Słowo

Wpisy zawierające słowo kluczowe słowo.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

SŁOWO PANA NASZEGO Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

SŁOWO PANA NASZEGO 50. Nikt z ludzkich duchów nie przestrzega Słowa danego nam tu na Ziemi. Mojżesz otrzymał Dziesięć Przykazań z dokładnymi wyjaśnieniami jak trzeba postępować, aby żyło się lepiej ludzkim duchom. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO DALEJ SIĘ WYDARZY? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO DALEJ SIĘ WYDARZY? 142. Po oczyszczeniu ziemi nastąpi jej rozkwit z ludźmi pozostałymi, jeśli ludzie zawiodą, upadną. Wszystko zależy czy wytrzymają podporządkowani ciśnieniu Bożej woli, czy będą z całą surowością chcieli żyć w czystości, w Bożym pr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZAS WSZYSTKO PRZEMIENIĆ! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZAS WSZYSTKO PRZEMIENIĆ! 140. Czas wszystko przemienić, każdy musi się całkowicie zmienić, aby nowe promieniowanie ze Światła płynące przyjąć, przetworzyć i podać dalej. Nie robiąc tego promieniowanie naciskając coraz mocniej rozłoży wszystko, co nie współbrzmi w miłości i woli Bożej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PO CÓŻ LUDZIOM WIELE KAMIENI, KTÓRE CODZIENNIE ZBIERAJĄ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PO CÓŻ LUDZIOM WIELE KAMIENI, KTÓRE CODZIENNIE ZBIERAJĄ? 139. Tylko po to, aby tak obciążeni nie mogli oderwać się od Ziemi w drodze powrotu do domu swojego duchowego. Naukowcy ziemscy, którzy wszystko badają rozumem swoim i przez (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAK POSTĘPOWAĆ, ABY DOBRĄ DROGĘ DO RAJU SOBIE SZYKOWAĆ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAK POSTĘPOWAĆ, ABY DOBRĄ DROGĘ DO RAJU SOBIE SZYKOWAĆ? 136. Przede wszystkim zmienić swoje wewnętrzne nastawienie do wszystkiego, nowym człowiekiem się stać po prostu. Po takiej wewnętrznej przemianie podporządkować się dobrowolnie i całkowicie woli B (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE ŚWIAT WSPANIAŁY...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE ŚWIAT WSPANIAŁY...! 135. Jakże świat wspaniały, gdy jest wspierany dobrymi czynami, słowami i myślami ludzkich duchów tu na Ziemi przebywającymi, aby oddać swym bytem całym cześć i chwałę Stwórcy Jedynemu! Wtedy wszystko jest wspier (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
HAŃBA! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

HAŃBA! 133. Hańbę ludzie nałożyliście na siebie odrzucając Miłość Pana, Boga w osobie Jezusa Chrystusa krzyżując Go na krzyżu! Upadliście tak nisko, że ze śmierci zrobiliście pośmiewisko i jako podstawę swojej obecnej religii uczyniliście! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZNOWU POMOC...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ZNOWU POMOC...! 131. Znowu pomoc dla Ziemi nowa się rozpoczyna, ponieważ zawinili ludzie, a nie Ziemia! Ziemia obecnie s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE CUDNE SĄ... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE CUDNE SĄ... 129. Jakże cudne są z Tobą Boże Ojcze chwile, które poświęcone są modlitwie, a życie wykonane w radosnym czynie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ODŻYWIANIE ZWIERZĄT Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ODŻYWIANIE ZWIERZĄT 15. Należy powrócić do najprostszego żywienia, najlepiej wyeliminować produkty ogólnie sprzedawane jako karma dla zwierząt, gdyż ta przynosi wiele nieszczęścia. Zwierzęta potem po takim jedzeniu wyglądają jak ich właściciele, otyli, schorowani, mocno upośle (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZEGO LUDZIE CHCĄ NA ZIEMI? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZEGO LUDZIE CHCĄ NA ZIEMI? 128. Wszystkiego tylko nie podporządkowania się woli Bożej! Nikt sam z własnej inicjatywy ju (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE JESTEM TOBIE...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE JESTEM TOBIE...! 127. Jakże jestem Tobie, Boże Ojcze wdzięczny za wszystko, co płynie od Ciebie, a co mogę wyczuwać w sobie! Stan wewnętrznej czujności na ciche podpowiedzi wymaga wewnętrznej koncentracji, zanurzenia w sobie i jest darem nieustannie rozwijanym do wewnętrznej doskonałości, i albo robisz wszystko dobrze, albo w ogóle. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKIE PRZEMIANY, CZAS ORAĆ DZIEŃ I NOC NA ZMIANY! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKIE PRZEMIANY, CZAS ORAĆ DZIEŃ I NOC NA ZMIANY! 125. Dla każdego ludzkiego ducha tu na ziemi obecnie przebywającego Słowa Syna Bożego dla ostrzeżenia ostatecznego, tego, kto nie posłucha czeka długa posucha i nic mu nie pomoże, gdyż nie chciał słuchać o właściwej pokorze. Im dalej, dzień za dniem przechodzi tym boleść większa do was przychodzi, sami idziecie drogą cięższą lub lżejszą, albo się staczacie albo w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TRUSKAWKOWI LUDZIE Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

TRUSKAWKOWI LUDZIE 18. Dziś cały naród wybrany objada się truskawkami, pasą swoje brzuchy nie wiedząc nic o swoim duchu. A przecież już wkrótce żałować będziecie, że tyle czasu tracicie na ziemi skoncentrowani na niczym. Pijecie dużo wody, a o Źródle Życia cisza i choć jeden łyk z tego Źródła by was uzdrowił, to wy nadal duchowo śpicie, grzebiąc po śmietnikach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE PIĘKNE ZMIANY NA ZIEMI ZACHODZĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE PIĘKNE ZMIANY NA ZIEMI ZACHODZĄ 123. A ludzkie duchy zawodzą, wszystko dokoła się przemienia w sile boskiego promienia, otrzymawszy nowe siły i szybko nabiera rozmachu, to co ludzie myślą, mówią i czynią niemal natychmiast obecnie się przejawia w skutku zwrotnym. Siła gwiazdy boskiego promienia oddziaływuje coraz mocniej, co pozwala przejawiać się zgodnie z prawem Pana wszystkiemu, co k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »