Słowo

Wpisy zawierające słowo kluczowe słowo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MISTRZOSTWO W ŚWIETLE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MISTRZOSTWO W ŚWIETLE 227. Osiąga ludzki duch przez oświecenie, dążąc do poznania światłej Prawdy podczas pobytu na tej ziemi, będąc świadkiem swej wewnętrznej całkowitej przemiany. Wszystko, co n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHOROBY PSYCHICZNE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CHOROBY PSYCHICZNE 138. Skąd się biorą takie przypadłości u ziemskiego człowieka? Co powoduje przyczynę takich przypadłości? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ALERGIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ALERGIA 137. Alergia to nagromadzenie bardzo dużej ilości różnego rodzaju toksycznych związków w organizmie człowieka. Układ oczyszczania (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CIAŁO Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CIAŁO 136. Ciało ziemskiego twora to nie śmietnik i powinno dostarczać się bardzo dobrego pożywienia. Nie wolno ludzkiemu tworowi w otwór gębowy wkładać byle czego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RAK Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

RAK 133. Ziemscy ludzie poprzez stresy poblokowali sobie systemy oczyszczania całego organizmu. Śmieci, które powinny być wydalane na zewnątrz zalegają w najsłabszych miejscach i tworzą ogniska zapalne. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZEZIĘBIENIE GRYPA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

PRZEZIĘBIENIE GRYPA 132. To bardzo popularne dolegliwości w okresach przesileń pogodowych. Organizm jak stracił swoją naturalną ochronę to jest podatny na takie dolegliwości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OTYŁOŚĆ Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

OTYŁOŚĆ 131. Czym jest spowodowana ta przypadłość, że tak wielu młodych ludzi jest nadmiernie otyłych? Nie można zasłaniać się tylko skłonnościami, czy też dziedziczeniem pewnych genów odpowiedzialnych za przemianę materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAMEK GRAALA UZYSKAŁ ZDOLNOŚĆ DO ZAMIESZKANIA Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ZAMEK GRAALA UZYSKAŁ ZDOLNOŚĆ DO ZAMIESZKANIA 478. Zamek Graala po oczyszczeniu uzyskał zdolność energetyczną , aby w nim mógł przebywać Syn Boży, Jezus Chrystus. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BÓL GŁOWY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BÓL GŁOWY 128. Od czego, a może dlaczego boli głowa ziemskiego człowieka? Medycyna napisała bardzo wiele różnych naukowych wywodów na temat bólu głowy, które w rzeczywistości się nie sprawdzają. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SEDNO LUDZKIEGO DUCHA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SEDNO LUDZKIEGO DUCHA 127. Sedno ludzkiego ducha pochodzi z duchowo istotnego poziomu, a sedno Jezusa Chrystusa z poziomu boskiego. Od razu widać, że jest duża różnica w pochodzeniu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKI BŁĄD Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKI BŁĄD 210. Wielki błąd powstaje, gdy w duchowe rozum się wmiesza, należy być czujnym i nie dać sobie mieszać, a gdy coś się pojawi, oddzielić ziarno od plew trzeba koniecznie, nie przydawać uwagi i nie rozwijać wątpliwości, one nikomu niepotrzebne w całości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻYCIE W KRÓLESTWIE TYSIĄCLETNIM Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŻYCIE W KRÓLESTWIE TYSIĄCLETNIM 116. Życie w Królestwie Tysiącletnim oparte jest na prawach Stworzyciela. Wszystkie ziemskie prawa przestają obowiązywać, aby nie szkodziły w budowie i rozwoju Króle (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PIERWSZA ROCZNICA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

PIERWSZA ROCZNICA 154. Pierwsza rocznica KRÓLESTWA CZYSTOŚCI I TRÓJJEDYNOŚCI na Ziemi w Polsce, dziś uroczystość, martwy duchowo człowiek odchodzi w przeszłość, wszyscy martwi muszą się rozlicz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIC NIE MA JUŻ ZNACZENIA

NIC NIE MA JUŻ ZNACZENIA 144. Nic nie ma już znaczenia, nie ma znaczenia ile macie ziemskich dyplomów, ile macie szkół ziemskich ukończone, nie ma znaczenia jak bardzo jesteście bogaci w materi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DO LUDZKICH DUCHÓW! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

DO LUDZKICH DUCHÓW! 290. Do ludzkich duchów, aby Słowa słuchali i za Słowem podążali, szczególnie wszyscy pieczętowani Światłem, nosiciele krzyża, nim naznaczeni! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »