11 sierpnia 2021, 10:29
Kamila Halicka w barwach Polski!

Kamila Halicka w barwach Polski!

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
To jest już koniec oczekiwania. Dotarliśmy do tej magicznej daty..To dzień 11 sierpnia 2021 roku. W końcu mamy już 2 reprezentantów wyłonionych przez ekipę Young Singers Contest, ale wciąż musimy uzebrać 14 pozostałych wokalnych śmiałków, którzy w listopadzie zawalczą o wygraną! 

 

Miło nam to ogłosić, że reprezentowanie Polski w konkursie online Young Singers Contest 2021 możemy przydzielić 18-letniej Kamili z Kłodzka! Co prawda jeszcze nie ma autorskiego singla, ale jedno jest pewne: rodzi się prawdziwa gwiazda. Dzięki informacjom przesłanym przez naszą stażystkę Amelię dowiedzieliśmy się wiele interesujących faktów o samej Kamili, ale również o kilku epizodach z jej kariery wokalnej, która dopiero się rozwija, ale na pewno wkrótce pojawią się pierwsze postępy.

Kamila Halicka ma 18 lat, urodzona 10 listopada 2002 we Wrocławiu, obecnie mieszka w Kłodzku. Ukończyła Szkołę Podstawową nr 2 im. Jana Pawła II w Kłodzku (2010-2016) i Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Kłodzku (2016-2019). Obecnie uczennica ostatniej klasy trzyletniego liceum. Swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła mając zaledwie 13 lat. Jej pierwszy występ miał miejsce w Szalejowie Górnym podczas Festiwalu Twórczości Artystycznej. Do chóru szkolnego dołączyła w listopadzie 2016, parę dni przed jej 14 urodzinami. Na swoim koncie Kamila ma również udział w Przeglądzie Twórczości Artystycznej Pod Dobrym Aniołem. Została również finalistką w szkolnym konkursie kolęd w 2019 roku, gdzie dostała nagrodę specjalną. Obecnie Kamila rozważa nad udziałem w Konkursie Piosenki Eurowizji. Prywatnie Kamila trenuje taekwondo, śpiewa, idzie do kina, słucha muzyki i spotyka się ze swoimi przyjaciółmi. 

-Szukaliśmy tylu potencjalnych reprezentantów, nie chodziło mi od samego początku powstawania konkursu o wybranie najpopularniejszych, na topie reprezentantów. Popularny, czy początkujący to też piosenkarz. Uważam, że wybór Kamili to dobry wybór, nawet NAJLEPSZY bym powiedziała. Pracować w ekipie Young Singers Contest to czysta przyjemność, nikogo na siłę tutaj na konkurs nie będę przyciągać, tu nie liczy się popularność uczestnika. Liczy się talent, i dobre zaprezentowanie piosenki lub coveru. Dołożymy wszelkich starań, aby występ Kamili był bardzo dobrze zrobiony. Mamy trzy miesiące przygotowań, a w listopadzie przed konkursem będzie jedna próba generalna, o ile pandemia nam pozwoli. - mówi Amelia Dankowska.

Gratulujemy wyboru, a Kamili życzymy powodzenia dnia 21 listopada 2021. 

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

20 zasad Samuraja
20 listopada 2023, 13:07
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
20 ZASAD SAMURAJA - Zasady samurajów, znane również jako "Bushido", stanowią kodeks etyczny i moralny, który przewodniczył postępowaniu japońskich wojowników samurajskich. Bushido kształtowało się na przestrzeni wieków, a różne szkoły myślowe miały nieco różne interpretacje tych zasad.
Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera
4 sierpnia 2023, 09:28
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Autorki bestsellerowych powieści kryminalnych Katarzyna Bonda nie trzeba przedstawiać. Wraz z wybitnym profiler dr Bogdanem Lach przedstawiają w książce pod tytułęm "Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera" najciekawsze sprawy z archiwum policyjnego psychologa śledczego.
Strażnicy Galaktyki 3 - Nasze oczekiwania
3 kwietnia 2023, 20:13
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Już niedługo na ekrany kin wejdzie trzecia część przygód niezwykłej grupy bohaterów znanego uniwersum Marvela. Strażnicy Galaktyki 3 to film, na który czekają miliony fanów na całym świecie. Co możemy się spodziewać po tej produkcji? Oto kilka naszych oczekiwań.
Recenzja książki Świrus - Jacek Ostrowski
3 maja 2022, 20:53
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Postanowienie Noworoczne 23/100  "Świrus" Jacek Ostrowski Wydawnictwo Skarpa Warszawska, Warszawa 2020
Wywiad z Kamilą Halicką TYLKO U NAS!
31 sierpnia 2021, 20:11
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Wywiad petarda nie istn...A jednak istnieje. Czekaliście na to. Prezentujemy pierwszy wywiad z Kamilą Halicką, polską reprezentantką w konkursie Young Singers Contest 2021!
Recenzja: Farming Simulator 15
5 lipca 2021, 11:44
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Witaj dziś przedstawiam starą już grę Farming Simulator 15.               Nie od dziś wiadomo, że rolnicze symulatory w kraju nad Wisłą cieszą się ponadprzeciętną popularnością. Grają wszyscy - najmłodsi, gdy
Biurko dla gracza - jak znaleźć najlepsze?
26 czerwca 2021, 10:02
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
W obecnych czasach sklepy oferują cały szereg asortymentu dopasowanego do potrzeb graczy. W ofercie wielu sklepów można znaleźć słuchawki, klawiatury czy myszki, a także akcesoria, które mają pomóc zachować poprawną postawę podczas długich godzin przed komputerem.
Odpoczynek po pracy. Zło z baśni.
6 czerwca 2021, 19:51
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
W każdej bajce czy baśni przeważnie skupiamy się na pozytywnych, głównych bohaterach. A tym razem przyjrzyjmy się drugoplanowym, negatywnym bohaterom.
Wyniki Young Singers Contest 2021 uczestnicy odkryją..w SWOICH KRAJACH
3 czerwca 2021, 10:18
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Ekipa Young Singers Contest coraz bardziej przyzwyczaja się, że nie wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość przylotu do wybranego państwa-organizatora. Pandemia koronawirusa wciąż panuje, a przyszli kandydaci muszą orientować się, kto będzie miał możliwość wylotu do państwa organizatora.