Dlaczego warto wysyłać dziecko na sportowe kolonie i obozy?
kategoria: Parenting   dodane: 28/11/2023

Sportowe, aktywne kolonie dla dzieci to doskonała okazja, by młodzi ludzie mogli rozwijać swoje umiejętności fizyczne, uczyć się pracy zespołowej i zdobywać nowe doświadczenia.

RADOSNE ŚWIĘTOWANIE NADCHODZĄCEGO ŻYCIA: WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ O BABY SHOWER
kategoria: Parenting   dodane: 21/11/2023

Baby shower to nie tylko przyjęcie, to wyjątkowy moment w życiu przyszłej mamy, pełen ciepła, wsparcia i radości. W naszym artykule odkryjemy magię tych wydarzeń, od ich kolorowych dekoracji po pełne emocji chwile jak gender reveal. Dowiedz się, jak zorganizować niezapomniane przyjęcie baby shower, które będzie nie tylko okazją do świętowania, ale także nieocenionym źródłem wsparcia dla przyszłej mamy.

Jaki prezent wybrać dla 3-latka?
kategoria: Parenting   dodane: 18/10/2023

Kupno prezentu dla trzyletniego dziecka może okazać się sporym wyzwaniem. Najważniejsze, aby podarunek sprawiał maluchowi radość, a korzystanie z niego było proste, stymulujące i bezpieczne. Jak znaleźć coś odpowiedniego? Przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji, które sprawdzą się na różne okazje – zarówno na urodziny, jak i święta lub Dzień Dziecka.

Jak spędzić czas z dzieckiem w domu? Pomysły na zabawy plastyczne
kategoria: Parenting   dodane: 23/02/2023

Gdy pogoda nie sprzyja dalekim spacerom warto zorganizować dziecku ciekawe zadania plastyczne w domu. Nie tylko rozwijają one pomysłowość malucha, ale również doskonalą umiejętności takie jak odpowiednie trzymanie narzędzia, które dziecko wykorzysta w dalszej nauce, zwłaszcza nauce pisania. Przygotuj więc dzieciom fartuszki, wyściel stół folią i zacznijcie przygodę w swoim atelier!

Zoo najlepszą atrakcją dla najmłodszych
kategoria: Parenting   dodane: 14/02/2023

Idąc do zoo, można zobaczyć zwierzęta pochodzące z różnych kontynentów świata. W Polsce mamy około 25 takich miejsc, które jednocześnie bawią i uczą. Które dziecko zatem nie chciałoby skorzystać z takiej atrakcji?

Zabawki dla dzieci – jakie wybrać na prezent dla najmłodszych?
kategoria: Parenting   dodane: 08/02/2023

Zabawki dla dzieci mają różne funkcje. Niektóre są stworzone do czystej zabawy, a inne służą po to, aby również edukować. Jak wybrać ciekawą zabawkę dla malucha?

Foteliki samochodowe – jak wybrać model dla swojego dziecka?
kategoria: Parenting   dodane: 08/02/2023

Fotelik samochodowy to jeden z najważniejszych elementów wyprawki dla dziecka. Pozwala na bezpieczny transport malucha zarówno w wieku niemowlęcym, jak i wtedy, kiedy dziecko ma już kilka lat. Na co zwrócić uwagę podczas wybierania modelu?

Zabawa na świeżym powietrzu – dlaczego jest ważna i jak zachęcić do niej dziecko?
kategoria: Parenting   dodane: 31/01/2023

Czasy, w których dzieci spędzały większość czasu na podwórku bawiąc się z kolegami i koleżankami, już minęły. Obecnie coraz częściej zmuszone są do spędzania czasu przed ekranami komputerów czy telewizorów. Jednak coraz więcej rodziców i nauczycieli dostrzega jak ważne dla rozwoju dziecka jest przebywanie na świeżym powietrzu i aktywność fizyczna. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zachęcić swoje pociechy do przebywania na dworze oraz dlaczego warto to robić.

Pokój dziecka – jaki kolor wybrać?
kategoria: Parenting   dodane: 01/07/2022

Każdy rodzic musiał zmierzyć się z trudnością wyboru odpowiedniego koloru do pokoju dla dziecka. W zależności od jego płci, kolory wahały się od najjaśniejszych do ciemnych. Zdarza się tak, że z czasem dziecko chce zmiany odcienia ścian. Wtedy pojawia się niemały problem.