Polski Ład - jak rozliczyć PIT przez internet w łatwy i szybki sposób?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 14/02/2023

Polski Ład i szereg ustaw zmieniających PIT rozliczenie jest wyzwaniem dla osób chcących bezproblemowo przejść przez rozliczenie PIT 2022. Coraz więcej osób korzysta z e PIT zamiast tradycyjnej formy wysyłki rozliczenia. W poniższym artykule wskazujemy jak przejść przez podatki 2022. 

Prowadzisz firmę? Bądź zawsze na topie w Internecie i sieciach społecznościowych.
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 09/02/2023

Rzadko zdajemy sobie sprawę z zaniedbań, które w ostatecznym rozrachunku mogą zaszkodzić naszej e-reputacji i naszym obrotom. Oto kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne.

Jak zarabiać na kryptowalutach?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 11/01/2023

W ostatnich latach kryptowaluty stały się coraz bardziej popularne jako narzędzie inwestycyjne. Głównie ze względu na ich potencjał do generowania potencjalnie bardzo wysokich zysków. Ale jak dokładnie można zarabiać pieniądze na kryptowalutach? Przyjrzyjmy się najlepszym metodom.

Szkolenia dla pracowników: jak robić to mądrze?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 16/12/2022

Podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez szkolenia dla pracowników to inwestycja nie tylko w ludzi, ale przede wszystkim w organizację. Warto dowiedzieć się jakie są dostępne szkolenia dla pracowników, jak można uzyskać dofinansowanie na szkolenia pracownicze oraz jak szkolić pracowników.

Pożyczka na raty
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 07/10/2022

Ratalne pożyczki cieszą się niesłabnącą popularnością, ponieważ są wygodne i proste do spłaty. Jest to dobra alternatywa dla mniejszych chwilówek, a także kredytów oferowanych przez instytucje bankowe. Pożyczka na raty oferowana jest przez setki firm pożyczkowych, co świadczy o tym, że jest to bardzo pożądana usługa. Trudno się temu dziwić, mając na uwadze to, że problemy finansowe mogą dotknąć niemal każdego. Sprawdźmy, jakimi zaletami mogą poszczycić się takie pożyczki i jak znaleźć najlepszą z nich.

Pożyczki na dowód – szybki sposób na otrzymanie dodatkowych środków
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 12/07/2022

Pożyczanie pieniędzy jeszcze kilka lat temu kojarzyło się ze stertą dokumentów do wypełnienia i długim czasem oczekiwania na decyzję. Zrewolucjonizowały je jednak popularne pożyczki na dowód.

Pożyczka na dziś – gdzie najszybciej dostaniemy chwilówkę?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 28/01/2022

W stronę pożyczek pozabankowych, popularnych chwilówek, każdego roku kieruje się niezliczenie wiele konsumentów. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę liczne trudności, jakie mogą nas spotkać w codziennym życiu. W takich sytuacjach dodatkowej gotówki najczęściej potrzebujemy pilnie, "na już", czego standardowe kredyty gotówkowe nam nie zagwarantują. Naturalnie więc pojawiają się pytania, jak znaleźć najkorzystniejszą i zarazem najszybszą pożyczkę...

Gdzie najlepiej założyć konto bankowe?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 24/01/2022

Poszczególne banki oferują szeroką ofertę zróżnicowanych produktów finansowych, w tym rachunków bankowych. Konta różnią się między sobą wieloma parametrami, dlatego warto wiedzieć, które z nich są szczególnie istotne.

Ile rachunków bankowych warto posiadać?
kategoria: Biznes i finanse   dodane: 21/01/2022

Według danych NBP 90% Polaków, którzy ukończyli 15 rok życia ma przynajmniej jedno konto bankowe. Prowadzenie rachunku jest tak powszechne, że wiele osób zastanawia się nad założeniem kolejnego. Taki stan rzeczy może wynikać z kilku przyczyn, jedni chcą mieć odrębne konto na oszczędności, drudzy natomiast mają rachunek walutowy, który jest przeznaczony do transakcji w obcej walucie. Dowiedz się, ile rachunków bankowych warto mieć.