Zdrowie

Wpisy zawierające słowo kluczowe zdrowie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Trzy Pryncypia happy me

Odkryłam 3P 3 lata temu, w ogromnym kryzysie egzystencjalnym. Zdaję sobie sprawę z tego, że dziś trudno jest ci uwieżyć, że to prawo działa także na ciebie, ponieważ w niektórych obszarach twojego życia lub w pewnych sytuacjach, naprawdę wygląda na to, że świat zewnętrzny ma na ciebie wpływ. I dlatego potrzebny jest pewnien shift, potrzeba niejako wymazać wyuczone schematy, by otwarcie i świeżo móc spojrzeć na ten stary paradygmat, jako jeden wielki mind fuck. Dzielę się z wami tą genialną prawdą, bo to zmieniło moje życie. Na dzień dzisiejszy nie znajduję żadnych materiałów na temat 3P w języku polskim, a wiem, że dzięki świadomości działania systemu ludzkiego postrzegania, życie wielu z was ulegnie popr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Przeżywamy myśli happy me

Bez względu na to, jakie samopoczucie masz w tej chwili, bądź świadom, że to świadomość ożywia każdą przeżytą chwilę. Gdy tylko twoje myśli obiorą inny tor - twoje doświadczenie również się zmieni. Teraz zamknij na chwilę oczy i pomyśl o swoim ulubionym przysmaku. Pozostań chwilę z tą myślą i postaraj się zarejestrować to, co odczujesz wszystkimi zmysłami... ................................................................................................................................................... Widzisz, czuj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Dialog z depresją happy me

  Posłuchajcie rozmowy z kobietą, która nie widziała już dla siebie przyszłości i desperacko szukała pomocy. Efekt naszej konwersacji zaskoczył nas obie. Nie to, że Zobaczyła, ale to, w jakim tempie zmieniło się jej doświadczenie, dzięki wglądowi w Trzy Pryncypia.   Pozwolę sobie przytoczyć w przybliżeniu tok naszego dialogu.   XY: Od dziecka czułam się niepotrzebna. Ojciec odszedł, gdy byłam dzieckiem, a matka nienawidziła mnie od zawsze i terroryzowała psychicznie i fizycznie. W dorosłym życiu nie spotkało mnie nic dobrego, a moje własne dziecko też mnie już nienawidzi, bo zachowuję się niemal tak, jak moja matka. Kocham swoją córkę, ale nie umiem działać inaczej. Teraz moja matka jest starą schorowaną kobietą, a ja muszę się nią opiekować, mimo że nie mam na to ochoty, a ona nadal torturuje mnie psychicznie. Jestem w depresji od wielu lat i to wszystko przez matkę.   Ja: Czy dobrze rozumiem, że mówisz, że tw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Liczenie owiec i baranów przed snem to przeszłość ! Olej CBD, herbata konopna, maść konopna - Konopna Farmacja Poznań

Według amerykańskich badań 30% dorosłych ma objawy bezsenności, a u 15% bezsenność jest chroniczna. Na przejściowe trudności z zasypianiem skarży się aż 68% badanych. Jeśli również należysz do pokaźnego grona osób bezsennie kręcących się w łóżku z boku na bok i szukasz porad jak ułatwić sobie zasypianie, bądź ostrożny! Niektóre popularne sposoby na szybkie zaśnięcie są mitem, tak naprawdę mogą wręcz utrudnić zapadanie w sen.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Nie zatrzymuj żadnych myśli happy me

Coś magicznego jest w Zobaczeniu, że TO WSZYSTKO, to tylko niekończący się strumień myśli. Nic więcej. A czym jest myśl? To TY nadajesz jej znaczenie!   Myśli budzą emocje. A my, doświadczając ich fizycznie, jesteśmy przestraszeni, smutni, źli, weseli - w zależności od emocji. Ale nie mamy nic przeciwko emocjom, które zwiemy pozytywnymi. Chcemy je zatrzymać na zawsze. Nie ma takiej możliwości! Ale są jeszcze te, które zwiemy negatywnymi - tych nie chcemy w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Świat jest piękny! happy me

"Jak inny staje się świat, gdy zaczynamy go Widzieć! Nigdy bym nie uwierzyła, że taki świat istnieje, nawet teraz, gdy jestem nim otoczona. Wiem, że zawsze tu był, ale ja nie mogłam go zobaczyć. Świat stał się taki ekscytujący i tajemniczy. Chciałoby się pójść do ludzi i powiedzieć: Patrzcie! Ale wiesz, że oni go nawet nie zobaczą. Przynajmniej, dopóki nie będą gotowi." Linda Quiring   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Szczęście dla leniwych happy me

Mam za sobą wieloletnie poszukiwania Prawdy i Szczęścia, zarówno na drodze duchowej (nie mylić z religią), jak i psychologicznej. W 2017 natknęłam się na 3 Pryncypia, które od razu do mnie przmówiły, choć nie szybko je Zobaczyłam. Z czasem Widzenie stawało się coraz głębsze i wyraźniejsze, aż nagle odkryłam, że moje życie zaczęło się zmieniać na lepsze. Bez żadnych zadań, żmudnych ćwiczeń, wieloletnich treningów - inaczej mówiąc: jako działanie uboczne Widzenia. WOW! To coś dla mnie, pomyślałam: dla leniwych i niezdyscyplinowanych!

Zobacz cały wpis na blogu »
Myśli happy me

Samo zobaczenie działania ludzkiego systemu doświadczania sprawia, że możliwe staje się pozostawanie w równowadze bez względu na okoliczności. Podświadomie mamy mniej tendencji do uciekania przed jakimkolwiek doświadczeniem. Przykłądowo: * przeżywasz spokojnie tydzień pracy, dzięki czemu nie musisz już żyć od weekendu do weekendu i od wakacji do wakacji; * wiedząc, że nie doświadczasz zachowań innych, a jedynie swoich myśli na ich temat, nie reagujesz już tak emocjonalnie na świat zewnętrzny. Twoje relacje z innymi ulegają poprawie, bo odpuszczasz kontrolę i próby zrozumienia i zmieniania innych; * nie wierząc w trwożne myśli o przyszłości, wychowanie dzieci staje się prostsze i pełne miło (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Umysł happy me

  Myśli napłwają i odpływają niekończącym się strumieniem. Nic w tym złego. Do czasu, kiedy stwierdzamy, że pewien rodzaj myśli jest nieporządany i że musimy z nimi walczyć. Czyli wierzymy w nie. Lub decydujemy, że tylko pozytywne myśli mogą mieć miejsce w naszym życiu. Zbyteczna to praca. I szkodliwa. Twój duch sam wróci do równowagi - tak skonstruowany jest system. To piękny i inteligentny system. I nikt nie wie, jaka siła czy energia za tym stoi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak tworzymy własną rzeczywistość? happy me

Twoja świadomość nadaje formę twoim myślom, tworząc tym samym twoją rzeczywistość. To neutralna prawda, porównywalna z przyciąganiem ziemskim. Jeśli coś wypadnie ci z reki, zawsze spadnie w dół. Nie dlatego, żeby cię urazić, ale dlatego, że wszystko spada na ziemię - tak działa przyciąganie. Na tej samej zasadzie działają 3 Pryncypia, przenosząc twoje myśli do życia, poprzez twoją świadomość. Widzisz, czujesz i doświadczasz myśli. Słowem kluczowym jest tu DOŚWIADCZANIE. I czasem, a nawet często, przychodzą str (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Umysł happy me

Teraz już wiem, że jedyną przeszkodą na drodze do mego szczęścia, spokoju umysłu, mądrości, której szukam, jest i zawsze był mój własny UMYSŁ...

Zobacz cały wpis na blogu »
Dlaczego dzielę się wglądem w Trzy Pryncypia happy me

Ponieważ na ten moment nie znajduję nic na temat 3P w jezyku polskim, jest to dla mnie motywacją, aby rozprzestrzeniać tą piękną formułę wśród polskojęzycznych odbiorców. Im dogłębniej Widzę system działania ludzkiego życia, tym moje własne staje się lżejsze i prostsze. Nie twierdzę, że nigdy już nie jestem smutna czy zła, ale przyjmuję to jako część życia, a ta akceptacja w magiczny sposób sprawia, że te niechciane emocje nie zostają ze mna na długo. Niemalże przestałam mieć problemy emocjonalne, nie d (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Trzy Pryncypia - opis każdego ludzkiego doświadczenia happy me

   Gdy psychologowie i specjaliści zaczęli zjeżdżać na Salt Spring Island, aby usyszeć wiadomość przekazywaną przez Sydney`a Banks`a, wspólnie zastanawiali się, jak sformułować ten przekaz, by był dla każdego zrozumiały i pomocny.       Nazwano go THREE PRINCIPLES (ang.) - Pryncypia, Prawidła, Zasady, Kanony, Systemy... Dlaczego Pryncypia?Działają zawsze, wszędzie i na każdego. Nie ważne, czy je znasz czy nie, czy się z nimi zgadzasz, czy też z nimi walczysz. Porównanie z przyciąg (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gdzie leży szczęście? happy me

   W latach 70-tych XX wieku, pewien człowiek zamieszkujący wyspę Salt Spring Island, doświadczył przebudzenia. Usłyszał i Zobaczył. Nazywał się Sydney Banks. Gdy jego wiadomość dotarła do świata, wielu poszukujących stało się studentami Syd`a. Wkrótce również psycholodzy i profesjonaliści zaczęli przybywać na wyspę, by doświadczyć osobiście kojących efektów wiadomości przekazywanej przez Syd`a. On sam wierzył głęboko, że jego wiadomość może zmienić psychologię na zawsze, z uwagi na radykalne podejście do faktów dotyczących umysłu i jego dysfuncji.   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Jak odkryłam w sobie Szczęście i Zdrowie happy me

   Zobaczyłam życie "od środka", z serca. Dziś już wiem, że nie znajdujemy Miłości, ale odkrywamy Miłość, która leży ukryta w labiryncie naszych myśli. Jutro mogę znów zostać oszukana przez mój umysł żyjący w iluzji, ale iluzja słabnie. Traci swoją moc. Rzeczywistość staje się solidna i silna, zawsze obecna we mnie. Jestem rzeczywistością.    Ale nie zawsze tak żyłam. Zanim Zobaczyłam Prawdę, mój świat wyglądał całkiem inaczej. Pamiętam okresy, kiedy życie nie dawało radości, nie dawało nadziei. Świat był szary, bez życia; sposób w jaki czułam, taka, jaka byłam. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »