Słowo

Wpisy zawierające słowo kluczowe słowo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MEDIA, A PRAWDA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MEDIA, A PRAWDA 158. Środki masowego przekazu szukają sensacji, która będzie pobudzała czytelników, widzów, tym samym nakręcają niepotrzebne emocje u pewnych grup widzów i czytelników. Brak jest sol (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OCZY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

OCZY 157. Wszyscy ziemscy ludzie posiadają ten organ wzroku. Jedno jest pewne, że większość nie potrafi korzystać z niego prawidłowo. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NIEDOWIARKOWIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

NIEDOWIARKOWIE156.Wielu ziemskich ludzi nie dowierza temu co widzą i słyszą, oglądając filmy video z wykładami Jezusa Chrystusa i apostołów.Brak zrozumienia słów, które do was docierają.Burzony jest wasz porządek, który tak starannie sobie układaliście.Prawda na was wymusza działanie i ci, którzy się przeciwstawiają, szkodzą sobie bardzo, a ci, co pójdą za Słowem mają szansę na bardzo szybki wzlot i rozwój duchowy.Najłatwiej jest stać w tłumie i krzyczeć.Dużo większa odwaga i zasługa umieć wyjść z tłumu i głosić Słowo PANA.Wszyscy przebywacie po to na Ziemi, a wy zajmujecie się tylko rzeczami doczesnymi.Po co wam ta materia, kiedy nie będzie wam dane przetrwać wydarzeń.Z Ziemi nic materialnego nie zabierzecie.Najważniejsze s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAUKI JEZUSA CHRYSTUSA 155. Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

NAUKI JEZUSA CHRYSTUSA155.Słowa płynące z ust Jezusa Chrystusa to melodia dla moich uszu, to przyjemność słuchania i przeżywania Słowa PANA naszego.Przez Syna Bożego przekazywana jest życiodajna energia dla ludzkiego ducha.Siadając wygodnie, zamykając oczy, podczas czytania Słowa PANA przez Jezusa Chrystusa pojawiają się obrazy, które są cennymi podpowiedziami co mamy robić, aby Królestwo Tysiącletnie rozkwitało na Ziemi.Wewnętrzny spokój pozwala na przyjęcie energii jaka płynie od Syna Bożego.Logiczne myślenie jest nam potrzebne, aby zinterpretować odebrane obrazy, teksty.Osiągnięcie wewnętrznego spokoju i równowagi pozwala na otwarcie się na światłe nurty jakie są przekazywane przez wysłannika Stworzyciela ziemskim ludziom tu na Ziemi.Ziemski człowiek, wewnętrznie niezrów (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BRAK W WAS ŻYCIA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BRAK W WAS ŻYCIA! 154. Ludzkie twory, chodzicie po planecie ziemia, zanieczyszczacie ją, a duchowo nie ma w was życia. Wiedziecie leniwe duchowo życie i myślicie, że po to jesteście na tej Ziemi. Rozum podsuwa wam myśli dotyczące tylko rzeczy materialnych. Od rana do wieczora pracujecie, aby nagromadzić jak najwięcej rzeczy materialnych. Czym bardziej bogatsi jesteście w rzeczy materialne, tym biedniejsi jesteście duchowo. Nie dopuszczacie do swojego wnętrza żadnych światłych informacji. Po blokowaliście sobie przepływy energetyczne i wasze ciało daje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
FORMA PISANIA DLA ZIEMSKICH LUDZI, GDYŻ NIC INNEGO DO NICH JUŻ NIE DOTRZE! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

FORMA PISANIA DLA ZIEMSKICH LUDZI, GDYŻ NIC INNEGO DO NICH JUŻ NIE DOTRZE! 264. Objawień nie potrafią odbierać już od wielu tysiącleci, nawet gdy coś zobaczą próbują to ubierać w ziemskie szaty i tak gubią sens przekazu, i jego jakość. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BOŻE CIAŁO Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

BOŻE CIAŁO 499. Nie ma nic wspólnego z ziemskimi kościelnymi pseudo świętami, tam wszystko sprowadzono do niejasnego obrzędu religijnego, za który kapłani biorą tylko wynagrodzenie w ziemskich środkach tzw. pieniądzach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BEZTROSKIE ŻYCIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BEZTROSKIE ŻYCIE 152. Koniec już beztroskiego życia ziemscy ludzie! Czas pobytu, spędzaliście tutaj na Ziemi tylko na hulankach i swawolach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SEDNO PŁONIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SEDNO PŁONIE 151. Sedno Jezusa Chrystusa płonie ogniem Bożym. Kolejne etapy poznania tu na Ziemi Syna Bożego doprowadziły do takiego uświadomienia siebie samego, że sedno zapłonęło Bożym ogniem. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZYSZEDŁ CZAS ZAMIANY Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PRZYSZEDŁ CZAS ZAMIANY 250. Win na odpłaty, każdemu indywidualnie zrealizowane. I choć skala i sposób odpłaty przerazi pokolenie, to czas już ku temu nastąpił. Taryf ulgowych nie ma i nie będzie, a wszystko w świetle Bożych praw. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŁUSZCZYCA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŁUSZCZYCA 150. Wiele osób chciało by się pozbyć tej dolegliwości. Robią wszystko co jest w ich wiedzy, aby ta dolegliwość ustąpiła. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚMIESZNI LUDZIE ZIEMSCY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŚMIESZNI LUDZIE ZIEMSCY 149. Głoszonego Słowa przez Jezusa Chrystusa i apostołów nie badacie. Nie przeczytaliście żadnego wykładu szczegółowo, aby się zapoznać i przeżyć Słowo PANA. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kocham - ile to słowo jest warte ?? Głębia Dnia

Dziś krótko, ale chciałem napisać to co myślę o dzisiejszym znaczeniu słowa KOCHAM.(Nie potrafię się dziś skoncentrować, może dlatego tak krótko i bez większych wniosków, ale kiedyś wrócę do tego tematu i rozwinę go bardziej)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------Słowo KOCHAM w różnych kulturach ma różną wartość, ale w każdej to samo znaczenie. Począwszy od Kocham, które jest równoznaczne z oświadczynami, kończąc na zdeptaniu znaczenia tego słowa... Kiedyś w Europie słowo to miało wielkie znaczenie, dziś jest często nadużywane - słowo jak każde inne. Wręcz czasem w związku nie wypada powiedzieć Bardzo Cię Lubię, bo druga strona mogła by się obrazić. Dziś bardzo często słowo KOCHAM jest równoważne z "Bardzo Cię Lubię". A wszystko to przez dzisiejszy tryb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSCY LUDZIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ZIEMSCY LUDZIE 148. Ziemscy ludzie szukacie winy u innych. Chcielibyście, aby wszyscy dostosowali się do waszej wiedzy i waszego myślenia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CULIER I SÓL Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CULIER I SÓL 147. Dwa podstawowe składniki, które są bardzo powszechnie dodawane do przyrządzania różnego rodzaju posiłków. Obydwa produkty służą do polepszenia smaku przygotowywanej potrawy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »