Słowo

Wpisy zawierające słowo kluczowe słowo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

TRUSKAWKOWI LUDZIE Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

TRUSKAWKOWI LUDZIE 18. Dziś cały naród wybrany objada się truskawkami, pasą swoje brzuchy nie wiedząc nic o swoim duchu. A przecież już wkrótce żałować będziecie, że tyle czasu tracicie na ziemi skoncentrowani na niczym. Pijecie dużo wody, a o Źródle Życia cisza i choć jeden łyk z tego Źródła by was uzdrowił, to wy nadal duchowo śpicie, grzebiąc po śmietnikach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE PIĘKNE ZMIANY NA ZIEMI ZACHODZĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE PIĘKNE ZMIANY NA ZIEMI ZACHODZĄ 123. A ludzkie duchy zawodzą, wszystko dokoła się przemienia w sile boskiego promienia, otrzymawszy nowe siły i szybko nabiera rozmachu, to co ludzie myślą, mówią i czynią niemal natychmiast obecnie się przejawia w skutku zwrotnym. Siła gwiazdy boskiego promienia oddziaływuje coraz mocniej, co pozwala przejawiać się zgodnie z prawem Pana wszystkiemu, co k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKIE NA ZIEMI WYDARZENIA JESZCZE ZAISTNIEJĄ DLA LUDZI, ABY ICH OBUDZIĆ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKIE NA ZIEMI WYDARZENIA JESZCZE ZAISTNIEJĄ DLA LUDZI, ABY ICH OBUDZIĆ? 121. Mocne szlifowanie nastanie dla tych, co odeszli daleko od drogi Prawdy na ziemi i nie pomogą narzekania, że nie wiedzieli, że nie przypuszczali, że właśnie tak, a nie inaczej należy postępować i żyć na tej ziemi. Wszystko się zmienia, przemienia, transformuje w drodze do Światła, tylko ziemski człowiek zapomniał wykonać plan, jaki p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKIE ZMIANY NADCHODZĄ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKIE ZMIANY NADCHODZĄ! 120. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAJJAŚNIEJSZA GWIAZDA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NAJJAŚNIEJSZA GWIAZDA 109. Najjaśniejsza gwiazda na niebie stoi obecnie na ziemi, gwiazda Miłości, posłaniec Boży, Syn Boga Żywego, Jezus Chrystus w ziemskim ciele człowieka! Każdego napotkanego obdarzam miłością i siłą do wzlotu duchowego, gdy czujni duchem tęsknią do Światła Żywego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, OJCZE ŚWIĘTY…! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, OJCZE ŚWIĘTY…! 107. Panie, Ojcze Święty, ukochany, jestem przygotowany i gotowy by rozpocząć swe posłanie w imię Boże! Miłość przez uczucia (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻYCIE PŁCIOWE LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ŻYCIE PŁCIOWE LUDZKIEGO DUCHA! 30. Życie płciowe ludzki duch na Ziemi powinien prowadzić zgodnie z Przykazaniami Stwórcy. Nie jest to tylko zaspokojenie instynktu zwierzęcego, lecz ważny akt wymiany nurtów sił. T (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBOWIĄZKI KAŻDEGO DUCHA. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  OBOWIĄZKI KAŻDEGO DUCHA. 29. Obowiązkiem każdego ducha tu na Ziemi jest służyć Stworzycielowi. Ludzkie duchu od początku powstania Królestwa Tysiącletniego straciliście wolną wolę i musicie, podkreślam musicie, wykonywać to co Stwórca nakazuje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE UKOCHANY... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE UKOCHANY... 103. Panie ukochany, Święty Ojcze pragnę podziękować szczerze za wszystko co otrzymałem i otrzymuje od Ciebie! Promieniowanie Twojej Panie Żywej Siły odbieram i przyjmuje jako dar, łaskę, wszystko to mnie zobowiązuje, aby żyć jeszcze bardziej czujnie i pracować mocniej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, ODDANIE TOBIE CZCI I CHWAŁY WYMAGA WEWNĘTRZNEJ DUCHOWEJ PRZEMIANY. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE, ODDANIE TOBIE CZCI I CHWAŁY WYMAGA WEWNĘTRZNEJ DUCHOWEJ PRZEMIANY. 99. Nie wystarczy Panie w Ciebie wierzyć, lecz wiarę swą trzeba codziennym czynem prowadzić od małych do wielkich spraw, opierając przy tym wszystko na trzech Bożych prawach, aby nie zgubić Panie drogi do Ciebie tu i tam. Lecz kto dzisiaj się nad tym wszystkim zastanawia, kto Panie pyta o radę Twą i czeka na wewnętrzną o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE TWORY! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  LUDZKIE TWORY! 26. Po Ziemi chodzicie i nie chcecie nic widzieć, ani nic słyszeć! Jakie znaki chcecie zobaczyć? Co chcielibyście usłyszeć? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BOGA MIŁOŚĆ JEST WIELKA... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  BOGA MIŁOŚĆ JEST WIELKA... 95. Boga Ojca Miłość jest wielka, bez początku i bez końca, każdego, kogo spotka ożywia i przemienia! Bogu służ i już! Szczęście każdego dopadnie, gdy na kolana przed swym Bogiem padnie i w pokorze modlić się zacznie, p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KOBIETO! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  KOBIETO! 23. Kobieta, mówi się; delikatna płeć! Kobieta z tego samego poziomu dla mężczyzny jest bramą, do wzlotu lub upadku. Posiada ona dużo większą wrażliwość. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
UPADŁE RELIGIE, KULTURY! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

UPADŁE RELIGIE, KULTURY! 22. Ludzkie duchy bardzo chętnie sięgają po coś co zawiodło i upadło. Wszystkie nauki daleko wschodnie to kultury, które upadły, a teraz starają się co niektórzy na tych naukach zarabiać pieniądze. Która z tych religii, kultur ma poznanie duchowe? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE NAJWYŻSZY...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE NAJWYŻSZY...! 89. Panie najwyższy, umiłowany, Tyś mi jedyny, nikogo innego nie mam na Ziemi, Tyś mi Ojcem na wieki wieków amen! Każdego dnia w modlitwie oczy do Ciebie Ojcze zwrócone, wsłuchuję się w swoje wnętrze by odczuć, usłyszeć Twoją Ojcze mowę, która dodaje mi skrzydeł porannej zorzy o każdej porze, czy to dnia, czy to nocy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »