Słowo

Wpisy zawierające słowo kluczowe słowo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kocham - ile to słowo jest warte ?? Głębia Dnia

Dziś krótko, ale chciałem napisać to co myślę o dzisiejszym znaczeniu słowa KOCHAM.(Nie potrafię się dziś skoncentrować, może dlatego tak krótko i bez większych wniosków, ale kiedyś wrócę do tego tematu i rozwinę go bardziej)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------Słowo KOCHAM w różnych kulturach ma różną wartość, ale w każdej to samo znaczenie. Począwszy od Kocham, które jest równoznaczne z oświadczynami, kończąc na zdeptaniu znaczenia tego słowa... Kiedyś w Europie słowo to miało wielkie znaczenie, dziś jest często nadużywane - słowo jak każde inne. Wręcz czasem w związku nie wypada powiedzieć Bardzo Cię Lubię, bo druga strona mogła by się obrazić. Dziś bardzo często słowo KOCHAM jest równoważne z "Bardzo Cię Lubię". A wszystko to przez dzisiejszy tryb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSCY LUDZIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ZIEMSCY LUDZIE 148. Ziemscy ludzie szukacie winy u innych. Chcielibyście, aby wszyscy dostosowali się do waszej wiedzy i waszego myślenia. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CULIER I SÓL Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

CULIER I SÓL 147. Dwa podstawowe składniki, które są bardzo powszechnie dodawane do przyrządzania różnego rodzaju posiłków. Obydwa produkty służą do polepszenia smaku przygotowywanej potrawy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIĘTY GRAAL ZABEZPIECZONY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

ŚWIĘTY GRAAL ZABEZPIECZONY 146. Przebywający na Ziemi Jezus Chrystus jest przygotowany na wszelkie ataki ciemnych nurtów. Poprzez przeżyte swoje doświadczenia i rozwinięcie na Ziemi potrzebnych zdolności obronnych, doskonale m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚNIEŻNE BAŁWANY Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŚNIEŻNE BAŁWANY 239. I pomimo budzącej się wiosny i słońca coraz mocniej przygrzewającego, to bałwany śniegowe mają się całkiem dobrze. I tak od wielu tysiącleci te śnieżne bałwany stoją przed wami, zamrożone serca, soplami pokryte uczucia niewyrażone. Śnieżne bałwany ciągle przyjmują doskonale chłód i niską temperaturę, która mrozi nawet kości. Zmrożone ludzkie duchy w sw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SIŁA WOLI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SIŁA WOLI 145. Przechodząc poszczególne etapy rozwoju duchowego nabieraliśmy doświadczenia, hartowała się nasza siła woli, nasze poznanie i świadomość służenia Stwórcy wzrastało z każdym dniem. Umocnieni w przekonaniu, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHRYSTUS CZŁOWIEKIEM NA ZIEMI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CHRYSTUS CZŁOWIEKIEM NA ZIEMI 237. I nie przyszedł dla was, aby był lubiany, lecz wypełnić sobą prawa Boże, które są niezależne od nikogo, a którym podlega wszystko, co jest w stworzeniu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WARTOŚĆ NAJWYŻSZA! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WARTOŚĆ NAJWYŻSZA! 236. Wartością najwyższą dla ludzkiego ducha jest Miłość do Stwórcy i sam Stwórca! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STWÓRCA WIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

STWÓRCA WIE 144. Stwórca doskonale wie jakie zadanie do wykonania komu i kiedy przydzielić. Wszystko co się wydarzyło i jeszcze wydarzy, to sprawdzenie czy już jesteśmy przygotowani do dalszych wzmożonych działań. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEDYNA KARTA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JEDYNA KARTA 232. Na którą należy postawić to duchowość, osobiste ja, samoświadomość, dopiero taka postawa, która podporządkowuje materię duchowi jest słuszna i rozwojowa, ona wręcz jest drogą ku wolności wewnętrznej i na zewnątrz płynąca. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BLOKADA INFORMACJI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

BLOKADA INFORMACJI 143. Pewna grupa ludzkich tworów próbuje blokować informacje płynące od Stwórcy. Nie pasuje im to do standardów jakie sobie ułożyli. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO PÓŹNIEJ SIĘ STANIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO PÓŹNIEJ SIĘ STANIE? 229. Odłoży swoją otoczkę w materii i z niej się wydostanie, będąc lekki, uniesiony wysoko do raju się dostanie, a jego wszelkie grzechy zostanę jemu zapomniane, tak jakby ich nigdy nie miał. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYKRESY, TABELE, ANALIZY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WYKRESY, TABELE, ANALIZY 142. Ludzkie twory zajmujące się pisaniem różnego rodzaju analiz, związanych z finansami i z tym co się dzieje na rynku finansowym polskim, światowym. Dotychczasowe przewidywania nie sprawdziły i nie sprawdzają się w dalszym ciągu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYSPY NIEBIESKIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WYSPY NIEBIESKIE 228. Wysoko nad ziemią stojące w Królestwie Niebieskim wiele ludzkim duchom przypominające, jak westchnienie, które likwiduje wszelkie naprężenia i oddala zmęczenie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SPOTKANIE Z CIEMNOŚCIAMI Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

SPOTKANIE Z CIEMNOŚCIAMI 486. Wiele ludzkich tworów, jako słudzy ciemności, starają się ze Mną Synem Bożym się skonfrontować energetycznie i niekiedy osobiście. Szybko ich niecne zamiary zostają rozpoznane i zlikwidowane, aby nie mogły się rozwinąć pró (...)

Zobacz cały wpis na blogu »