Słowo

Wpisy zawierające słowo kluczowe słowo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

PANIE NAJWYŻSZY...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE NAJWYŻSZY...! 89. Panie najwyższy, umiłowany, Tyś mi jedyny, nikogo innego nie mam na Ziemi, Tyś mi Ojcem na wieki wieków amen! Każdego dnia w modlitwie oczy do Ciebie Ojcze zwrócone, wsłuchuję się w swoje wnętrze by odczuć, usłyszeć Twoją Ojcze mowę, która dodaje mi skrzydeł porannej zorzy o każdej porze, czy to dnia, czy to nocy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZUM NIEUSTANNIE... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ROZUM NIEUSTANNIE... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POD ZŁOTĄ LAMPĄ... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

POD ZŁOTĄ LAMPĄ... 87. Pod złotą lampą siedzę i piszę Słowo, formując Je na zrozumiały ziemski sposób dla ludzi. Jasne światło promieniowań gwiazd towarzyszy mi cały czas, przypominając mi jak wielkie jest Królestwo mojego Ojca, a widoczne niebo, to zaledwie przedpokój rozległych przestrzeni zamków królewskich. Powracając uczuciami do rodzinnego domu, do Ojca mego przepełnia mnie Boża Miłość, kt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSCY CIEMNI... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSCY CIEMNI... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE UMIŁOWANY…! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE UMIŁOWANY…! 69. Panie umiłowany wszystko się zmienia i przemienia, miłość do Ciebie ciągle narasta! Kochają Panie Ciebie na ziemi wszystkie twory, nawet te nieświadome, które najgłębiej w materie się zanurzyły i przykuły się do niej najmocniej. Te uwalniane z materii będą drastycznie, przez wielkie cierpienia, aż do zaniku świadomości siebie samego włącznie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OKRĘGI PRAWO POSIADAJĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OKRĘGI PRAWO POSIADAJĄ 67. Okręgi prawo posiadają, otwierając się zawsze się zamykają. Myśli, słowa i uczynki zawsze do ciebie wracają, kreśląc sobie szlachetne, dobre lub niskie złe życie, jakie chciałeś takie wiedziesz życie. Wola dobra lub zła twoja modeluje życie. Myśli cierpkie, słowa złe, czyny nieszczęśliwe, takie sobie dzisiaj życie malujesz, skutki zwrotne twoje do ciebie cierpkie, złe, nieszczęśliwe płyną, bądź pewny szybko dorwą cię. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI 66. Związek małżeński obecnie na ziemi w większości pęta ducha, duch jak kapusta w kamionce kisi się przez wieki, gdyż partnera ziemskiego, nie swojego ducha słucha, który też jak kapusta razem z nim siedzi. Kto dziś rozważa swoje odczucia, aby zobaczyć jak jego życie wygląda prawdziwe w materii? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZOŁEM DO ZIEMI…! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZOŁEM DO ZIEMI…! 65. Czołem do ziemi bijemy dziękując Panu naszemu, że istniejemy! Chwałę Pana naszego głosimy wokół swoim życiem codziennym, czcimy Pana naszego wewnętrznie przez to czujemy spokój. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PŁYNIE MIŁOŚĆ PŁYNIE... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PŁYNIE MIŁOŚĆ PŁYNIE... 63. Płynie miłość płynie w bajkowej krainie, każdego kogo napotka ożywi jak owoc soczysty i słodki. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SŁOWA JAK NUTY Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

SŁOWA JAK NUTY 62. Słowa jak nuty w akordach brzmią, muzyka duszy, każde ucho słyszy muzykę tą i nie potrzeba znajomości różnych języków. Otwórzcie ludzie serca przed miłością Słowa, a poczujecie każdego twora i czy jego słowa w miłości brzmią. Każdy naró (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MODLITWA! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MODLITWA! 60. Ptaki na niebie wysoko latają i wciąż pytają o modlitwy twoje do Pana, z ziemi. Modlitwy zmawiane jak wiatry dziejowe chmury ciemne przeganiają po niebie, oczyszczając obraz gwiazd w kierunku, których modlitwy podążają, aby następnie mogły się kłaść przy stopniach tronu Pana, Stwórcy naszego. Modlitwy suto okraszone uczuciami zawsze z korzyścią dla modlącego są realizowane zgodnie z prawami Pana, a nie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZNÓW WYLANIE SIŁY W PÓŹNIEJSZE STWORZENIE 30 KWIETNIA NASTĘPUJE Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ZNÓW WYLANIE SIŁY W PÓŹNIEJSZE STWORZENIE 30 KWIETNIA NASTĘPUJE 4. I by było wszystko jasne będzie widowisko, całe późniejsze stworzenie otrzyma Siłę z Ziemi płynącą. Coroczne odnowienie z woli Stwórcy późniejszego stworzenia przez wylanie Siły poprzez Syna Bożego, Jezusa Chrystusa, kielich Świętego Graala. Przygotujcie się na ten proces przez całe ziemskie życie Syna Bożego w Królestwie Tysiącletnim. Po Jego odejściu z Ziemi wszystko będzie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MARNUJESZ CZAS SWÓJ

MARNUJESZ CZAS SWÓJ 59. Duchu ludzki twoja ostatnia szansa, ostatnia sekunda do podjęcia decyzji się kończy, marnujesz czas przeznaczony na rozwój duchowy, już więcej nie będziesz miał okazji aby się stać duchowym i służyć STWÓRCY, tu w najgęstszej materii na Ziemi. Du (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PAMIĘĆ DUCHOWA

PAMIĘĆ DUCHOWA 58.   Pamięć duchowa to wszystko to, co zapamiętał twój duch we wszystkich inkarnacjach, to co przerobił, przeżył, duch wie wszystko o Prawdzie i Miłości, o prawach STWÓRCY, ale spętany kajdanami rozumu nie może ci nic podpowiedzie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NA NIEBIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NA NIEBIE 58. Na niebie gołębie latają Sąd Boży i pokój zapowiadają. Wola Boża żąda od człowieka przestrzegania prawa i rozliczenia całkowitego, nie ujdzie ani jedno ziarenko dobra i złego w chcenie człowieka przemienionego. Czy zdajecie sobie ludzie jaką strawę sobie szykujecie, dobrą lub złą gotujecie, przyprawą są wasze słowa, myśli wodę stanowią, a części stałe, to czyny wasze, całość w prawie na talerzu wam podane, ur (...)

Zobacz cały wpis na blogu »