Słowo

Wpisy zawierające słowo kluczowe słowo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MOCNY STOI NAD NAMI! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MOCNY STOI NAD NAMI! 196. I nami rządzi swoimi prawami, kto ich nie przestrzega szybko łamią nierozważnego, dziwne, że tych zależności nie widzicie i niżej, niżej schodzicie dając się porwać w przepastne otchłanie ciemnego samego, gdzie życie wiedziecie twora martwego, nie duchowego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKA IMPREZA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WIELKA IMPREZA 73. Przeminęło Lato Kwiatów w Otmuchowie. Wiele tysięcy ludzkich tworów przyjechało, aby kupić sobie kwiaty, drzewka czy też inne sadzonki. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BEZ DWÓCH ZDAŃ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

BEZ DWÓCH ZDAŃ 191. Należy pamiętać, że korzenie swojego pochodzenia mocno w rzeczywistości tkwią, a rzeczywistością najwyższą jest Bóg, od zawsze wraz ze sformowanym bezpośrednim promieniowaniem, boskim istotnym! Wszystko inne powstało p (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE GADANIE Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE GADANIE 71. Ludzkie twory deklarują, że wierzą w Stwórcę i chcą podążać drogą do Światła. Są to puste deklaracje, za tym nie idą żadne poczynania, tylko słowa. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ILE ZMIAN NASTANIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ILE ZMIAN NASTANIE?  186. Jest to nieustający proces, wzrost samoświadomości i wzrost odpowiedzialność, im dalej tym bardziej czujnie z włączonymi wszystkimi zmysłami. Im większe Światło tym większe zagrożenie szczególnie tu na Ziemi, gdzie cień może być koło Światła. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WODA-ŹRÓDŁEM ŻYCIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

WODA-ŹRÓDŁEM ŻYCIA 68. Woda dla ludzi tu na Ziemi jest bezcennym darem od Stwórcy. Niestety ludzkie twory w ogóle nie dbają o wody na całej kuli ziemskiej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JUŻ OBŁOKI ZAKRYŁY ŚWIATŁO PRZED LUDZKIM WZROKIEM Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JUŻ OBŁOKI ZAKRYŁY ŚWIATŁO PRZED LUDZKIM WZROKIEM 180. Lecz skutki jego działania wypalają piętno na ich ciałach, które piecze i coraz mocniej boli, to wynik ich błędnego działania na Ziemi, ich zagubienia, celowego skutku służby ciemnemu. I cho (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAJÓWKI Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

MAJÓWKI 65. Wiosna rozkwitła pełną krasą w maju, zieleń soczysta pojawiła się na drzewach. Dokoła bardzo dużo rozkwitniętych kwiatów na drzewach jak i na łąkach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKIE WYDARZENIA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKIE WYDARZENIA 178. I choć niewidoczne dla ziemskiego wzroku, to przeczuć je można, a skutki ich wyraźnie widać w otoczeniu. Na jednym kontynencie głód, na drugim żywności nadprodukcja. U jednych nadwyżki finansowe, u drugich długi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZY WSZYSCY WYTRZYMAJĄ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZY WSZYSCY WYTRZYMAJĄ? 177. Nie, ponieważ Stwórcy już nie słuchają i nie ma czego już oczekiwać od dziczy, ich pioruny porażą wybijając ciemnych co do sztuki. Taryf ulgowych i zniżek dla ciemnych nie ma, bezwzględna Siła Boskiego prom (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PAMIĘTNA NOC PRZED NAMI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PAMIĘTNA NOC PRZED NAMI 168. I tak jak około 2000 lat temu Stwórca zesłał na Ziemię Miłość, mnie Jezusa, Syna Bożego, tak teraz 29 grudnia znów się jako Chrystus narodziłem i na Ziemi stałem się człowiekiem świadom siebie samego! Przyszed (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSCY MNIE POZNAJĄ Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

WSZYSCY MNIE POZNAJĄ Ale zaraz amnezji duchowej dostają i natychmiast sami upadają. I nie ważne czy do mnie zbliżają się od mojego imienia i nazwiska duchowego Jezusa Chrystusa, czy ziemskiego Romualda Statkiewicza. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE PIĘKNE JEST POWSTANIE! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE PIĘKNE JEST POWSTANIE! 167. Gdy ludzki duch z ziemi wstanie, uzyska w ten sposób świadomość siebie samego, w trwały sposób. Budząc się na Ziemi duch ludzki zaczyna oczyszczać wszystko w sobie i wokół siebie, rozwiązując tak w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO TRZEBA WIĘCEJ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO TRZEBA WIĘCEJ? 165. Uczucia, to one decydują o wszelkich procesach, przez uczucia przeżywamy, uczuciami zanosimy modlitwy, one pozwalają odkryć właściwą głębię, bez nich nie odczuwamy, jesteśmy ślepi, martwi, już nie żyjemy. Odczuwanie jest cechą du (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZĘDZIE UWAGA SKUPIONA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZĘDZIE UWAGA SKUPIONA 164. W ten sposób wrażliwość wzmocniona na wszystko, co dzieje się wokół, w taki sposób można zauważyć wiele istotnych zjawisk, wydarzeń, które dają pełniejszy obraz zachodzących procesów. Im b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »