Egzorcysta

Wpisy zawierające słowo kluczowe egzorcysta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

PRZYCZYNA CHOROBY

  PRZYCZYNA CHOROBY 96. Organy wewnętrzne ziemskiego ciała człowieka to doskonałe, bardzo precyzyjnie ze sobą współpracujące narządy, aby ziemskie ciało mogło funkcjonować bez żadnych problemów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE UMIŁOWANY... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE UMIŁOWANY... 92. Panie umiłowany Tyś mi najmilszy, a zarazem surowo wymagający. Prawa Twoje Ojcze w stworzeniu wymagają ode mnie właściwej postawy wewnętrznej, pragnienie podporządkowania się prawom Twoim Panie jest wielkie i każdego dnia narasta, aby było całkowicie wykonane poprzez przeżycie osobiste, nie ślepo rozumowo wykonywane, bez życia martwe. Aby na ziemi budować, we wnętrzu wszy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EGZORCYZM, EGZORCYSTA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

EGZORCYZM, EGZORCYSTA 107. Egzorcyzm to oczyszczanie i odprowadzanie do ŚWIATŁA ducha ludzkiego, który pozostał na Ziemi w świecie gęstomaterialnym, a musi odejść po ziemskiej śmierci ciała ziemskiego, duch żyje i jest, powinien odejść do świata subtelnomaterialnego na poziom jaki sam swoim rozwojem osiągnął będąc na Ziemi, jeżeli swoim działaniem spowodował pozostanie tu przy Ziemi, to tylko i wył (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
UPADŁE RELIGIE, KULTURY! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

UPADŁE RELIGIE, KULTURY! 22. Ludzkie duchy bardzo chętnie sięgają po coś co zawiodło i upadło. Wszystkie nauki daleko wschodnie to kultury, które upadły, a teraz starają się co niektórzy na tych naukach zarabiać pieniądze. Która z tych religii, kultur ma poznanie duchowe? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KLĄTWA NAD ZIEMIĄ

KLĄTWA NAD ZIEMIĄ 95. Klątwa nad Ziemią się wypełnia, nikt nie przyjmuje PRAWDY, nikt za ŚWIATŁEM nie idzie, wszystko już się rozlicza, wszystko otrzyma tylko to na co sobie zapracowało solidnie. Wszystko dziś jasne, ŚWIATŁO oświetla (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZWÓJ DUCHOWY

ROZWÓJ DUCHOWY 94. Rozwój duchowy na Ziemi to tylko i wyłącznie praca nad sobą, nad wszystkim co służy duchowi w tej gęstej materii, tylko indywidualnie. Wszystko co nie służy duchowi musi zostać odcięte i odrzucone na zawsze, to ciągła n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
I CHOCIAŻ NIE WIEM JAKBYŚCIE SIĘ WYSILALI! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

I CHOCIAŻ NIE WIEM JAKBYŚCIE SIĘ WYSILALI! 12. To i tak wyczuwanie i zrozumienie zależy od stanu waszego wnętrza, od jego ruchliwości, stopnia rozżarzenia. Mi wystarczy chwila, a wam niekiedy lata, aby coś pojąć, zrozumieć lub wyczuć, co do was się garnie w jakiejkolwiek formie. Obrazy z ducha są wyraźne i je czyta się doskonale swym narzędziem z duch (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SIŁA MYŚLENIA... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

SIŁA MYŚLENIA... 91. Siła myślenia siłą tworzenia. Myślisz o dobru do niego zmierzasz, magnetycznie wokół siebie to tworzysz. Nie podoba ci się twoje życie zmień swoje myślenie, swoje wnętrze należycie, a stworzysz lepsze otoczenie swoje. Co pomyślisz to przyciągniesz, czas więc się zastanowić nad jakością swoich myśli, podobnie jest z twoimi słowami i czynami, wszystko wokół ciebie to posłańcy, którzy powrócili do ciebie. A ty narzekasz, na kogo, tylko możesz na siebie. Chcesz zmian proszę, zmieniając swoje myśli, słowa i czyny przyciągniesz do sie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAJÓWKA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

MAJÓWKA 106. Majówka kwiatem na drzewach wielu się manifestuje, wiosna znów jak co rok od nowa naturę budzi do życia, wszystko szybko rośnie, śmieje się do nas i woła jest tak pięknie wokół, popatrzcie przyroda Miłością duchową nas obdarowuje co dzień. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DUCHOWA WIEDZA

DUCHOWA WIEDZA 93. Duchowa wiedza nie ma nic wspólnego z tak zwanym przez ziemskiego człowieka rozwojem duchowym, to rozpoczyna się twa przygoda z twoim ja, z tobą samym w twoim wnętrzu. To wiedza prowadząca d (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W GÓRĘ LUB W DÓŁ

W GÓRĘ LUB W DÓŁ 92. W górę lub w dół, innej alternatywnej drogi nie ma, niebo lub ciemności dla ducha każdego będącego na Ziemi. Każdy przyjmuje SŁOWO BOŻE i pnie się do góry, lub nie przyjmuje, bo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHORZY Z NIENAWIŚCI

CHORZY Z NIENAWIŚCI 91. Chorzy z nienawiści do siebie ludzkie twory, nic już nie mogą zrobić, w ich sercach płonie nienawiść, oceniają wszystko poprzez nienawiść, poniżej czegokolwiek, myślą; że jak założą maskę na twarz, to ich nikt nie rozpozna, to tragedia na Ziemi, bo wielu jest takich i trzeba takich rozpoznać i jednoznacznie z nimi skończyć, ponieważ nic dobrego nie wnoszą do życia innych ziemskich ludzi, mogą ich tylko ściągnąć. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIARA ZIEMSKIEGO CZŁOWIEKA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

WIARA ZIEMSKIEGO CZŁOWIEKA 104. Wiara ziemskiego człowieka musi być przekonaniem, opartym o uczucia i doświadczenie, o wnioski wyciągane zawsze z doświadczeń przeżywanych tu na Ziemi przez ziemskiego ducha, wiara nie może być ślepa, nie może być niewytłumaczalna, bo to rodzące się ciągle wątpliwości rozumu ziemskiego człowieka, nie da się rozumem ogarnąć uczuć i odczuwania, bo dla rozumu ta sfera jest nie do zrozumienia, dlatego ludzie ziemscy wszystko (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZEGO SZUKACIE! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

CZEGO SZUKACIE! 1. Powiedzcie, czego szukacie? Co takiego jest na tej Ziemi, co warte jest waszej uwagi, bo to czym się zajmujecie, to samo gówno, wasze nieczyste myśli, słowa i czyny. Doszliście w swoim szambie tak daleko, że głębiej już nie można, wy po prostu śmierdzicie! I nie można czytelniej do was mówić, to wasz język codzienny, wy jesteście winni waszego upadku, nik (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PODZIĘKOWANIA STWÓRCY UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PODZIĘKOWANIA STWÓRCY 103. Człowiek ziemski musi codziennie dziękować Stwórcy za dane w stworzenie prawa, dzięki którym człowiek ziemski funkcjonuje prawidłowo z Miłością duchową tu w gęstej materii na Ziemi. Dzię (...)

Zobacz cały wpis na blogu »