nurty sił i ich przejawy, w większości bardzo ciemne i natrętne. A ponieważ ciemne formy, mętne twory szukają pożywienia i siły, to w was znajdują miejsce, zakotwiczają, łączą się włó (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WODA NIEZBĘDNA CZŁOWIEKOWI UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

WODA NIEZBĘDNA CZŁOWIEKOWI 101. Woda niezbędna człowiekowi do wypłukania wszystkich toksyn, szczawianów, metali ciężkich oraz plastików gromadzących się w nerkach i jelitach, również odkładanych we wszystkich słabych miejscach w organizmie w formie złogów, musi być bardzo czysta, dosłownie czyste H2 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POPATRZ NA SIEBIE

POPATRZ NA SIEBIE 82. Popatrz na siebie, co robisz, co czynisz drugiemu, skąd wiesz, kto ma rację, myślisz, że jak 14 lat czytasz Przesłanie Graala to już wszystko wiesz. Wszystko wie tylko STWÓRCA! Skąd wiesz, co praw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
USYPIAJĄ WAS CIEMNOŚCI

USYPIAJĄ WAS CIEMNOŚCI 78. Usypiają was ciemności, ukołyszą i ululają do snu wiecznego, pięknymi słówkami, pochlebstwami, to dadzą wam plusiczka, buziaczka, lub prezencik taki mały, maluteńki i tym dajecie się kupić, tutaj was łapią swoimi lepkimi mackami, tworzą się włókna nie do odcięcia, bo lubicie takie lepkie pochlebstwa, miłe słówka, choć nic nie znaczące, wręcz kłamstwa, oszustwo dane wam na tacy, ale wy uważacie, że to miłe, jak sobie jeszcze poprzeklinacie, to tworzycie ciemne kanały i cały czas do was po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ODDAWANIE CZCI STWÓRCY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

ODDAWANIE CZCI STWÓRCY 98. Przykazanie Pierwsze to przywoływanie ludzkiego ducha do oddawania czci tylko i wyłącznie Jedynemu Najświętszemu Stwórcy oraz hołdowania tylko najwyższym wartościom, reszta jest nieważna, a ludzie na Ziemi stworzyli sobie inne wartości w fałszywych poglądach, w fałszywych znakach, to wszystko musi upaść, musi zostać ruina, by każdy ziemski duch zrozumiał i budował wszystko tylko na podstawie PRAWDY, na fundamenc (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
A WAS CIEMNOŚCI ZABIERAJĄ

A WAS CIEMNOŚCI ZABIERAJĄ 77. A was ciemności zabierają, kołeczki osikowe i srebrne kule codziennie lecą do was, bo o to prosicie, o to wręcz się bardzo mocno domagacie. Ciemne tło i wilk, to mówi wszystko o człowieku, to jego obraz, awatara, to tak jak facjata jeg (...)

Zobacz cały wpis na blogu »