Zdrowie

Wpisy zawierające słowo kluczowe zdrowie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

dla zdrowia zaPISki

Muszę..., muszę, bo inaczej się uduszę... wyleję to co we mnie na zewnątrz, może będę zdowsza...  Do jutra!

Zobacz cały wpis na blogu »
Co myślę, jak uważam Pronto! I have a BPD

Czy uważam, że życie ze mną jest łatwe? Hmm Stanowczo nie. Myślę, iż trzeba mieć na to naprawdę dużo odwagi i cierpliwości.   Ale myślę też, że za ten trud potrafię się w 200% odwdzięczyć. Umiem to docenić, wiem na co mogę sobie pozwolić. Poza tym obcowanie ze mną na pewno nie jest nudne 😅 No bo wyobraźcie sobie takiego diabełka: border + zaborczość + ciężki charakter po staruszkach Ale za każdą słabością czy wadą, kryją się zalety, które tworzą moją osobowość. A ja staram się jak najbardziej je rozwijać i prawidłowo ukierunkowywać. Imupsywność i nadmierna spontaniczność - kreatywność  Nadwrażliwość - empatia  I dużo więcej. Wszystko ma swoje złe i dobre strony 😊

Zobacz cały wpis na blogu »
Pierwsze objawy i diagnoza Stwardnieniowe Życie

Wszystko zaczęło się w sierpniu 2018 roku. Pierwszym objawem były białe błyski w prawym oku, oraz prąd wzdłuż kręgosłupa. W październiu, kiedy schodziłam z gór moja prawa noga zaczęła opadać. Stopa opadająca pojawiała się tylko po dłuższym chodzeniu, bardzo mi to przeszkadzało w normalnym funcjonowaniu. W badaniu emg jedynie miałam aksonalne porażenie nerwu strzałkowego, w obszarze włókna nerwowego zaopatrującego m. prostownik krótki palców. Od ortopedy dostałam skierowanie na rehabilitację i zabiegi fizykalne, po tym jak wykonał u mnie usg stawu skokowego prawego. Opis usg - zwyrodnienie stawu skokowego górnego prawego, mierny obrzęk mięśni strzałkowych. Miejsce na rehabilitację, 2021 rok. NIESTETY. Jestem studentką fizjoterapii, na 4 roku. Z tą wiedzą, którą mam pewnego dnia pomyślałam " Kurde co jeśli mam stwardnienie rozsiane". Mój chód od 2018 do maja pogorszył się, czułam jakbym była pijana, nogi mi się plątały.  Czułam się okropnie, jedyne (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Zdrowo, kolorowo i stylowo !! Zdrowo, kolorowo i stylowo !!

Jak wytrwać w zdrowej diecie !?                Jest na to kilka sprawdzonych sposobów, zacznijmy od tych kilku kroków: Zmień nastawienie- nie myśl o diecie tak jak o katordze, dobra dieta to pyszne posiłki,rownież słodkości (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kawa - zdrowie i przyjemność Kurtuazja

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Treningi dla dzieci i młodzieży. Cardio Kids Cardio Young

„Cardio Kids Cardio Young- treningi dla dzieci i młodzieży” , to projekt dedykowany dla dzieci i młodzieży w wieku od 1-17 lat.  Celem projektu jest zadbanie o prawidłowe nawyki ruchowe dzieci i młodzieży, zadbanie o ich formę od najmłodszych lat, walkę z nadwagą i otyłością, promowanie zdrowego stylu życia. To pokazanie , że ćwiczyć może każdy, że wszystkiego można się nauczyć, że można robić coś dla siebie , razem z rówieśnikami, że nie trzeba konkurować , czy liczyć na dobrą ocenę.  Projekt podzielony jest na kategorie wiekowe i przypisane im zajęcia:  • treningi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Welcome! Dancehall queen

Hi! My name is Anita M. C. Król. My passions are dancehall, sport, health and healthy cooking. I want to show you my world, my kingdom. Exercises, recipes, dancing - this is what I will share with you. Have fun! * Cześć! Nazywam się Anita M. C. Król. Moje pasje to dancehall, sport, zdrowie i zdrowe gotowanie. Chcę wam pokazać mój świat, moje królestwo. Ćwiczenia, przepisy, taniec - tym się z wami podzielę. Dobrej zabawy!   AMC Król

Zobacz cały wpis na blogu »
Zdrowie CZŁOWIEK vs RZECZYWISTOŚĆ

ZDROWIE ,,Życie ludzkie to jakby olbrzymie zawody sportowe, których jesteśmy zarówno uczestnikami, jak i widzami."Antoni Gołubiew   (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Yerba mate zdrowie Yerba mate zdrowie

Yerba mate zdrowie Naprawdę skupiam się na moim potencjale, który jest zamknięty, mówi Brissette. W świetle aktualnych warunków naprawdę doświadczam tego w oknie, tracę siedem dni.   Każdy singiel, który śpiewamy, jest „singlem” bez skupienia się na tym, jak nie wpływa na wiadomości. „Brissette mówi”. Po sporadycznych tarczach i odpowiedziach, które przetestują cię w teście. „   Niektóre nierówne testy na temat ludzi, jerba mate, mogą mieć oszołomienie goliata bez skupiania się na tym, co się dzieje. Upuszczenie kropli Yerba Mate zdrowie może pomóc:   Poprawa fiksacji i krytyczności. „Wszystko, co zawiera strefę kofeiny w kofeinie, na przykład kawę lub herbatę, sprawdza centralizację, widzi, że się pojawia, lub przewiduje, że moja kontrola zostanie zamknięta w miar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Od czego tu zacząć.... Dla seniora

Od kilku lat zajmuję się  pracą na rzecz seniorów i osób chorych.   

Zobacz cały wpis na blogu »
Ondinnonk – skryte pragnienia duszy ujawnione we śnie – sny które leczą bądź zabijaną onejromancja

Według relacji pochodzących od białych, którzy stykali się z Irokezami lud ten posiadał niezwykła wiedzę na temat snów, która odgrywała bardzo ważną rolę w ich życiu. Wiedza ta niezwykle przypominała współczesne podejście do snów jakie znamy od czasów Freuda. Jak podają relacje choroba, czy nieszczęście jakie spotyka człowieka może mieć trzy przyczyny: pierwsza przyczyna jest naturalna – wypadek czy obrażenia jakich możemy doznać w życiu. Druga przyczyna to czary jakim możemy ulec. Trzecia najczęstsza przyczyna naszych chorób i nieszczęść ma źródło w naszym umyśle. Tą trzecią najważniejszą przyczyną są ondinnonk – skryte (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Żel do mycia twarzy N°1 CleanSkin step 1 FindYourCloth - ubrania, promocje, okazje, znane sklepy

Żel do mycia twarzy N°1 CleanSkin step 1 to najlepsze rozwiązanie dla każdej osoby, która pragnie kompleksowo dbać o skórę swojej twarzy. Żel ten umożliwia codzienną pielęgnację i gruntowne oczyszczenie każdego rodzaju cery. Idealnie nadaje się do skóry atopowej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kochanie własnego serca Medycyna naturalna Zrozumieć Homeopatie Akupunktura Kinezyterapia Refleksologia Odżywianie, Reiki

    Nasze serce jest centrum Wszechświata .wszystkie rzeczy zostają przemienione ,ciało nie reaguje na stres,nie oceniamy niczego na dobre i zle .bo życie nie ma być ani dobre ani złe .Jest doswiadczaniem i wzrastaniem ponad strach i pragnienia .

Zobacz cały wpis na blogu »
Pakiet pełen możliwości Ubezpieczenia Karkoszka

Pakiet Bezpieczne Życie W tym artykule dowiecie się ciekawych informacji dotyczących produktu, na który klienci bardzo często się decydują. Dlaczego? Zapraszam do lektury. Pakiet Bezpieczne Życie (PBŻ) jest produktem, na który decyduje się coraz więcej Polaków. Nie dzieje się to bez przyczyny. Na atrakcyjnosć tego produktu wpływa wiele czynników. Jednym z nich bez wątpienia jest ilość konfiiguracji, którą możemy wybrać - aż 21! Dzięki tej (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bieganie w moim zdaniu Blog o przyrodzie, naturze, śpiewaniu, historii, bieganiu, o byciu ...

O tym bieganiu swego czasu i w sumie non stop  pisałem na FB. Dziś tylko esencja i treść ważna dla mnie.  Dla w wielu odłonach.... Dla zdrowia,dla samopoczucia,dla relacji międzyludzkich,dla poczucia przynależności,dla zbudowania swojej wartości,dla podbudowania własnego Ego,dla znalezienia drugiej połówki,dla bycia modnym,dla bycia młodszym,dla bycia sprawniejszym,dla bycia zauważonym,dla wyników,dla pieniędzy,dla sławy,dla kogoś,dla siebie,na pokaz,dla realizacji celów Zabiera w wielu odsłonach.... Zabiera czas,zabiera pieniądze,zabiera czas na realcje w rodzinie,zabiera chęci do działania,zabiera energię,zabiera żonę,dziewczynę,zabiera własne myślenia,zabiera możliwości rozwoju w innych dziedzinach ,zabiera często empatię do ludzi,zabiera zdrowe współzawodowstwo na rzecz tego złego,zabiera potrzeby swoich b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »