Słowo

Wpisy zawierające słowo kluczowe słowo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

LUDZIE O SYNU BOŻYM Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

LUDZIE O SYNU BOŻYM 57. Ludzie o Jezusie Chrystusie już wiedzą, lecz sami swoim odczuciom nie wierzą, to już ich sprawa. Ale to nie jest już zabawa! Przez wieki przygotowywani do swojego zadania, teraz wątpią rozumowo »na całego«! Marny zbiorą plon z myślenia takiego, uczucia próbują rozmyślaniem rozumowym zastąpić i zaczynają wątpić, w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEWOLNICY PIENIĄDZA UZDROWICIEL EGZORCYSTA Bona Tyara Elżbieta Gas

NIEWOLNICY PIENIĄDZA 88. Niewolnicy pieniądza, są jak kukły na sznurkach, martwe duchy, pieniądz pociąga ciągle wszystkie sznurki, wszystko od pieniądza zależy, dzięki rządzy do pieniądza żyją te ziemskie ciała, to jedyny cel dla wielu ludzi w tej najgęstszej materii. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SŁOWO

SŁOWO 55. A SŁOWO stało się Żywe i zamieszkało między nami, ludźmi ziemskimi.   ZWIASTOWANIE DLA ZIEMSKICH LUDZI. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MOC SŁOWA! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MOC SŁOWA! 56. Moc Słowa, mówione i pisane mają, gdy w duchu ożywają obrazem się stają, który wibracje ludziom kolorem i kształtem dają. Uczucie soczewką główną procesu w odbiorze, bez uczucia jesteś tylko ziemskim telewizorem. Czujność przez uczucia si (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZEGO SZUKACIE! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

CZEGO SZUKACIE! 1. Powiedzcie, czego szukacie? Co takiego jest na tej Ziemi, co warte jest waszej uwagi, bo to czym się zajmujecie, to samo gówno, wasze nieczyste myśli, słowa i czyny. Doszliście w swoim szambie tak daleko, że głębiej już nie można, wy po prostu śmierdzicie! I nie można czytelniej do was mówić, to wasz język codzienny, wy jesteście winni waszego upadku, nikt inny. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZEZ BŁĘKIT NIEBA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PRZEZ BŁĘKIT NIEBA 45. Przez błękit nieba słońce na ziemię świeci ożywczymi promieniami, które dają ciepło i pobudzają do życia. I chociaż nie widać Pana, ale odczuć można Jego działanie, które daje miłość, czuje się ciepło i ożywienie, widać jasne kolory, piękne horyzonty, a wszystko pochodzi ze Światła. Lecz co się stanie, gdy źródło zgaśnie na zawsze? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BĄDŹ POZDROWIONY! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

BĄDŹ POZDROWIONY!                &n (...)

Zobacz cały wpis na blogu »