3 czerwca 2021, 10:18
Wyniki Young Singers Contest 2021 uczestnicy odkryją..w SWOICH KRAJACH

Wyniki Young Singers Contest 2021 uczestnicy odkryją..w SWOICH KRAJACH

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Ekipa Young Singers Contest coraz bardziej przyzwyczaja się, że nie wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość przylotu do wybranego państwa-organizatora. Pandemia koronawirusa wciąż panuje, a przyszli kandydaci muszą orientować się, kto będzie miał możliwość wylotu do państwa organizatora.

 Początkowo Amelia zakładała, że konkurs zawędruje na Białoruś. Pod koniec maja wstrzymano loty do Białorusi, dlatego że zabroniono latać lotniczą marką Bielavia nad Polską, czy też Litwą. Nawet Ukraina nie biorąca udziału w konkursie zamknęła swoje loty z Białorusią. Szefowa ekipy ma świadomość, że nawet gdyby konkurs zawędrował do Polski, nie wszyscy mieliby możliwość przylotu do Polski i nagrania tam swoich konkursowych występów. 

Podczas ustalania czterech wariantów, Amelia Dankowska zaznaczyła, że uczestnicy o wynikach konkursu dowiedzą się dnia 21 listopada 2021 roku, wieczorem. Ale wczoraj ekipa podjęła ryzykowną decyzję, która mówi, że uczestnicy sprawdzą wyniki konkursu w swoich państwach. Włączą komputery, czy telefon, wejdą na stronę Young Singers Contest na Facebook'u, i zobaczą KTO wygrał. To jest ostateczna decyzja dotycząca wyników. 

-To jest nasza decyzja wobec sprawdzenia wyników konkursu. Uczestnicy sprawdzą wyniki konkursu w swoich krajach. Gdyby był uczestnik który nie miałby Facebooka, czy nawet e-maila, poproszę uczestników aby poinformowali go czy ją o danym wyniku. Uważam że tak będzie najlepiej dla wszystkich uczestników, nie przewiduję że po zwycięstwie jednego kraju ten konkurs stanie się od razu popularny. Ten konkurs dopiero powstaje, ale pracuję naprawdę ciężko aby znaleźć odpowiednich uczestników. - stwierdza fakty Amelia Dankowska.

Jesteście zadowoleni z decyzji ekipy Young Singers Contest? My wierzymy, że zobaczymy parę uczestników, chociaż mamy świadomość że nie wszyscy będą mogli się ze sobą spotkać, poznać i zintegrować.

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

20 zasad Samuraja
20 listopada 2023, 13:07
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
20 ZASAD SAMURAJA - Zasady samurajów, znane również jako "Bushido", stanowią kodeks etyczny i moralny, który przewodniczył postępowaniu japońskich wojowników samurajskich. Bushido kształtowało się na przestrzeni wieków, a różne szkoły myślowe miały nieco różne interpretacje tych zasad.
Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera
4 sierpnia 2023, 09:28
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Autorki bestsellerowych powieści kryminalnych Katarzyna Bonda nie trzeba przedstawiać. Wraz z wybitnym profiler dr Bogdanem Lach przedstawiają w książce pod tytułęm "Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera" najciekawsze sprawy z archiwum policyjnego psychologa śledczego.
Strażnicy Galaktyki 3 - Nasze oczekiwania
3 kwietnia 2023, 20:13
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Już niedługo na ekrany kin wejdzie trzecia część przygód niezwykłej grupy bohaterów znanego uniwersum Marvela. Strażnicy Galaktyki 3 to film, na który czekają miliony fanów na całym świecie. Co możemy się spodziewać po tej produkcji? Oto kilka naszych oczekiwań.
Recenzja książki Świrus - Jacek Ostrowski
3 maja 2022, 20:53
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Postanowienie Noworoczne 23/100  "Świrus" Jacek Ostrowski Wydawnictwo Skarpa Warszawska, Warszawa 2020
Wywiad z Kamilą Halicką TYLKO U NAS!
31 sierpnia 2021, 20:11
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Wywiad petarda nie istn...A jednak istnieje. Czekaliście na to. Prezentujemy pierwszy wywiad z Kamilą Halicką, polską reprezentantką w konkursie Young Singers Contest 2021!
Kamila Halicka w barwach Polski!
11 sierpnia 2021, 10:29
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
To jest już koniec oczekiwania. Dotarliśmy do tej magicznej daty..To dzień 11 sierpnia 2021 roku. W końcu mamy już 2 reprezentantów wyłonionych przez ekipę Young Singers Contest, ale wciąż musimy uzebrać 14 pozostałych wokalnych śmiałków, którzy w listopadzie zawalczą o wygraną! 
Recenzja: Farming Simulator 15
5 lipca 2021, 11:44
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Witaj dziś przedstawiam starą już grę Farming Simulator 15.               Nie od dziś wiadomo, że rolnicze symulatory w kraju nad Wisłą cieszą się ponadprzeciętną popularnością. Grają wszyscy - najmłodsi, gdy
Biurko dla gracza - jak znaleźć najlepsze?
26 czerwca 2021, 10:02
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
W obecnych czasach sklepy oferują cały szereg asortymentu dopasowanego do potrzeb graczy. W ofercie wielu sklepów można znaleźć słuchawki, klawiatury czy myszki, a także akcesoria, które mają pomóc zachować poprawną postawę podczas długich godzin przed komputerem.
Odpoczynek po pracy. Zło z baśni.
6 czerwca 2021, 19:51
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
W każdej bajce czy baśni przeważnie skupiamy się na pozytywnych, głównych bohaterach. A tym razem przyjrzyjmy się drugoplanowym, negatywnym bohaterom.