Jak wygląda śmierć?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 08/07/2020

Śmierć to jedno ze zjawisk, których najbardziej się boimy. Wydaje się nam czymś przerażającym, nad czym nie mamy kontroli. W dodatku jest to proces nieodwracalny. Wielu z nas doświadczyło w swoim życiu śmierci bliskiej osoby. Jest to wydarzenie niezwykle trudne i bolesne. Zwykle nie jesteśmy przygotowani na to, co następuje. W dodatku nie wiemy jak tak naprawdę wygląda śmierć. Co dzieje się wówczas z ludzkim organizmem? Jak rozpoznać „umieranie”?

Ubezpieczenie murów - co dokładnie jest chronione w domu i mieszkaniu?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 17/06/2020

Ubezpieczenie murów uwzględnione jest w podstawowej polisie mieszkaniowej. Nie jest to jednak jedyna część, z której składa się nieruchomość. Każdą z nich można ubezpieczyć osobno. Warto sprawdzić, co zapewnia ubezpieczenie tylko murów i czy jest to korzystne rozwiązanie.

Blog WordPress - dlaczego to dobry wybór?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 28/05/2020

WordPress to zdecydowanie najlepszy system CMS już od wielu lat. Korzystają z niego nie tylko osoby, które tworzą blogi, ale również te, które chcą mieć swój sklep czy stronę firmową. Jego istotną cechą jest prosty w obsłudze interfejs, ale nie tylko. W tym artykule dowiesz się dlaczego warto postawić swoją stronę internetową na WordPress.

Czy warto wynająć ekipę sprzątającą do własnego domu?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 04/05/2020

Wynajęcie ekipy sprzątającej większości kojarzy się z ogromnymi kosztami i fanaberią. Panuje przekonanie, że z jej usług mogą korzystać jedynie duże firmy oraz osoby, o dużej zasobności portfela. Tymczasem w wielu przypadkach pomoc profesjonalnej ekipy sprzątającej jest dobrym rozwiązaniem, również dla indywidualnych klientów. Oddając swoje cztery kąty w ręce profesjonalistów, zaoszczędzisz czas, energię, a często nawet pieniądze. Czy warto zdecydować się na usługi firmy sprzątającej?

Jaka jest kobieta XXI wieku? Czego pragniemy i jak wyglądamy
kategoria: Ciekawostki   dodane: 29/04/2020

Jak wygląda, czego pragnie i jaka jest kobieta XXI wieku? Kanony piękna, jak i myślenie o pięknie na przestrzeni lat kształtowało się niezwykle różnie. Wraz z tymi procesami zmieniały się również kobiety. Dziś ewoluujący świat narzucił standardy, którym płeć piękna musiała sprostać. Coraz szybsze tempo życia wymusiło na płci pięknej wypracowanie pożądanych cech, które ułatwiają przetrwanie. Jaka jest zatem kobieta XXI wieku?

10 powodów dlaczego twój związek „nie działa”
kategoria: Ciekawostki   dodane: 20/04/2020

Wiele par boryka się z problemami związkowymi. Po raz kolejny masz wrażenie, że to nie ten? Nie masz pojęcia, dlaczego każdy twój związek nie wygląda tak jak powinien? W czym leży problem? Zastanawiasz się, czy kiedykolwiek znajdziesz odpowiedniego partnera/partnerkę. Powodów, dla których wasz związek jest nieudany może być wiele. Istnieje jednak 10 podstawowych błędów, które popełniają pary, nie zdając sobie sprawy, iż w ten sposób rujnują swoją relację. Dowiedz się, czy i ty masz problem z jednym z nich.

Ranking kredytów gotówkowych – kwiecień i maj 2020
kategoria: Ciekawostki   dodane: 15/04/2020

Kredyty gotówkowe pozwalają zrealizować wiele celów konsumpcyjnych i obecnie są dostępne bez wychodzenia z domu – wniosek można złożyć przez internet. Jaka oferta jest najkorzystniejsza? Przedstawiamy aktualny ranking kredytów gotówkowych – stan na kwiecień 2020.

Moda na yerba mate. Co ją różni od kawy?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 30/03/2020

Napar z liści ostrokrzewu paragwajskiego, popularnie zwany yerba mate, zyskuje coraz liczniejszą rzeszę fanów. Ma podobne działanie do kawy. Zawiera kofeinę, a przez to pobudza oraz pomaga zachować koncentrację. Co zatem różni ją od popularnego, czarnego napoju? Czy jej popularność to jedynie przejaw mody? A może rzeczywiście stanowi zdrowszy zamiennik kawy?

Jak zaoszczędzić czas na gotowaniu?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 09/03/2020

Spożywanie wartościowych posiłków w ciągu dnia jest dla naszego zdrowia bardzo ważne. Jednak codzienne przygotowywanie dań wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i energii. Zabiegane, intensywne życie często uniemożliwia pojęcie tego wyzwania samodzielnie. Wówczas uciekamy się do kupowania szybkich, gotowych posiłków w sklepach, bądź jemy w niezdrowych fast foodach. Niejednokrotnie odbija się to na naszym zdrowiu oraz wadze. Jak zatem zadbać o prawidłowe odżywianie, a jednocześnie zaoszczędzić czas na gotowaniu? Oto 5 pomysłów.