Zdrowie

Wpisy zawierające słowo kluczowe zdrowie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Pan Zdrowie po nowemu panzdrowie

Pan Zdrowie powiedział: czy to new deal, czy to great reset, rzeczywiście nie da się wrócić do starego porządku. Mam na myśli, że nie z tymi ludźmi i nie w ten utarty przy okrągłym stole sposób, a już wcale w takiej UE. Wiele osób myśli o tym podobnie. Jedną z nich jest dr Marcin Masny, który zaproponował zgromadzenie się wokół niewielu (czterech) najważniejszych postulatów, które połączą ogromną większość niezadowolonych i nie są w stanie nas podzielić (dzielić się będziemy po zwycięstwie). Cztery postulaty wyartykułowane przez wspomnianego wyżej historyka, który prowadzi swój kanał na YouTube pn. Masny Kr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Ogarnięci listy piszą panzdrowie

Od samego początku tego zamieszania z wirusem ogarnięci ludzie patrzą władzy na ręce. Wołają sprawdzam. Wskazują na absurdy. Na świecie i u nas w Polsce. Oprócz nakręconych ekspertów medycyny telewizyjnej gotowych pozamykać nas w mieszkaniach, okręcić nam twarze maskami w oczekiwaniu na zapowiadane zastrzyki, pracują między nami również lekarze rozsądni i zadający pytania. Na początku maja 2020 roku prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku skierował do Ministra Zdrowia List Otwarty z pytaniami dotyczącymi modelu radzenia sobie z problematycznym wirusem. Tekst na ten temat można znaleźć w Internecie między innymi tutaj: (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DLA KOBIET Zakątek CUDów życia - Avatari szamanka z wilkorem

Dla Kobiet dbających o swoje zdrowie... Mocno, dosadnie i na temat....   https://www.youtube.com/watch?v=413UKk-eAjA&t=10s    

Zobacz cały wpis na blogu »
Kto za to odpowie? panzdrowie

Kończy się listopad, tradycyjny miesiąc, w którym wspominamy zmarłych. Według danych GUS, po październiku, to kolejny miesiąc z niepokojącym wzrostem zgonów w Polsce. Dane codziennie podawane przez rządowe agencje jasno wskazują na fakt, że osoby te nie zmarły na modnego wirusa, chociaż to rządowe restrykcje wymuszane przy okazji gry w berka z wirusem doprowadziły do zwielokrotnionej ilości ludzkich śmierci. Sytuację wyjaśnił redaktor Tomasz Sommer w internetowej telewizji Tomasz Sommer Extra w programie własnego autorstwa zatytułowanym 50 tysięcy lockdownowych zgonów w Polsce. Kto za nie odpowiada? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nie podążaj za szczurołapem panzdrowie

Siedemset lat temu szczury opanowały Hameln, małe miasteczko w niemieckiej Saksonii. Sprawa była poważna. Z plagą szczurów nie poradziły sobie ani koty, które zmuszone były wynieść się z miasta, ani trucizna, ani klasyczni spece od deratyzacji. Gryzonie stały się władcami miasta. Mieszkańcy bali się jeść, żeby w talerzu nie znaleźć szczura, bali się spać, bo bali się znaleźć szczura we własnej pościeli. Szczury marnotrawiły jedzenie i wygryzały dziury w ubraniach. Pewnego dnia do miasta zawitał dziwny gość. Był to wysoki ubrany, na kolorowo, mężczyzna. Obiecał, że rozprawi się z plagą szczurów. W zamian za to burmistrz wypłacić mu miał spore honorarium. Burmistrz zgodził się na propozycję przybysza. Obiecał zapłacić, jak tylko z miasta znikną szczury. Mężczyzna chwycił za piszczałkę i zaczął grać na niej skoczną melodię, która przyciągała gryzonie. Kiedy już wszystkie myszy i szczury z całego Hameln zebrały si (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wolne wybory panzdrowie

Wczoraj i dzisiaj obejrzałem wywiady, których udzielił filozof profesor Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz. Wczorajszy (28.11.2020) wywiad dla internetowej telewizji PL1.TV pod tytułem Idziemy w otchłań można zobaczyć tutaj:              https://www.youtube.com/watch?v=gRzKX9Qdt1g Dzisiejszy (29.11.2020) wywiad dla i (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Racjonalne modele zarządzania obecnym kryzysem panzdrowie

Deklaracja z Great Barrington podpisana w Amerykańskim Instytucie Badań Ekonomicznych w Great Barrington w USA w dniu 4 października 2020 proponuje alternatywny model zarządzania obecnym kryzysem stawiając na ochronę ukierunkowaną na niewielką grupę osób narażonych i na zmniejszenie szkód społecznych wywołanych totalnym odwołaniem normalnego życia. Poniżej kilka cytatówi: Jako epidemiolodzy chorób zakaźnych i naukowcy zajmujący się zdrowiem publicznym mamy poważne obawy dotyczące niszczącego wpływu na zdrowie fizyczne i psychiczne dominujących polityk […] (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Liczby, które wyjaśniają panzdrowie

Warto zobaczyć, o co chodzi z tymi liczbami, za pomocą których media budują atmosferę paniki. Szczególnie ważne jest zrozumienie przyczyn ogromnego wzrostu zgonów w październiku i listopadzie tego roku. Całą prawdę o tym, co się dzieje, przedstawił wczoraj (26.11.20) w jutubowej telewizji wRealu24 Paweł Klimczewski, człowiek, który zna się na liczbach. Analizując statystyki, współautor książki pt. Fałszywa pandemia cz.1  pokazuje w jaki sposób jesteśmy manipulowani. Paweł Klimczewski w kolejnym wywiadzie dla Piotra Szlachtowicza mówi o powadze naszej sytuacji. Nie straszy. To, co przed nami odkrywa, dotyczy każdego z nas i wymaga od nas zajęcia stanowiska. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Oddycham pełną piersią i dbam o siebie, bo przestałem się bać panzdrowie

Oddycham pełną piersią i dbam o siebie, bo przestałem się bać. Po dziewięciu miesiącach degradacji życia we wszystkich obszarach, zdajemy sobie wreszcie sprawę z nieznośnego zgrzytania rzeczywistości: coraz większy jest rozdźwięk między tym, co się dzieje wokół nas, a interpretacją tych wydarzeń narzucaną przez rządzących przy pomocy mediów. Wyciągane z kapelusza i kilka razy dziennie serwowane nam cyfry manipulują wyobrażeniem o zagrożeniu zdrowia i życia. Politycznie uwarunkowany i medialnie podgrzany do czerwoności stan chorobowy ma nas sparaliżować, wkręcić i przemielić. Narzędziem tej propagandy śmiertelnego zagrożenia jest strach. Nie dajmy się zastraszyć, nie pozwólmy się wkręcić. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MAJERANEK - zastosowanie w leczeniu oraz MAGJI... Zakątek CUDów życia - Avatari szamanka z wilkorem

  MAJERANEK – zastosowanie w leczeniu oraz magji…       Majeranek znalazł zastosowanie w kuchni, jako przyprawa, oraz ze względu na swoje właściwości lecznicze sprawdzony naturalny lek.   Poleca się go na:   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dlaczego zaczęłam medytować? W drodze po rozwój , przemiane i przygody.

Nasz charakter uwarunkowany jest pod wieloma względami. Począwszy od rodziny przez szkołę, rówieśników po ludzi którzy wchodzą z nami w różne relacje.  Teraz uwaga, im bardziej jesteś świadomy swojego autentycznego ja, te różne opinie nie wpływają na Ciebie. Jeśli zatem, jesteś „zagubiony” to różne opinie mogą wpływać na Ciebie i Twoje decyzje.  Świadomość buduje się przez doświadcz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolejny dzień walki Walka z padaczka i depresją

Kolejny dzień...nowe wyzwania możliwości.Brak sił i ciągły ból.Brakuje mi przyjaciół i wiary w siebie.Maz w pracy ja w 4 ścianach.Troche czytam ale jest ciężko.Chce mi się płakać a z drugiej strony chciałabym coś zrobić dla siebie i innych.Bole głowy nie pozwalają na zbyt wiele.Nie ma nawet z kim porozmawiać łzy napływają... niedługo chrzciny małego siostrzeńca.Bede matka chrzestna.Troche się stresuje by poszło wszystko dobrze.

Zobacz cały wpis na blogu »
Walka z choroba Walka z padaczka i depresją

Witam wszystkich mam na imię Monika choruje na padaczke lekooporna i psychogenna oraz depresję.Przyjmuje olejki cbd i leki.Dzis kolejny atak epilepsji i stan depresyjny.Trudne chwile, lęk bezradność.Czuje się słabo i wyczerpana a także dół psychiczny towarzyszy od rana.😪

Zobacz cały wpis na blogu »
Badania nad konopiami w zapobieganiu COVID-19. Prawda czy fake-news? Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

Coraz częściej dostajemy zapytania odnośnie konopi i zawartych w roślinie kannabinoidów, a ich powiązania z leczeniem COVID19. Jak wiadomo, w naszym ciele znajduje się układ endokannabinoidowy, który odpowiada za wiele ważnych procesów w całym organizmie, ale czy ma on jakikolwiek wpływ na wirusy i panującą obecnie epidemię koronawirusa?   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
STPD. Zaburzenie osobowości czy schizofrenia subkliniczna? No hope, no fear. Nie ma nadziei, nie ma strachu

STPD. Zaburzenie osobowości czy schizofrenia subkliniczna?   „Od lat dziecinnych zawsze byłem Inny niż wszyscy – i patrzyłem Nie tam, gdzie wszyscy – miałem swoje, Nieznane innym smutków zdroje – I nie czerpałem z ich krynicy Uczuć – nie tak, jak śmiertelnicy Radością tchnąłem i zapałem – A co kochałem – sam kochałem – To wtedy – nim w burzliwe życie Zdążyłem wejść – powstała skrycie Z dna wszelkich złych i dobrych dążeń Ta tajemnica, co mnie wiąże – Ze strumienia lub potoku – Z urwistego góry stoku – Z kręgu słońca, gdy w jesieni Blednie złoty blask promieni – Z błyskawicy ostrym końcem Drzewo obok mnie rażącej – Z burzy, grzmotów, ziemi drż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »