22 kwietnia 2021, 17:01
Enchanting Table (Stół do zaklinania)

Enchanting Table (Stół do zaklinania)

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Poznajemy Minecrafta - Enchanting Table (Stół do zaklinania)

Jak już było to wcześniej wyjaśnione, stół do zaklinania służy do zaklinania przedmiotów. Aby nałożyć enchant na nasz przedmiot wystarczy umieścić w nim wybrane narzędzie oraz odpowiednią ilośc lapisu podaną przy zaklęciu (załączony obrazek #1). Lecz zamiast lapisu potrzebujemy też odpowiedni poziom doświadczenia, który można sprawdzić nad naszym hotbarem. Doświadczenie można zdobywać poprzez butelki z doświadczeniem, zabijanie mobów, przepalanie w piecu oraz wydobywanie rud. Aby zwiększyć efektywność zaklinania by zdobyć o wiele lepsze zaklęcia można dodać biblioteczki wokół stołu (załączony obrazek #2). Aby osiągnąć maksymalny poziom zaklęcia, trzeba umieścić 15 biblioteczek, wtedy też wymagany poziom za najlepszy enchant wymaga 30 poziomu. 

How to Speak Minecraft Enchantment Table | Riot Valorant Guide
Minecraft: Ulepszanie, enchanting przedmiotów - jak zaklinać? - Minecraft -  poradnik do gry | GRYOnline.pl

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

Wywiad z Kamilą Halicką TYLKO U NAS!
31 sierpnia 2021, 20:11
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Wywiad petarda nie istn...A jednak istnieje. Czekaliście na to. Prezentujemy pierwszy wywiad z Kamilą Halicką, polską reprezentantką w konkursie Young Singers Contest 2021!
Kamila Halicka w barwach Polski!
11 sierpnia 2021, 10:29
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
To jest już koniec oczekiwania. Dotarliśmy do tej magicznej daty..To dzień 11 sierpnia 2021 roku. W końcu mamy już 2 reprezentantów wyłonionych przez ekipę Young Singers Contest, ale wciąż musimy uzebrać 14 pozostałych wokalnych śmiałków, którzy w listopadzie zawalczą o wygraną! 
Recenzja: Farming Simulator 15
5 lipca 2021, 11:44
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Witaj dziś przedstawiam starą już grę Farming Simulator 15.               Nie od dziś wiadomo, że rolnicze symulatory w kraju nad Wisłą cieszą się ponadprzeciętną popularnością. Grają wszyscy - najmłodsi, gdy
Biurko dla gracza - jak znaleźć najlepsze?
26 czerwca 2021, 10:02
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
W obecnych czasach sklepy oferują cały szereg asortymentu dopasowanego do potrzeb graczy. W ofercie wielu sklepów można znaleźć słuchawki, klawiatury czy myszki, a także akcesoria, które mają pomóc zachować poprawną postawę podczas długich godzin przed komputerem.
Odpoczynek po pracy. Zło z baśni.
6 czerwca 2021, 19:51
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
W każdej bajce czy baśni przeważnie skupiamy się na pozytywnych, głównych bohaterach. A tym razem przyjrzyjmy się drugoplanowym, negatywnym bohaterom.
Wyniki Young Singers Contest 2021 uczestnicy odkryją..w SWOICH KRAJACH
3 czerwca 2021, 10:18
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Ekipa Young Singers Contest coraz bardziej przyzwyczaja się, że nie wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość przylotu do wybranego państwa-organizatora. Pandemia koronawirusa wciąż panuje, a przyszli kandydaci muszą orientować się, kto będzie miał możliwość wylotu do państwa organizatora.
Janusz Christa - twórca komiksów
24 maja 2021, 15:07
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Janusz Christa to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich twórców komiksów. Kojarzymy go głównie z komiksu Kajko i Kokosz.
Young Singers Contest 2021 - jakie kraje wezmą udział?
9 maja 2021, 14:01
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
W 2021 pojawi się konkurs, w którym młodzi, utalentowani wokaliści zaśpiewają swoje autorskie piosenki. Ekipa Young Singers Contest wraz ze stażystką Amelią Dankowską będzie odpowiedzialna za konkurs, i wybór reprezentantów.
Minecraft - Zaklęcia i ich poziomy
22 kwietnia 2021, 17:22
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixbay.com
Skoro omówiliśmy już jak zaklinać, przejdźmy do samych zaklęć. Przykładowym zaklęciem jakie można znaleść w grze jest "Unbreaking" (niezniszczalność), który zwiększa wytrzymałość narzędzia, i można go nałożyć na każde z nich.