Słowo

Wpisy zawierające słowo kluczowe słowo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

SZUMI DOKOŁA LAS

SZUMI DOKOŁA LAS 143. Szumi dokoła las, a Jezus Chrystus czyta Przesłanie Miłości, wszystko już krzyczy dokoła; czytaj, czytaj nam SŁOWO, bo my chcemy posłuchać i żyć (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE JESTEŚCIE WTŁOCZENI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZIE JESTEŚCIE WTŁOCZENI 110. Ziemscy ludzie jesteście wtłoczeni w ramy ciemnych nurtów. Sprytnie sterują całym waszym i waszej ziemskiej rodziny, życiem. Mamią was co chwilę nowymi wymyślonymi, różnego rodzaju zabawkami dla dzieci jak i też dla dorosłych. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZEGO SIĘ BOICIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZEGO SIĘ BOICIE? 284. Nie piszecie, nie dzwonicie, od dłuższego czasu wiecie, że Jestem w waszym ziemskim świecie! Wszyscy »chrześcijanie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
W TYCH OSTATECZNYCH CZASACH Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

W TYCH OSTATECZNYCH CZASACH 453. Wszystko co się do ciebie garnie jest ważne, szczególnie gdy dotyczy to twojego wnętrza, osobistego »ja«, twojego sumienia. Te wewnętrzne podpowiedzi są szczególnie ważne i choć brzmią jak tchnienie na wietr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JUŻ KOLEJNA NOC Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JUŻ KOLEJNA NOC 283. Już kolejna noc na tej ziemi pozbawiona wszelkich ciemnych cieni, przecież Sąd zakończy się lada dzień na ziemi. Narastające Światło wymusi swym działaniem na ziemskich ludziach reakcję tak, że 2/3 populacji zostanie w tragiczny sposób odwołana; przez masowe samobójstwa i w szeroko pojętym obłędzie, a odejdą ani dobrzy, ani źli, ci co są (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POSTĘPUJ DO ŚWIATŁA ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

POSTĘPUJ DO ŚWIATŁA ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ! 279. A na drodze zawsze ci przybędzie, nigdy nie zabraknie. To, co ci potrzebne w utrzymywanym ruchu duchowym wewnętrznym się pojawi, a rozpoznanie w materii będzie potrzebnym ogniwem ziemskim. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKAŻ DŁUGA DROGA... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKAŻ DŁUGA DROGA... 275. Jakaż długa droga do zatracenia wiedzie tych wszystkich, którzy wyrzekli się swego Boga, a to osiągnęli przez swoją fałszywą wiarę, chorą tradycję i poprzez złe myśli, słowa i czyny. I tak tworzą sobie piekło, które bez nich nigdy by nie istniało. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POWAŻNE ZMIANY WE WNĘTRZU MUSZĄ NASTĄPIĆ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

POWAŻNE ZMIANY WE WNĘTRZU MUSZĄ NASTĄPIĆ 274. Poważne zmiany we wnętrzu muszą nastąpić każdego człowieka, aby mogła trwała poprawa nastąpić w samo uświadomieniu. Inaczej drzwi do Światła zamkniecie sobie całkowicie, z materii nie powstaniecie i straszny los sobie zbudujecie. I można do was przemawiać, tłumaczyć i wyjaśniać, ale to wy musicie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻAR Z NIEBA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŻAR Z NIEBA 273. Płynie nieustannie, aby obudzić śpiących jeszcze ziemskich ludzi. Lecz gdy nie otworzą swych prawdziwych oczu to żar rozpuści ich otoczki wszystkie i nieświadomi powrócą do krainy, z której również nieświadomi wyszli. Tak zatracą wszystko, co zdobyli przez sw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZY POTRZEBNE SĄ ZMIANY? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZY POTRZEBNE SĄ ZMIANY? 272. One są wręcz konieczne, gdyż aby do Królestwa Niebieskiego wejść trzeba się nowym człowiekiem stać. Nowym znaczy; że nic co stare nie może pozostać, a dotyczy to waszych myśli, słów i czynów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KROK KU PRZYSZŁOŚCI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

KROK KU PRZYSZŁOŚCI 271. Już tu na ziemi poczyniony zbliża ziemskiego człowieka do poznania Prawdy i jest dla niego konieczny. Każdy, kto tego nie uczyni czyni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIELONE ŚWIĘTA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ZIELONE ŚWIĘTA 262. Dzień Świętej Gołębicy, wylanie Siły w stworzenie przez kielich Świętego Graala, które corocznie się odbywa, to akt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POZDRAWIAM OJCZE WSZECHMOGĄCY! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

POZDRAWIAM OJCZE WSZECHMOGĄCY! 261. Pozdrawiam Ojcze Wszechmogący całym swym sercem nowym, rozmrożonym, tu na Ziemi po długiej drzemce. Czas otworzyć oczy, przejrzeć na nie i patrzeć z perspektywy wszechogarniającej Miłości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POGROMCY DEMONÓW UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

POGROMCY DEMONÓW 139. Pogromcy demonów jak z filmu, tytuł szokujący, ale i temat jest bardzo wyjątkowy, trzeba dziś ludzkim duchom na Ziemi PRAWDY o energiach, jaką sobie sami tworzą swoimi myślami, swoimi czynami i swoim działaniem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO W PRAWACH

WSZYSTKO W PRAWACH 129. Wszystko w prawach musi się dopełnić, tylko i wyłącznie wasze działanie powoduje że są na Ziemi coraz mocniejsze wydarzenia, wszystko powoli dokładnie na PRAWDZIE się opiera i wszystko musi wam pokazać swoje prawdziwe oblicze, a nie takie jak wy chcielibyście zobaczyć na wasze życzenia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »