Słowo

Wpisy zawierające słowo kluczowe słowo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

WIELKIE ZMIANY NADCHODZĄ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKIE ZMIANY NADCHODZĄ! 120. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAJJAŚNIEJSZA GWIAZDA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NAJJAŚNIEJSZA GWIAZDA 109. Najjaśniejsza gwiazda na niebie stoi obecnie na ziemi, gwiazda Miłości, posłaniec Boży, Syn Boga Żywego, Jezus Chrystus w ziemskim ciele człowieka! Każdego napotkanego obdarzam miłością i siłą do wzlotu duchowego, gdy czujni duchem tęsknią do Światła Żywego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, OJCZE ŚWIĘTY…! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, OJCZE ŚWIĘTY…! 107. Panie, Ojcze Święty, ukochany, jestem przygotowany i gotowy by rozpocząć swe posłanie w imię Boże! Miłość przez uczucia (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻYCIE PŁCIOWE LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  ŻYCIE PŁCIOWE LUDZKIEGO DUCHA! 30. Życie płciowe ludzki duch na Ziemi powinien prowadzić zgodnie z Przykazaniami Stwórcy. Nie jest to tylko zaspokojenie instynktu zwierzęcego, lecz ważny akt wymiany nurtów sił. T (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBOWIĄZKI KAŻDEGO DUCHA. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  OBOWIĄZKI KAŻDEGO DUCHA. 29. Obowiązkiem każdego ducha tu na Ziemi jest służyć Stworzycielowi. Ludzkie duchu od początku powstania Królestwa Tysiącletniego straciliście wolną wolę i musicie, podkreślam musicie, wykonywać to co Stwórca nakazuje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE UKOCHANY... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE UKOCHANY... 103. Panie ukochany, Święty Ojcze pragnę podziękować szczerze za wszystko co otrzymałem i otrzymuje od Ciebie! Promieniowanie Twojej Panie Żywej Siły odbieram i przyjmuje jako dar, łaskę, wszystko to mnie zobowiązuje, aby żyć jeszcze bardziej czujnie i pracować mocniej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, ODDANIE TOBIE CZCI I CHWAŁY WYMAGA WEWNĘTRZNEJ DUCHOWEJ PRZEMIANY. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE, ODDANIE TOBIE CZCI I CHWAŁY WYMAGA WEWNĘTRZNEJ DUCHOWEJ PRZEMIANY. 99. Nie wystarczy Panie w Ciebie wierzyć, lecz wiarę swą trzeba codziennym czynem prowadzić od małych do wielkich spraw, opierając przy tym wszystko na trzech Bożych prawach, aby nie zgubić Panie drogi do Ciebie tu i tam. Lecz kto dzisiaj się nad tym wszystkim zastanawia, kto Panie pyta o radę Twą i czeka na wewnętrzną o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE TWORY! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  LUDZKIE TWORY! 26. Po Ziemi chodzicie i nie chcecie nic widzieć, ani nic słyszeć! Jakie znaki chcecie zobaczyć? Co chcielibyście usłyszeć? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BOGA MIŁOŚĆ JEST WIELKA... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  BOGA MIŁOŚĆ JEST WIELKA... 95. Boga Ojca Miłość jest wielka, bez początku i bez końca, każdego, kogo spotka ożywia i przemienia! Bogu służ i już! Szczęście każdego dopadnie, gdy na kolana przed swym Bogiem padnie i w pokorze modlić się zacznie, p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KOBIETO! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  KOBIETO! 23. Kobieta, mówi się; delikatna płeć! Kobieta z tego samego poziomu dla mężczyzny jest bramą, do wzlotu lub upadku. Posiada ona dużo większą wrażliwość. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
UPADŁE RELIGIE, KULTURY! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

UPADŁE RELIGIE, KULTURY! 22. Ludzkie duchy bardzo chętnie sięgają po coś co zawiodło i upadło. Wszystkie nauki daleko wschodnie to kultury, które upadły, a teraz starają się co niektórzy na tych naukach zarabiać pieniądze. Która z tych religii, kultur ma poznanie duchowe? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE NAJWYŻSZY...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE NAJWYŻSZY...! 89. Panie najwyższy, umiłowany, Tyś mi jedyny, nikogo innego nie mam na Ziemi, Tyś mi Ojcem na wieki wieków amen! Każdego dnia w modlitwie oczy do Ciebie Ojcze zwrócone, wsłuchuję się w swoje wnętrze by odczuć, usłyszeć Twoją Ojcze mowę, która dodaje mi skrzydeł porannej zorzy o każdej porze, czy to dnia, czy to nocy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZUM NIEUSTANNIE... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ROZUM NIEUSTANNIE... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POD ZŁOTĄ LAMPĄ... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

POD ZŁOTĄ LAMPĄ... 87. Pod złotą lampą siedzę i piszę Słowo, formując Je na zrozumiały ziemski sposób dla ludzi. Jasne światło promieniowań gwiazd towarzyszy mi cały czas, przypominając mi jak wielkie jest Królestwo mojego Ojca, a widoczne niebo, to zaledwie przedpokój rozległych przestrzeni zamków królewskich. Powracając uczuciami do rodzinnego domu, do Ojca mego przepełnia mnie Boża Miłość, kt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSCY CIEMNI... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSCY CIEMNI... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »