Ciekawostki

Wpisy zawierające słowo kluczowe ciekawostki.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

waszyngton

WASZYNGTON - Testy związane Roger Clemens "DNA krwi w strzykawek, że jego dawny osobisty trener mówi, że używane do wstrzykiwania www nieruchomosci dzban z wykonywaniem wzmacniające narkotyków, według raportu. Citing dwa niezidentyfikowane źródła zaznajomione z dochodzeniem, The Washington Post, że zgłaszane wtorek DNA wyniki mają charakter wstępny i podlega weryfikacji testów. Gazety powiedział Clemens dobrowolnie oddał próbki DNA do władz federalnych, w zależności od źródeł, a to nadal nie jest ustalona, czy kiedykolwiek strzykawek zawarte steroidami lub ludzkiego hormonu wzrostu. Wyniki badań mogą okazać się istotne dla dochodzenia, czy Clemens kłamali pod przysięgą do Kongresu w zeszłym roku, kiedy odmawia używając sterydów lub HGH. Prokuratorzy zadawali federalnego jury w Waszyngtonie w celu podjęcia decyzji czy oskarżenia siedmiu cz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
teksas

Galveston, Texas - Kiedy 2-letni Riley Ann Sawyers "źle zdekomponowany pozostaje znaleziono wewnątrz plastikowym pudełku w kwatery październiku 2007, badaczy obiecał oni wykonać co najmniej jedną rzeczą dla małych dzieci. "To chcielibyśmy znaleźć osoby odpowiedzialne za jej śmierć i pociągnięcia ich do odpowiedzialności, a my nie", powiedział Galveston County Sheriff's Sgt.. Michael Barry. Jury w poniedziałek skazany Riley matki, Kimberly Dawn Trenor, kapitału zabójstwo na małą dziewczynką śmierci. Dziecko zostało bita z pasów i flung całej pokój jak szmaciana lalka przed jej ciało było dumpingowego w Galveston Bay. Do jej pozostaje stwierdzono była jako "Baby Grace" przez badaczy. Jurorzy rozważne mniej niż dwie godziny przed osiągnięciem werdykt. Przekonanie przyniosło automatycznego zdanie życia w więzieniu bez parole. Prokurator odrzucił szukać przeciwko karz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
obama

Detroit - Kwame Kilpatrick odzyskała wynajem rzesz�w wolność jego wtorek wcześnie rano, wynikających z więzienia po 99-dniowej kary i zintensyfikowanie powrót na ulicach miasta był raz rządził jako burmistrz. 38-letni Kilpatrick, około 25 funtów lżejszy niż kiedy wstąpił więzienia pod koniec października, w lewo do centrum Detroit placówki ubrany w ciemny garnitur tylko po 12:30 Na chodniku, Kilpatrick stanął na długi chwili wśród jasnych światłach kamer telewizyjnych, a crush oczekiwania reporterów i swirling śnieżynkami, czasami uśmiecha się do tych w tłumie, który nazwała go i krzyknął: "Kochamy cię, kwame! Detroit cię kocha, baby! " Towarzyszyć wielu mężczyzn, ubranych w kilku fedoras i długie płaszcze, Kilpatrick następnie został Ruszyli do oczekiwania niebieski Chevrolet Suburban. W Demokratycznej zaondulowany zza szybami jak był whi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
niezle

WASZYNGTON - Prezydent agencje nieruchomosci Barack Obama's gabinetu ma być zakończona - ponownie. W Białym Domu Oficjalny mówi prezydent planuje formalnie wyznaczy Sen Judd Gregg, A New Hampshire Republikańskiej, jako jego sekretarz handlu wtorek, wypełniając ostatnich miejscu na jego starszy dyżurów dwa tygodnie po zaprzysiężeniu był w biurze. Jeśli potwierdzona przez Senat, Gregg będzie wypełnić zespół administracyjny zadanie kierownicy narodu z recesji już w drugim roku. On także stanie się trzecim Republikańskiej w Obama's gabinetu, łączącą Sekretarz Obrony Robert Gates i Transportu Sekretarz Ray LaHood. Biały Dom urzędnika, który ujawnił czasu Gregg nominacji mówił pod warunkiem anonimowości, aby uniknąć publicznie wstępnie empting prezydenta. Oprócz Gregg ogłoszenie, Obama był slated spędzić (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kablowka

Kabul - afgańskiego wywiadu włamał się komórki odpowiedzialne samobójczych zamachowców rzekomo przez sześć ataków w Kabulu, world television że zabił 20 cywilów, rzecznik prasowy agencji powiedział we wtorek. Agenci aresztowano 17 osób, które brały udział w atakach samobójczych w stolicy w ciągu ostatnich dwóch lat, powiedział Sayed Ansari, rzecznik prasowy Krajowego dla Dyrekcji Bezpieczeństwa. Trzy inne są jeszcze na uruchomienie i sądzi się, że w sąsiednim Pakistanie, powiedział. Przełom przyszedł po ataku poza USA bazy wojskowej w Kabulu w dniu 17 stycznia, kiedy to samobójstwo bombowiec czterech zabitych afgańskich cywilów i amerykańskich żołnierzy, Ansari powiedział. Powstańców wykorzystania samobójczych zamachów bombowych przeciwko afgańskim i obcych wojsk, ale liczba takich (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
heheh

CHARTUM (Reuters) - sudański oficerów ochrony zapobiegać ONZ i Unię Afrykańską sił pokojowych z wizyty na zajętych television adsl przez rebeliantów Darfurze miasta Wtorek, rosnące obawy wśród starć w sprawie rozstrzygnięcia, ONZ powiedział. Wysoki poziom misji ze wspólnych ONZ / UA UNAMID życie był czekając godzinami na lotnisku w El Fasher, stolicy północnego Darfuru, a potem powiedział że nie może lecieć do Muhajiriya, powiedział urzędnik ONZ, który nie zapytał o nazwie. Napięć są wysokie w Muhajiriya, gdzie sudańskie siły rządowe mają ślubował do flush obecnie bojowników z Darfuru's rebeliantów Ruchu Sprawiedliwości i Równości (JEM), które zajęły miasto w połowie stycznia. Sudan rządu niedziela dokonane bezprecedensowy wniosek o 196-silne jednostki sił pokojowych UNAMID wycofać się z ich bazy w południowym Darfurze mi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kiss me

WASZYNGTON - Top Demokratów plan dodać duży wzrost autostrady i środków masowego tranzytu prezydenta Barack euro television Obama ożywienia gospodarczego programu wtorek, tak jak w innych prezydenta strony mają nadzieję na wzmocnienie w planie prawie 1 bilion dolarów koszt podatników. Przejście przez Patty Murray, D-Wash., Aby dodać 25 dolarów mld euro na projekty infrastrukturalne jest pierwszy w kolejności, jak Senat rozpoczyna lanie przez dziesiątki proponowane zmiany do 885 miliardów dolarów rozwalony środka. Murray's plan zwiększenia pieniędzy na rachunku za autostrady projektów o prawie 50 procent, do 40 dolarów mld EUR, co odzwierciedla skarg prawodawców w obie strony, że Obama ma plan nie wystarczy, aby zwolnić zaległości niedokończonych projektów. Masa tranzytu programy będą się 5 miliardów dolarów pobudzen (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
alaska tv

Juneau, Alaska - Prowadzenie domu w nocy z jej Capitol urząd, lider Alaska's House Demokratów często television reviews przechodzi regulator biała-kolumnowy willi i zastanawia się, dlaczego więcej światła nie są włączone. Rep Bet Kerttula zakłada Gov Sarah Palin jest poza miastem, choć Palin's Pracownicy powiedzieć, do tej pory ich szefem był tam dla większości legislacyjnych sesji, która rozpoczęła się 20 stycznia. Jest to małe sprawy, ale część z szumu wokół Capitol wśród prawodawców, którzy widząc ich wojewoda mniej niż w latach poprzednich i zastanawiasz się, co to znaczy w wyniku z Republican vice prezydenckich uruchomić że wniesiona Palin Światowy rozgłos i sławę. Są przyzwyczajeni do spotting jej striding przeszłości, przy użyciu dwóch jeżyny, zatrzymując na czacie lub w korytarzu reporterzy zapraszając do jej biura, natomiast ona (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
australia tv

Melbourne, Australia - Serena Williams trasowane Dinara Safina 6-0, 6-3 sobota wygrać Australian Open jej 10-sza jvc tv Grand Slam tytuł i powrót do Nr 1 w rankingu. To była całkowita dominacja na drugiej nasionami Williams, który spojrzał na łatwość w pozyskiwaniu back-to-back majorów - wygrała US Open Championship we wrześniu - i został się płynnie w sądzie. "Ja absolutnie jasno, miłości tutaj grać," 27-letni Williams powiedział. "You guys root dla mnie tak dużo. I don't get that wszędzie. So thank you so much". Williams "niemal idealne była w jaskrawym kontraście do nr 3 Safina, który był napięty od początku. Później apologizing do tłumu na jej wydajność, Safina powiedział Williams był zbyt dobry, pozostawiając ją uczucie jak ballboy. W pierwszej grze, Safina dwukrotnie faulted trzy razy, w tym przerwy pkt. Williams uciekł 18 z ostatnich 20 punkt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
obama tv

WASZYNGTON - Mniej niż dwa tygodnie do urzędu, prezes Barack Obama stoi przed dylematem ponad protekcjonistycznych tv links co przepisów ogromny impuls gospodarczy rachunku: Poparcie środki mogą wyruszyć handlowej wojny, a sprzeciwiając się im może spowodować luz z jego zwolenników. Wybór obejmuje "kup amerykańskie" przepisów załączonych do Białego Domu-backed bodźca ustawodawstwa się poprzez Kongresu. Oni będą wymagały poważnych robót publicznych projektów na rzecz USA stali, żelaza i produkcji ponad importu. Niektóre Demokratycznej prawodawców i grup interesów sojuszniczych na prezydenta środki wsparcia, ale międzynarodowej sojusznikami i partnerami handlowymi są ostrzeżenia, które sprzyjałyby amerykańskich firm amerykańskich naruszenie zobowiązania handlowe i może wyruszyć tit-for-tat zaradczych na całym świecie. W dw& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
waszyngton tv

WASZYNGTON - Bez względu na kolor swojej pracy shirt, to recesja jest kilka sparing. Od Blue Collar budowę pracowników tv reviews umysłowych do pracowników sektora finansowego, ekonomicznego kryzysu nie przeciągać coraz pokos amerykańskich pracowników w joblessness. Ekonomiczno spadki wykorzystywane głównie trafienie niebieskim koloratką i młodych pracowników. Ale w tej recesji, zwolnienia i mają wpływ na biznes closings bankierów, menedżerów średniego, a nawet naukowców i dziennikarzy. Umysłowych bezrobocia przeciętnie 1,6 punktu procentowego - do 4,6 procent - od grudnia 2007 do grudnia 2008 roku. Ale niebieskim pracownicy wciąż mając największy ciężar bezrobocia, na 11,3 procent. Wspólnym ból pomaga wyjaśniać zróżnicowane priorytety w 800 miliardów dolarów plus ratowania zestawionych przez prezydenta B (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
bagdat tv

BAGHDAD - przechodziły denver tv przez Irakijczyków kontroli bezpieczeństwa, a razor-wire kordonów do głosowania sobotę w prowincji wybory, które są uważane za kluczowy test narodu stabilności amerykańskich urzędników uważają tempo wycofywania wojsk. Ankiety otwarte tuż po świt po krok po kroku clampdown bezpieczeństwa w całym kraju, w tym zakaz ruchu w centrum Bagdadu i innych dużych miastach i zamknięcia granicy i na lotniskach. Nie było doniesień o poważnych aktów przemocy, jak się w toku głosowania. W Tikritu, około 80 mil (130 km) na północ od Bagdadu, trzy zaprawy muszli wybuchła w pobliżu lokalu wyborczego, ale nie spowodował ofiar, powiedział policji, która zabrała głos w sprawie stanu anonimowość, ponieważ nie zostały one upoważnione do wypowiadania się do mediów. A bomby znaleziono w pobliżu Tikritu głosowania był centrum defused (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
baseball motoo

CHICAGO - Aaron Heilman potrzebne zmiany dekoracji po ostatnim sezonie zmagań z New York Mets. He's gotten it. Dwa razy. Heilman było sprzedawane z Seattle do Chicago Cubs w środę, siedem tygodni po Mets wysłane used cars online go do Marynarzy w ramach trzech zespół wymiany. Chicago zrezygnowało narzędzia infielder Ronny Cedeno i mańkut Garrett Olson, który właśnie nabył w handlu z Baltimore. W Cubs dadzą Heilman szansę stać się ich piąty starter, ale mógłby w bullpen ziemi, gdzie zostały użyte wyłącznie w ciągu ostatnich trzech sezonów. Rok temu, kiedy miał Mets drugim prosto późna pora zasłabnąć, Heilman poszedł 3-8 z 5,21 ERA, a trzy są zapisywane w 78 grach. On Blew pięć ośmiu zapisać szanse i słyszeli stałej wygwizdanie z disenchanted kibiców na Shea Stadium. "Kategorię ostatnim sezonie jako jeden rodzaj aberracji. Ja nie wrzucać piłkę spo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
pieniadze motoo

SAN FRANCISCO - Dwadzieścia find car agenci federalni raided domu z teściową z Barry Bonds "osobistym trenerem na środę. Madeleine Gestas i jej córka Nicole Anderson, trenerów żony, będących celem postępowania podatkowego, że adwokat dla Greg Anderson powiedział, ma na celu pressuring trenerów do złożenia zeznań na obligacjach "nadchodzącego procesu. Obligacje, baseball kariery home run lidera i siedem-MVP czasu, nie ma się więc winni opłat on Okłamałeś federalnego jury w 2003 r., kiedy odmówiono świadomie poprawy wydajności przy użyciu narkotyków. "Nawet mafia niszczy kobiety i dzieci", powiedziała Anderson adwokata, Mark Geragos. Ołów prokurator Matthew Parrella nie natychmiast zwrócić telefon środę. Geragos powiedział, że wierzy, RAID został w odpowiedzi na jego odmowa poinformować prokuratorów czy Anderson bę (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ewentualnie motoo

Tallahassee, Fla - Ty ricambi Lawson bieżące 3-pointer w gwizdek dał nr 5 North Carolina jeden 80-77 zwycięstwo nad Florida State w środę wieczorem. Lawson przyjrzał inbounds przechodzą z 3,2 sekundy lewy i raced downcourt, swishing jego strzał w pobliżu pełnych obrotach od góry łuku. Jak tylko piłka poszła przez drużyny i pracą nad mobbed Lawson. "Widziałem tam była jedna sekunda na zegarze i jeden strzał floater" Lawson powiedział poza uradowany North Carolina szatni. "To na szczęście poszedł. I wasn't sure." W Tar Heels przezwycięża 32 punktów z Florida State's Toney Douglas, która zdobyła 24 w drugiej połowie, aby pomóc Seminoles wytrzeć a 52-39 deficytu i dać sobie szansę na wygranie. Florida State (16-5, 3/3 Atlantic Coast Conference) nie mógł wysiąść strzału na jego końcowy posiadania, jednak. Na strzał minął zegar, podając piłkę z powrotem do Ta (...)

Zobacz cały wpis na blogu »