Słowo

Wpisy zawierające słowo kluczowe słowo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Anna Maria Folwarska-Stokłosa _ AMFS._SENTENCJE ... ANNA MARIA FOLWARSKA-STOKŁOSA

_ SENTENCJE ... :

Zobacz cały wpis na blogu »
POJĘĆ STRUKTURA _ SŁOWO ANNA MARIA FOLWARSKA-STOKŁOSA

      

Zobacz cały wpis na blogu »
słowo na początek... Opisy sytuacji szkolnych

Jest to wpis testowy, tak samo jak blog, powstał tylko w celach edukacyjnych

Zobacz cały wpis na blogu »
Autobiografia: Rozdział I Sanktuarium 11

07/08/2018---ROZDZIAŁ ILata ’90, Poznań, Polska. Naprawdę piękne miasto. Wspaniali ludzie. Wspaniała Energia. Choć wiemto dziś. Wtedy, życie było cholernie trudne. Po rozstaniu rodziców zamieszkaliśmy z Mamą uDziadków. Dawny Dom Rodzinny pamiętałem z ostatniej sytuacji, gdzie pod domem pojawili sięDziadkowie ‘z dwóch stron’, od Taty i Mamy, po czym zaczęli się naparzać po gębach. Mnie trafiło dobagażnika i niemalże jak w ‘szybkich i wściekłych’ w szaleńczym pościgu po mieście, wylądowałem warchiwum jednej z większych firm telekomunikacyjnych tamtych czasów (praca babci, stąd możliwośćwejścia). Dziadek został ze mną, a cała wręcz Scena Rodzajowa rozgrywała się przed wejściem. Nic niewidziałem, bo w archiwum były tylko małe, zakratowane okna niemalże przy samym suficie iniemożliwym było wyjrzenie przez nie, nie będąc kilkumetrowym olbrzymem, lub po prostu bez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Autobiografia: Wstęp i Prolog Sanktuarium 11

07/08/2018---WSTĘP-O kurwa!To pierwsze słowa, które wypowiedziałem tamtego dnia, po tym, co się stało. Dość prymitywnareakcja, patrząc z perspektywy czasu. Ale na tamten moment, to musiało wystarczyć.Co się stało?Nie wiem, czy dowiecie się tego w tej książce. Nie wiem, czy dowiecie się tego w kolejnych. Nie wiem,czy kolejne powstaną. Ba! Nie wiem, czy ta powstanie. Choć, jeśli to czytasz, Drogi Czytelniku, tocieszę się, bo powstała. A w tej chwili tylko to się liczy.Postaram się zatem opowiedzieć Ci, Drogi Czytelniku, co doprowadziło do powyższego momentu.A wszystko zaczęło się... PROLOGWszystko o czym teraz opowiem, zaczęło się w latach ’90, w Polsce. Choć tak naprawdę zaczęło siędużo, naprawdę dużo wcześniej. A mówię tu o czasach Antycznej Grecji, Starożytnego Egiptu,Atlantydy, a nawet jeszcze wcześniej! Ale o tym kiedy indziej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na początku było |Słowo| Sanktuarium 11

07/08/2018 --- To pierwszy wpis na tym blogu. --- Moją Misją jest przakazać tę Wiedzę, a to najlepszy na to sposób. Trafi ona do tych, do których trafić ma. Zrozumieją ją nieliczni, którzy są gotowi. --- "Usta mądrości są zamknięte dla wszystkiego, z wyjątkiem uszu zrozumienia" - Kybalion. To pierwszy, lecz nie ostatni cytat z tej skarbnicy wiedzy, którym posłużymy się na tym blogu. Jakże on pięknie pasuje do tego wstępu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
To co ziemskie znacie 35. Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 To co ziemskie znacie 35. To co ziemskie znacie, a duchowego bez rozpoznania, rozumem duchowego mało pojmiecie, inny gatunek. Duchowym, czyli uczuciem siebie ducha rozpoznacie i wszystko, co z duchowego otrzymujecie. Rozum w Ziemi wasz się zakleszczył jako produktu mózgu gęsto materialnego, duch unosi się nad gęstą materią lecz rozum w ciele was uwięził. Uczucia, odczuwanie was uwalnia, was ducha i wtedy duch trzech Bożych praw słucha zawartych w krzyżu Prawdy i siedmiu praw Pana i podaje je do mózgu, który właściwej mowy ducha słucha.

Zobacz cały wpis na blogu »
słowo wczoraj snem jutro marzeniem dzisiaj życiem

 słowo czym jest słowo zapytasz to tortura istnienia słodycz dotyku dysz zmienna bezwzględna bezdusznie niosąca przesłanie potrafiąca dać życie tchnąć ducha miłości lub zabijać powoli niewidzialnym sztyletem bez litości gdy błysk twojego ostrza bliznę na wieki zostawia ranę krwawiącą hybrydo przeciwna namiętności szepcie co kochanków łączysz słodycz wkładając im w usta bogini chaosu bezgraniczny tworze który nie pojmujesz swojego brzemienia trwaj w swej złożoności dla życia człowieczego jak ty skomplikowanego

Zobacz cały wpis na blogu »
INTERNETOWA SZKOŁA ROZWOJU DUCHOWEGO, UZDROWICIELI i EGZORCYSTÓW Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

INTERNETOWA SZKOŁA ROZWOJU DUCHOWEGO, UZDROWICIELI i EGZORCYSTÓW   nauka Słowa Pana dla poważnie poszukujących Prawdy, PRAWA BOŻE, nauka oczyszczania, regeneracji, uzdrawiania…, , medycyna naturalna... wizje, wglądy, objawienia, podpowiedzi ducho (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wiele na Ziemi wskazuje… Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Wszystko na Ziemi wskazuje… 30.  Wiele na Ziemi wskazuje jak się świadomość moja Jezusa Chrystu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gwiazdy na niebie Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Gwiazdy na niebie 29.  Gwiazdy na niebie migocą, sen przerywają i Słowo Pana odbierać pozwalają. Każdy obecnie na Ziemi musi się przemienić, oczyścić od złego i wstać jak duch z popiołów do służby Panu przy mnie! Długa droga do przebudzenia wiedzie ducha każdego, gdyż obecnie wiedzione bycie jest dalekie od wzoru wcześniej podanego. Roztropnej czujności w życiu duchowym na Ziemi zabrakło całkowicie, duch robi wszystko by odebrać darowane jemu życie! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dookoła Światło do ludzi woła! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Dookoła Światło do ludzi woła! 23.  Motywuje każdego do wzlotu duchowego, ostrzega przed zamknięciem sobie drogi ostatecznie do powrotu do domu duchowo istotnego. Ciche nawoływanie z wnętrza ciebie ducha, często tobie to przypomina, to tęsknota coraz mocniej się nasila, do powrotu wzywa. Uświadom sobie kim jesteś, co masz na tej Ziemi zrobić i naciśnij pedał gazu, aby jeszcze wszystko nadrobić i przed sądem ostatecznym zdążyć. Ludzie mówią o miłości, o uczuciach, a to przecież cechy ciebie ducha, czas zac (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻAŁOBA NARODOWA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ŻAŁOBA NARODOWA! 16. Władze ogłaszają żałobę narodową, bo w katastrofie lotniczej zginęło dwadzieścia osób. Nikt się jakoś nie przejmuje, że na Ziemi przebywa Żywe Słowo w osobie Jezusa Chrystusa. Nikt Go nie rozpoznaje, a przecież to wysłannik Pana Najwyższego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! 15. Jezus Chrystus napisał Przesłanie Miłości. Są tam wskazówki jak należy postępować, aby znaleźć drogę do Królestwa Tysiącletniego. Przesłanie Miłości jest dostępne na blogu Jezusa Chrystusa w Internecie, każdy kto się skontaktuje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! 14. Jezus Chrystus przemierza naszą Polską przepiękną krainę. Chociaż bywa w wielu miejscach, przechodzi wśród ludzi, to nikt Go nie rozpoznaje. Idąc ulicami miasta Opola, co niektóre osoby się przyglądają i zastanawiają, ale rozum szybko wyhamowuje, podpowiedzi duchowe. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »