9 maja 2021, 14:01
Young Singers Contest 2021 - jakie kraje wezmą udział?

Young Singers Contest 2021 - jakie kraje wezmą udział?

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
W 2021 pojawi się konkurs, w którym młodzi, utalentowani wokaliści zaśpiewają swoje autorskie piosenki. Ekipa Young Singers Contest wraz ze stażystką Amelią Dankowską będzie odpowiedzialna za konkurs, i wybór reprezentantów.

 Do rywalizacji stanie 16 państw, co dowiedzieliśmy się ze wstępnych doniesień. Konkurs ma się odbyć w formie online, ze względu na wciąż niepewną sytuację z koronawirusem. Nie będzie podobno głosowania jurorskiego, ani nawet głosowania online, jak to ma miejsce na Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie jest i jurorskie głosowanie, jak i online. Zwycięzca będzie wybrany przez ekipę Young Singers Contest. 

- Przede wszystkim chcemy, aby pomimo trudnego czasu, który opanował nas i zmniejszył nasze społeczne życie aby uczestnicy mimo pandemii dobrze się bawili, i integrowali ze sobą. Pandemia co prawda ograniczyła nasze społeczne możliwości. Ten pomysł może zadziałać, by uczestnicy pomimo obostrzeń panujących w ich krajach dobrze się ze sobą porozumiewali. W tym konkursie będziemy wykluczali półfinały, ponieważ nie da się podzielić uczestników do dwóch grup i do dwóch różnych półfinałów, jak to wygląda na dorosłej Eurowizji. Projekt Young Singers Contest to konkurs wokalny, gdzie najważniejsza jest dobra zabawa, i pokazanie pozostałym to, co się potrafi. Pragniemy, aby przyszli reprezentanci swoich krajów zrozumieli, że Young Singers Contest to dobra przygoda i zabawa, a nie ostra rywalizacja która ma na celu pogrążyć resztę uczestników. Taki mamy cel. Mamy nadzieję, że 2021 będzie dużo lepszy. - powiedziała Amelia Dankowska, głowa ekipy Young Singers Contest.

Konkurs ma się odbyć dnia 21 listopada 2021. 

Do rywalizacji o zwycięstwo staną:

* Australia

* Białoruś

* Irlandia

* Włochy

* Polska

* Malta

* Rosja

* Hiszpania

* Wielka Brytania

* Łotwa

* Szwecja

* Andora

* Niderlandy

* Serbia

* Estonia

* Słowenia

 

Te kraje w listopadzie zawalczą o wygraną. Uczestnicy muszą w swoich piosenkach nie używać przekleństw, co będzie brane pod uwagę. Zabronione jest w piosenkach śpiewanie o politycznych sytuacjach w krajach. Piosenka wykonana przez uczestnika musi być zaśpiewana w 1 języku. Również zabronione jest używanie jednego słowa w innym języku, kiedy większość tekstu jest napisana w języku ojczystym.

 

Będziecie kibicować reprezentantom w nowym formacie wokalnym w listopadzie 2021?

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

20 zasad Samuraja
20 listopada 2023, 13:07
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
20 ZASAD SAMURAJA - Zasady samurajów, znane również jako "Bushido", stanowią kodeks etyczny i moralny, który przewodniczył postępowaniu japońskich wojowników samurajskich. Bushido kształtowało się na przestrzeni wieków, a różne szkoły myślowe miały nieco różne interpretacje tych zasad.
Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera
4 sierpnia 2023, 09:28
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Autorki bestsellerowych powieści kryminalnych Katarzyna Bonda nie trzeba przedstawiać. Wraz z wybitnym profiler dr Bogdanem Lach przedstawiają w książce pod tytułęm "Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera" najciekawsze sprawy z archiwum policyjnego psychologa śledczego.
Strażnicy Galaktyki 3 - Nasze oczekiwania
3 kwietnia 2023, 20:13
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Już niedługo na ekrany kin wejdzie trzecia część przygód niezwykłej grupy bohaterów znanego uniwersum Marvela. Strażnicy Galaktyki 3 to film, na który czekają miliony fanów na całym świecie. Co możemy się spodziewać po tej produkcji? Oto kilka naszych oczekiwań.
Recenzja książki Świrus - Jacek Ostrowski
3 maja 2022, 20:53
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Postanowienie Noworoczne 23/100  "Świrus" Jacek Ostrowski Wydawnictwo Skarpa Warszawska, Warszawa 2020
Wywiad z Kamilą Halicką TYLKO U NAS!
31 sierpnia 2021, 20:11
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Wywiad petarda nie istn...A jednak istnieje. Czekaliście na to. Prezentujemy pierwszy wywiad z Kamilą Halicką, polską reprezentantką w konkursie Young Singers Contest 2021!
Kamila Halicka w barwach Polski!
11 sierpnia 2021, 10:29
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
To jest już koniec oczekiwania. Dotarliśmy do tej magicznej daty..To dzień 11 sierpnia 2021 roku. W końcu mamy już 2 reprezentantów wyłonionych przez ekipę Young Singers Contest, ale wciąż musimy uzebrać 14 pozostałych wokalnych śmiałków, którzy w listopadzie zawalczą o wygraną! 
Recenzja: Farming Simulator 15
5 lipca 2021, 11:44
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Witaj dziś przedstawiam starą już grę Farming Simulator 15.               Nie od dziś wiadomo, że rolnicze symulatory w kraju nad Wisłą cieszą się ponadprzeciętną popularnością. Grają wszyscy - najmłodsi, gdy
Biurko dla gracza - jak znaleźć najlepsze?
26 czerwca 2021, 10:02
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
W obecnych czasach sklepy oferują cały szereg asortymentu dopasowanego do potrzeb graczy. W ofercie wielu sklepów można znaleźć słuchawki, klawiatury czy myszki, a także akcesoria, które mają pomóc zachować poprawną postawę podczas długich godzin przed komputerem.
Odpoczynek po pracy. Zło z baśni.
6 czerwca 2021, 19:51
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
W każdej bajce czy baśni przeważnie skupiamy się na pozytywnych, głównych bohaterach. A tym razem przyjrzyjmy się drugoplanowym, negatywnym bohaterom.