3 kwietnia 2023, 20:13
Strażnicy Galaktyki 3 - Nasze oczekiwania

Strażnicy Galaktyki 3 - Nasze oczekiwania

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Już niedługo na ekrany kin wejdzie trzecia część przygód niezwykłej grupy bohaterów znanego uniwersum Marvela. Strażnicy Galaktyki 3 to film, na który czekają miliony fanów na całym świecie. Co możemy się spodziewać po tej produkcji? Oto kilka naszych oczekiwań.

 strażnicy galaktyki 3

 

Powrót Jamesa Gunna

Po kontrowersyjnym zwolnieniu reżysera Jamesa Gunna z projektu w 2018 roku, wydawało się, że Strażnicy Galaktyki 3 nie powstaną w jego wizji. Na szczęście dla fanów, studio Marvel zmieniło zdanie i przywróciło Gunna na stanowisko w 2019 roku. To oznacza, że możemy liczyć na to, że film zachowa charakterystyczny styl i humor poprzednich części, a także będzie wierny scenariuszowi napisanemu przez Gunna.

 

Los Gamory

Jednym z największych zagadek po Avengers: Koniec gry jest los Gamory, zielonoskórej zabójczyni i ukochanej Petera Quilla. W filmie widzieliśmy, że Gamora z przeszłości (2014) została przeniesiona do teraźniejszości (2023), ale nie wiadomo, co się z nią stało po bitwie z Thanosem. Czy odnalazła swoje miejsce wśród Strażników? Czy wróciła do swojej linii czasowej? Czy w ogóle żyje? Na te pytania powinien odpowiedzieć trzeci film.

 

Adam Warlock

Na końcu Strażników Galaktyki vol. 2 widzieliśmy, jak złota rasa Suwerenów tworzy nowe stworzenie o imieniu Adam. W komiksach Adam Warlock jest jednym z najpotężniejszych istot w kosmosie, który ma kluczową rolę w walce z Thanosem i jego Rękawicą Nieskończoności. W filmie nie wiemy jeszcze, jaki będzie jego cel i motywacja, ani jak wpłynie na losy Strażników. Wiemy jednak, że rolę Adama Warlocka zagra Will Poulter, znany m.in. z filmów Labirynt: Próby ognia i Bandersnatch.

 

Kosmiczny pies

Wśród nowych postaci, które dołączą do Strażników Galaktyki 3 jest także Cosmo the Spacedog, czyli telepatyczny pies w skafandrze kosmicznym. Cosmo pojawił się już wcześniej w filmach Marvela jako jeden z mieszkańców Knowhere, stacji kosmicznej wewnątrz głowy martwego Niebiańskiego. W komiksach Cosmo jest lojalnym przyjacielem Strażników i często pomaga im w ich misjach. W filmie jego głosu użyczy Maria Bakalova, nominowana do Oscara za rolę w Borat: Następny film.

 

Ostatni rozdział

Strażnicy Galaktyki 3 mają być ostatnim rozdziałem sagi o tej grupie bohaterów. Reżyser James Gunn zapowiedział, że film będzie "koniec historii" dla tych postaci i "początek nowych historii" dla innych. Nie wiadomo jeszcze, co to dokładnie oznacza i czy wszyscy Strażnicy przeżyją finałową przygodę.

 

Podsumowując

Strażnicy Galaktyki 3 to film, który ma szansę być jednym z najlepszych i najbardziej emocjonujących w historii Marvela. Z niecierpliwością czekamy na to, jak James Gunn pożegna się z tymi niezapomnianymi bohaterami i jakie niespodzianki dla nas przygotował. Film ma premierę 5 maja 2023 roku. Nie możemy się doczekać!

 

Dodaj swój komentarz

greatevents
03 maja 2023 o 19:07
Witam. Napiszę wpis gościnny na moim INNYM blogu o temacie przedstawianym tutaj z linkiem do Waszego bloga. W zamian prosiłbym o to samo. Czy można prosić o informacje zwrotną? Pozdrawiam serdecznie.

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

20 zasad Samuraja
20 listopada 2023, 13:07
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
20 ZASAD SAMURAJA - Zasady samurajów, znane również jako "Bushido", stanowią kodeks etyczny i moralny, który przewodniczył postępowaniu japońskich wojowników samurajskich. Bushido kształtowało się na przestrzeni wieków, a różne szkoły myślowe miały nieco różne interpretacje tych zasad.
Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera
4 sierpnia 2023, 09:28
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Autorki bestsellerowych powieści kryminalnych Katarzyna Bonda nie trzeba przedstawiać. Wraz z wybitnym profiler dr Bogdanem Lach przedstawiają w książce pod tytułęm "Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera" najciekawsze sprawy z archiwum policyjnego psychologa śledczego.
Recenzja książki Świrus - Jacek Ostrowski
3 maja 2022, 20:53
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Postanowienie Noworoczne 23/100  "Świrus" Jacek Ostrowski Wydawnictwo Skarpa Warszawska, Warszawa 2020
Wywiad z Kamilą Halicką TYLKO U NAS!
31 sierpnia 2021, 20:11
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Wywiad petarda nie istn...A jednak istnieje. Czekaliście na to. Prezentujemy pierwszy wywiad z Kamilą Halicką, polską reprezentantką w konkursie Young Singers Contest 2021!
Kamila Halicka w barwach Polski!
11 sierpnia 2021, 10:29
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
To jest już koniec oczekiwania. Dotarliśmy do tej magicznej daty..To dzień 11 sierpnia 2021 roku. W końcu mamy już 2 reprezentantów wyłonionych przez ekipę Young Singers Contest, ale wciąż musimy uzebrać 14 pozostałych wokalnych śmiałków, którzy w listopadzie zawalczą o wygraną! 
Recenzja: Farming Simulator 15
5 lipca 2021, 11:44
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Witaj dziś przedstawiam starą już grę Farming Simulator 15.               Nie od dziś wiadomo, że rolnicze symulatory w kraju nad Wisłą cieszą się ponadprzeciętną popularnością. Grają wszyscy - najmłodsi, gdy
Biurko dla gracza - jak znaleźć najlepsze?
26 czerwca 2021, 10:02
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
W obecnych czasach sklepy oferują cały szereg asortymentu dopasowanego do potrzeb graczy. W ofercie wielu sklepów można znaleźć słuchawki, klawiatury czy myszki, a także akcesoria, które mają pomóc zachować poprawną postawę podczas długich godzin przed komputerem.
Odpoczynek po pracy. Zło z baśni.
6 czerwca 2021, 19:51
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
W każdej bajce czy baśni przeważnie skupiamy się na pozytywnych, głównych bohaterach. A tym razem przyjrzyjmy się drugoplanowym, negatywnym bohaterom.
Wyniki Young Singers Contest 2021 uczestnicy odkryją..w SWOICH KRAJACH
3 czerwca 2021, 10:18
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Ekipa Young Singers Contest coraz bardziej przyzwyczaja się, że nie wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość przylotu do wybranego państwa-organizatora. Pandemia koronawirusa wciąż panuje, a przyszli kandydaci muszą orientować się, kto będzie miał możliwość wylotu do państwa organizatora.