Egzorcysta

Wpisy zawierające słowo kluczowe egzorcysta.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

SEDNO PŁONIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SEDNO PŁONIE 151. Sedno Jezusa Chrystusa płonie ogniem Bożym. Kolejne etapy poznania tu na Ziemi Syna Bożego doprowadziły do takiego uświadomienia siebie samego, że sedno zapłonęło Bożym ogniem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŁUSZCZYCA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŁUSZCZYCA 150. Wiele osób chciało by się pozbyć tej dolegliwości. Robią wszystko co jest w ich wiedzy, aby ta dolegliwość ustąpiła. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚMIESZNI LUDZIE ZIEMSCY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŚMIESZNI LUDZIE ZIEMSCY 149. Głoszonego Słowa przez Jezusa Chrystusa i apostołów nie badacie. Nie przeczytaliście żadnego wykładu szczegółowo, aby się zapoznać i przeżyć Słowo PANA. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSCY LUDZIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ZIEMSCY LUDZIE 148. Ziemscy ludzie szukacie winy u innych. Chcielibyście, aby wszyscy dostosowali się do waszej wiedzy i waszego myślenia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CULIER I SÓL Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CULIER I SÓL 147. Dwa podstawowe składniki, które są bardzo powszechnie dodawane do przyrządzania różnego rodzaju posiłków. Obydwa produkty służą do polepszenia smaku przygotowywanej potrawy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PISANKI MALOWANE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PISANKI MALOWANE 240. Na każde Wielkanocne Święta ziemscy ludzie malują puste skorupki. Cóż one oznaczają? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIĘTY GRAAL ZABEZPIECZONY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŚWIĘTY GRAAL ZABEZPIECZONY 146. Przebywający na Ziemi Jezus Chrystus jest przygotowany na wszelkie ataki ciemnych nurtów. Poprzez przeżyte swoje doświadczenia i rozwinięcie na Ziemi potrzebnych zdolności obronnych, doskonale m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SIŁA WOLI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SIŁA WOLI 145. Przechodząc poszczególne etapy rozwoju duchowego nabieraliśmy doświadczenia, hartowała się nasza siła woli, nasze poznanie i świadomość służenia Stwórcy wzrastało z każdym dniem. Umocnieni w przekonaniu, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STWÓRCA WIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

STWÓRCA WIE 144. Stwórca doskonale wie jakie zadanie do wykonania komu i kiedy przydzielić. Wszystko co się wydarzyło i jeszcze wydarzy, to sprawdzenie czy już jesteśmy przygotowani do dalszych wzmożonych działań. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BLOKADA INFORMACJI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BLOKADA INFORMACJI 143. Pewna grupa ludzkich tworów próbuje blokować informacje płynące od Stwórcy. Nie pasuje im to do standardów jakie sobie ułożyli. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYKRESY, TABELE, ANALIZY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WYKRESY, TABELE, ANALIZY 142. Ludzkie twory zajmujące się pisaniem różnego rodzaju analiz, związanych z finansami i z tym co się dzieje na rynku finansowym polskim, światowym. Dotychczasowe przewidywania nie sprawdziły i nie sprawdzają się w dalszym ciągu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
REUMATYZM GOŚCIEC POSTĘPUJĄCY, PODAGRA, DNA MOCZANOWA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

REUMATYZM GOŚCIEC POSTĘPUJĄCY, PODAGRA, DNA MOCZANOWA 141. Organizm poprzez niewłaściwe odżywianie i stres jest bardzo przekwaszony. Picie bardzo dużej ilości kawy, jedzenie słodyczy w nadmiernych ilościach, niewłaściwie przygotowywa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ODZIENIE ZIEMSKIEGO TWORA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ODZIENIE ZIEMSKIEGO TWORA 140. Ziemscy ludzie, co wy na sobie za odzienie nosicie? Całe ubranie ze sztucznych włókien ubieracie, które nie dopuszcza tlenu do waszego ciała. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STRES Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

STRES 139. Stresując się blokujemy w części lub w całości funkcje ludzkiego organizmu. Stres potrafi doprowadzić do chwilowej utraty świadomości, omdlenia ziemskiego ciała. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHOROBY PSYCHICZNE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CHOROBY PSYCHICZNE 138. Skąd się biorą takie przypadłości u ziemskiego człowieka? Co powoduje przyczynę takich przypadłości? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »