Zdrowie

Wpisy zawierające słowo kluczowe zdrowie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Żel do mycia twarzy N°1 CleanSkin step 1 FindYourCloth - ubrania, promocje, okazje, znane sklepy

Żel do mycia twarzy N°1 CleanSkin step 1 to najlepsze rozwiązanie dla każdej osoby, która pragnie kompleksowo dbać o skórę swojej twarzy. Żel ten umożliwia codzienną pielęgnację i gruntowne oczyszczenie każdego rodzaju cery. Idealnie nadaje się do skóry atopowej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kochanie własnego serca Medycyna naturalna Zrozumieć Homeopatie Akupunktura Kinezyterapia Refleksologia Odżywianie, Reiki

    Nasze serce jest centrum Wszechświata .wszystkie rzeczy zostają przemienione ,ciało nie reaguje na stres,nie oceniamy niczego na dobre i zle .bo życie nie ma być ani dobre ani złe .Jest doswiadczaniem i wzrastaniem ponad strach i pragnienia .

Zobacz cały wpis na blogu »
Pakiet pełen możliwości Ubezpieczenia Karkoszka

Pakiet Bezpieczne Życie W tym artykule dowiecie się ciekawych informacji dotyczących produktu, na który klienci bardzo często się decydują. Dlaczego? Zapraszam do lektury. Pakiet Bezpieczne Życie (PBŻ) jest produktem, na który decyduje się coraz więcej Polaków. Nie dzieje się to bez przyczyny. Na atrakcyjnosć tego produktu wpływa wiele czynników. Jednym z nich bez wątpienia jest ilość konfiiguracji, którą możemy wybrać - aż 21! Dzięki tej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bieganie w moim zdaniu Blog o przyrodzie, naturze, śpiewaniu, historii, bieganiu, o byciu ...

O tym bieganiu swego czasu i w sumie non stop  pisałem na FB. Dziś tylko esencja i treść ważna dla mnie.  Dla w wielu odłonach.... Dla zdrowia,dla samopoczucia,dla relacji międzyludzkich,dla poczucia przynależności,dla zbudowania swojej wartości,dla podbudowania własnego Ego,dla znalezienia drugiej połówki,dla bycia modnym,dla bycia młodszym,dla bycia sprawniejszym,dla bycia zauważonym,dla wyników,dla pieniędzy,dla sławy,dla kogoś,dla siebie,na pokaz,dla realizacji celów Zabiera w wielu odsłonach.... Zabiera czas,zabiera pieniądze,zabiera czas na realcje w rodzinie,zabiera chęci do działania,zabiera energię,zabiera żonę,dziewczynę,zabiera własne myślenia,zabiera możliwości rozwoju w innych dziedzinach ,zabiera często empatię do ludzi,zabiera zdrowe współzawodowstwo na rzecz tego złego,zabiera potrzeby swoich b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wstęp do mojej historii i WYZWANIE NR 1 Zaczynam od początku

Dwa miesiące temu miałam wypadek. Złamanie strzałki - diagnoza. Problemem nie było to, że jestem uziemiona. Pewnego pięknego dnia złożyłam wypowiedzenie w pracy, którą zakończyłam 10 sierpnia. Zrobiła sobie urlop, zaprosiłam do siebie siostrę i po tygodniu odwiozłąm ją do rodziców. Wten sam dzień pojechałam na zakupy, z któych już nie wróciłam, bo miałam wypadek i wylądowałąm na SORze w Inowrocławiu- 20 sierpnia. Pech chciał, bo 24 sierpnia miałam podpisać umowę w nowej pracy..    WYZWANIE NR 1 "RÓB TYLE, ILE W DANEJ SYTUACJI MOŻESZ ZROBIĆ NA 100%" 1) wyznacz cel, który teraz możesz osiągnąć 2) w jaki sposób i jaką część będziesz realizować codziennie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Aplikacja UBER. Wypadek? Czy możemy liczyć na odszkodowanie? Ubezpieczenia Karkoszka

Dzisiaj kilka zdań o popularnym UBERZE  Wszyscy wiedzą czym jest aplikacja UBER? Jeśli nie, to w kilku słowach postaram się ją opisać. Uber powstał z myślą mobilnego połączenia kierowców z pasażerami. Jest to tańsza alternatywa dla taksówki. Poprzez aplikację zainstalowną w smartfonie umawiamy się z kierowcą w danym miejscu o określonej godzinie. Brzmi to jak zwykła taksówka, prawda? Tylko pozornie ponieważ ma kilka znaczących różnic:  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Alluramin ProPolecam

 Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich całkowicie bezpieczne i skuteczne działanie, jest możliwe dzięki naturalnemu pochodzeniu substancji wchodzących w skład tego produktu. Rozpyla się go tak jak perfumy lub wodę kolońską – na nadgarstkach, szyi bądź ubraniu. Feromony wpływają pozytywnie na pociąg seksualny kobiet do mężczyzn, pobudzają pożądanie i sprawiają, że atrakcyjność mężczyzny skropionego Alluramin znacznie wzrasta.

Zobacz cały wpis na blogu »
Kiltowa rewolucja Strony Kiltowe

Wiosna już nadeszła, czas, by wreszcie kiltowa rewolucja zaczęła być widoczna na ulicach, a w przyszłości także w statystykach zachorowalności na choroby wywoływane u mężczyzn przez spodnie. Przepis jest prosty: załoga danego przedsiębiorstwa, urzędu, uczniowie szkoły umawiają się, najlepiej wszyscy albo większość, co do tego, że zaczną przychodzić do pracy, na zajęcia w kiltach. Następnie męska część załogi kupuje sobie kilty i wciela plan w życie. Szefowie, nauczyciele mogą jedynie przyjąć do wiadomości, że w kierowanym przez nich zespole kiltowa rewolucja się dokonała. Kilty najlepiej kupić hurtem, dla dużej liczby rewolucjonistów, można w ten sposób obniżyć koszty wysyłki.  Kiltowa rewolucja w każdej firmie, w każdej gminie! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Uwaga na psychiatrów antypsychiatra

Od trzech miesięcy miałem głosy psychiatrów brata ciotecznego, podawające się za duchownych. Jak zacząłem pracować i zmniejszyłem dawki, wybudzali mnie w nocy. W pracy miałem usypianie, braki koncentracji, zaniki pamięci. Straciłem pracę. Mówili o prawach duchowych. Obwiniali za błahostki. Kazali ciągle patrzeć w dół, unikać spojrzeń ludzi. Jeden głos chciał, żebym nie chodził na spacery, próbował wywołać u mnie psychozę na spacerach, poprzez obwinianie i straszenie. Mówili żebym, nie chodził do lasu. Jeden głos straszył mnie szpitalem i dpsem, mówił żebym bał się życia. Mówił też że niektórzy ludzie są źli, żeby ich unikać. Mówili, że ochota na życie i optymizm jest niedobry. Poza tym wyzywali. Potrafią wywołać natręctwa, halucynacje, wymioty, zmienić nastawienie do życia, osób, obniżki energetyczne, zaniki pamięci. Straszyli śmiercią, chorobami, mówili żeby na pielgrzymkę nie iść. Wujek miał przez jeden głos problemy ze swędz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zdrowie i dbanie o zdrowie Twoje zdrowie Blog

Zdrowie to niezwykle ważny aspekt w życiu każdego człowieka. Bez dobrego zdrowia ciężko jest cieszyć się każdym dniem, dlatego warto dbać o własne zdrowie. Zdrowia nie da się kupić za żadne pieniądze, dlatego jest ono takie cenne. Nie wszyscy jednak dbają o zdrowie. Palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, różne używki czy nawet nieodpowiednia dieta te wszystkie czynniki negatywnie wpływają na stan zdrowia. Wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale nie widzi problemu, a przynajmniej dopóki ich zdrowie nie zacznie „szwankować”. Również ważne są, co lekceważy wiele osób regularne badania, gdzie możne zostać wykryta choroba, a im wcześniej zacznie się leczenie tym lepiej dla chorego. Mimo sporego postępu medycyny wciąż są choroby nieuleczalne, dlatego wykrycie ich we wczesnym stadium jest niezwykle ważne. Nie na każdy aspekt zdrowia człowiek ma wpływ nieprzewidziane wypadki czy uwarunkowania genetyczne mogą zrujnować zdrowie nawet człowiekowi, któ (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zdrowie - element życia ludzkiego Twoje zdrowie Blog

Zdrowie jest nieodłącznym elementem życia ludzkiego. Wiele osób nie docenia swojego zdrowia, ale jest też wiele osób, które z różnych przyczyn niekoniecznie własnych straciło swoje zdrowie i dałoby wszystko, aby je odzyskać. Jak mówią stare oklepane formułki powtarzane przez wiele lat i to praktycznie przez każdego „o zdrowie trzeba dbać”. Jednak tak naprawdę zasady dobrego zdrowia, mimo że znane to praktykowane przez niewiele osób. Wielu ludzi nie dba o zdrowie i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy chodzi tu przede wszystkim o prawidłowe odżywianie się, niektórzy nawet nie wiedzą, że źle się odżywiają. Natomiast o osobach, które nadużywają alkoholu, palą czy mają inne złe nawyki można powiedzieć, że celowo nie dbają o zdrowie, wiedzą, że wymienione nałogi szkodzą zdrowiu, a mimo to nadal ich nie porzucili. Zły sen, stres, nieodpowiedni styl życia to wszystko negatywnie wpływa na zdrowie. Oczywiście, trzeba też podkreślić, że przestrzega (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Borowiny - jak działają i jak je stosować? Kosmetyczka radzi

Błoto z borowiny na pierwszy rzut oka może nie wyglądać zbyt zachęcająco, ale może mieć pozytywny wpływ na zdrowie, urodę i samopoczucie. Borowiny cieszą się dużą popularnością w uzdrowiskach oraz sanatoriach. Jakie ma zastosowanie oraz działanie borowina? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »