22 kwietnia 2021, 11:19
Czym pojechać do ślubu? Najpopularniejsze samochody ślubne

Czym pojechać do ślubu? Najpopularniejsze samochody ślubne

Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Ślub zdarza się często jeden raz w życiu, dlatego warto zadbać o to, aby był niezapomniany. Poza wyborem sukni, sali na wesele czy fotografa, warto także pamiętać o samochodzie, którym pojedzie się na ceremonię. Jakie auta do ślubu są obecnie wybierane najczęściej?

 

Dlaczego warto wynająć samochód do ślubu?

Chociaż wynajem samochódu do ślubu nie jest konieczny, to jednak zdecydowana większość par decyduje się na taką właśnie ofertę. W końcu ślub jest okazją, która zasługuje na to, aby była wyjątkowa, a niecodzienny samochód doskonale może znakomicie wpisać się w atmosferę celebry. Wynajęcie auta na ślub nie tylko sprawdzi się na dojazd do kościoła albo urzędu, a następnie do sali weselnej, ale również może stanowić on tło do wykonania sesji zdjęciowej. To popularna opcja szczególnie wtedy, gdy samochód od ślubu jest tematyczny, na przykład retro, dzięki czemu pasuje on do motywu przewodniego uroczystości wybranego przez parę. Nie można zapominać także o tym, że wynajęcie auta do ślubu może być spełnieniem marzeń. Przejażdżka sportowym modelem lub limuzyną sprzed lat na pewno będzie niezapomniana!

Popularne samochody na ślub

W ofercie wypożyczalni oferujących auta do ślubu można znaleźć obecnie wiele ciekawych propozycji. Co warto wiedzieć o najpopularniejszych pojazdach wybieranych przez pary? Najpopularniejsze auta wybierane na ślub można podzielić na 3 główne kategorie: 1. Luksusowe auta współczesne – zaliczają się do nich modele marek jak Mercedes, BMW, Audi, które są jednymi z najdroższych pojazdów w ofercie salonów. Przyciągają uwagę swoim prestiżowym wyglądem i kapitanie wpisują się w tematykę ślubu w stylu nowoczesnym. 2. Samochody retro – obecnie widać duże zainteresowanie pojazdami w stylu retro, między innymi starymi samochodami Mercedes, Rolls-Royce, Austin Princess, Nestor Baron. Do tej kategorii można zaliczyć także auta popularne w Polsce jak Warszawa, Wołga. 3. Samochody sportowe – to nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli sportowych bolidów, na przykład od marek jak Lamborghini, Chevrolet czy Audi.

Gdzie wynająć auto na ślub?

Swój wymarzony samochód do ślubu można znaleźć obecnie przez internet. Oferty dostępne są na ślubnych portalach ogłoszeniowych, a także bezpośrednio na stronach wypożyczalni samochodowych. Zatem wybierając wynajem samochódu do ślubu, można otrzymać wyjątkowy pojazd do dyspozycji – luksusowy, niebanalny, prestiżowy, który sprawi, że ten wspaniały dzień będzie jeszcze piękniejszy!

Dodaj swój komentarz

Zobacz także

- wpisy o podobnej tematyce

Jak to jest ze złomowaniem pojazdu bez silnika?
6 grudnia 2022, 02:26
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Nie istnieje wymóg, aby pojazd oddawany do demontażu posiadał zamontowany silnik. Samochody niezawierające jednostki napędowej mogą być przyjmowane do złomowania. Właściciele takich aut mogą zwrócić się do legalnej stacji demontażu pojazdów w celu zezłomowania pojazdu.
Żarówki samochodowe ledowe jako świetna alternatywa dla żarówek z żarnikiem wolframowym oraz dla ksenonów
25 lipca 2022, 19:04
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Żarówki samochodowe LED to świetna opcja zastępcza dla halogenów oraz dla ksenonów. Nie tylko są bardziej wydane i użyteczniejsze, ale też prezentują się modnie oraz innowacyjnie. Są one także nie tak dużym obciążeniem dla prądnicy prądu przemiennego.
Odświeżenie przednich reflektorów
13 września 2021, 14:01
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Krótki i prosty opis jak odświeżyć reflektory w niezbyt młodym samochodzie.
Fiat 125
23 maja 2021, 13:26
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Przełom lat 80/90 to był początek wszystkiego. Wtedy mój ojciec pierwszy raz usłyszał "Tato, jak dorosnę też będę jeździć dużym Fiatem". W tym czasie oczywiście tato się z tego śmiał, ale jak zostało powiedziane, tak też się później stało.
Dlaczego warto podróżować kamperem?
18 maja 2021, 11:41
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Caravaning to w ostatnich czasach niezwykle modny sposób podróżowania. Wiele osób decyduje się na zwiedzanie bliższych i dalszych zakątków świata, żyjąc na co dzień w przyczepie kempingowej, kamperze lub kampervanie.
Pierwsze samochody audi
28 kwietnia 2021, 12:40
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Pierwszy model marki Audi powstał w 1910 r. i jeszcze w tym samym roku zakłady w Zwickau zaczęły opuszczać kolejne dwa modele: Audi Typ A 10/22 KM Sport – Phaeton oraz Audi Typ B 10/28 KM.
Najpopularniejsze modele Audi
28 kwietnia 2021, 13:02
Zdjęcie pochodzi z serwisu Pixabay.com
Według danych z 2019 roku Audi znajduje się na 3. miejscu w rankingu najczęściej nabywanych aut. Liczba zarejestrowanych egzemplarzy wyniosła ponad 13 tys.