Ciekawostki

Wpisy zawierające słowo kluczowe ciekawostki.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

londyn info

LONDYN - rynki europejskie wzrosły poniedziałek pomimo oczekiwanego bezkrwisty otwarty na Wall Street, jako optymistyczne meteo le mans oświadczenia banku Barclays wysłała swoich akcji się oszałamiające 53 procent i zwiększył zaufanie inwestorów do sektora bankowego schorowany. Barclays zaskoczony wydać oświadczenie wskazujące to uczynił dobrego zysku za 2008 r. oraz, że nie potrzebujesz gotówki bailouts do pozostania w biznesie. Rynki musiał obawiać bank będzie następny w kolejce do uratowanych przez państwa i będą musieli zrezygnować z udziału w rządowych. Wczesnym popołudniem w europejskim handlu, Britain's FTSE 100 wynosiła 0,9 procent wyższe w 4090,74. Francji CAC-40 zyskał 0,7 procent do 2.871,18, podczas gdy w Niemczech DAX dodaje 0,3 procent do 4.191,58. Futures wskazał na mieszaną otwarty na Wall Street. Dow Jones futures spadł do 18 punktów po 7955 indek (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wall street info

NEW YORK - Wall Street dmi wzrósł bardziej optymistyczne poniedziałek na wiadomość, że drugmaker Pfizer rywalem będzie nabyć za 68 dolarów Wyeth mld niespodzianka skok sprzedaży istniejących domów w grudniu. Dow Jones przemysłowej wzrosły średnio ponad 130 punktów i szersze indeksy przeskoczyła ponad 2 proc. Pfizer Przejdźmy oferowane inwestorom pewność, że dealmaking może nadal odbywać się w trudnej recesji. Oraz sprawozdania z Krajowego Stowarzyszenia Realtors, że sprzedaż istniejących domów wzrosła zamiast spadła w grudniu mieszana ma nadzieję, że niższe ceny i stopy procentowe są objęte pomagając pałaszować na nadmiar domów ze "sprzedaży" znaki. Inwestorzy również zakład w dół pobity finansowych zapasów po Standard & Poor's potwierdziła swoje oceny na General Electric Co, który ma dużą usług finansowych firmy. Firma w zes (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
zapasy narkotyków info

NEW YORK (Reuters) - Zapasy wzrosły w poniedziałek jako inwestorzy wziął wiadomość o dużych przejęć w branży huez meteo narkotyków jako znak, że wyceny akcji były atrakcyjne podczas zabezpieczeń z Barclays (BARC.L) Fueled jeden odbicia finansowych zapasów. Raport zawierający niespodziankę wzrost sprzedaży istniejących domów w grudniu dodane do pozytywnego sygnału. Barclays powiedział, że nie potrzeba do pozyskania świeżego kapitału, wysyłając jej poobijany rosnących akcji i przyczynić się do odzyskania w innych finansowych akcji. Inwestorzy byli również heartened kredytową agencja ratingowa Standard & Poor's uważa, że General Electric's (GE.N) na najwyższym poziomie inwestycyjnym Oceny nie zostały bezpośrednio dotknięte przez 44 procent spadku czwartego kwartału zysków i ostrzeżenie o "bardzo trudna" 2009 . GE akcji niemal 4 procent na 1 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kanzas info

Kansas City, Mo - Sprint Nextel Corp parigi eliminacji jest około 8000 miejsc w pierwszym kwartale, ponieważ zmierza do obniżenia rocznych kosztów o 1,2 miliardy dolarów. Naród trzecim największym dostawcą bezprzewodowego powiedział poniedziałek będzie wypełnić zwolnienia, które obejmują około 14 procent jej 56.000 pracowników, w dużej mierze przez 31 marca. Około 850 z obniżki są dobrowolne i spółki powiedział, że oczekuje pierwszym kwartale za ponad 300 milionów dolarów na odprawy i inne koszty. Firma stwierdziła, że jest również zawieszenie 401 (k) odpowiadają za rok, rozszerzające zamrożenie płac i zwrotu czesnego zawieszenia programu. "Labor obniżki są zawsze najtrudniejsze do podjęcia działań, ale wiele firm zauważa, że niezbędne w tym środowisku," Chief Executive Office Dan Hesse powiedział w notatce informacyjnej. "Nasze zaan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
nowy jork info

New York - Pfizer djerba Inc kupuje rywalem drugmaker Wyeth w 68 dolarów mld ofertę, że zwiększy swoje dochody o 50 procent, solidfy jej rangi nr 1 w niespokojnych przemysłu i przekształcenie go z czystym farmaceutycznego w zróżnicowanej opieki zdrowotnej olbrzyma. Jednocześnie Pfizer ogłosiła cięcia kosztów, w tym cięcie ponad 8000 miejsc pracy, gdyż przygotowuje się do oczekiwanego dochodu wypadku, gdy jego narkotyków cholesterolu Lipitor - największych na świecie sprzedaży leków i źródłem jednej czwartej Pfizer dochodów - traci ochronę patentową w listopad 2011. Środków pieniężnych i akcji ofertę, oczekuje, aby zamknąć na koniec trzeciego kwartału lub w czwartym kwartale, jest jak Pfizer zysku podejmie brutalne hit z 2,3 miliardów dolarów ugodę w związku z domniemanymi to niektóre produkty sprzedawane na oznaczenia, które ni (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
biznes info

NEW YORK - Wall Street wzrósł bardziej optymistyczne poniedziałek na wiadomość, że drugmaker Pfizer rywalem będzie msn meteo nabyć za 68 dolarów Wyeth mld niespodzianka skok sprzedaży istniejących domów w grudniu. Dow Jones przemysłowej wzrosły średnio ponad 130 punktów i szersze indeksy przeskoczyła ponad 2 proc. Pfizer Przejdźmy oferowane inwestorom pewność, że dealmaking może nadal odbywać się w trudnej recesji. Oraz sprawozdania z Krajowego Stowarzyszenia Realtors, że sprzedaż istniejących domów wzrosła zamiast spadła w grudniu mieszana ma nadzieję, że niższe ceny i stopy procentowe są objęte pomagając pałaszować na nadmiar domów ze "sprzedaży" znaki. Inwestorzy również zakład w dół pobity finansowych zapasów po Standard & Poor's potwierdziła swoje oceny na General Electric Co, który ma dużą usług finansowych fir (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
obama info

WASZYNGTON - Prezydent Barack Obama naciska na silniejsze ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, mówiąc, że chce, meteorologist aby ułatwić członkowskich, takich jak Kalifornia podjąć ostrzejsze zasady wydajności paliwa niż federalne normy. Obama powiedział Białej House gromadzenia, że "Ameryka nie ponosi zakładnikiem malejących zasobów." On powiedział, że rząd musi działać z państwami - a nie przeciwko nim - na ostrzejsze normy paliwa dla samochodów osobowych i ciężarowych. Powiedział Kalifornii i kilku innych państw, starałem się stworzyć ostrzejsze normy emisji zanieczyszczeń, ale że "Waszyngton stanął na ich drodze." Obama powiedział poniedziałek, że obecnie chce Agencję Ochrony Środowiska do drugiego patrzeć na decyzje odmawiając zgody na stwierdza się wyższe standardy. THIS IS A BREAKING NEWS (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wirus info

Jeszcze inny twierdzi, że wspólne meteo hr i zakaźny wirus związany jest kilka przypadków otyłości w wiadomościach dzisiaj. Badania na ludziach wykazały, że 33 procent dorosłych otyłych zawarł jeden adenovirus nazwie AD-36 w pewnym momencie w ich życiu, według artykułu w UK's Daily Express, podczas gdy tylko 11 procent chudego mężczyzn i kobiet miało wirusa . Badania, które mają być prezentowane w telewizji BBC specjalnych, nie jest duże wiadomości naukowców jednak. Ponadto niektóre martwić, że pokazywanie otyłości jako coś po prostu połów może zasłaniać faktu, że nadal największym overeating kierowcy otyłości. Fakty Narodowy Centers for Disease Control and Prevention szacuje, że około jedna trzecia amerykańskich dorośli otyłych, previsioni meteo podobnie jak 16 (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
los angeles info

LOS ANGELES - "Slumdog Millionaire" verdens varet kontynuowała prawdopodobne wzrośnie z niskiej pozycji budżetu na najwyższym Hollywood wysokość wygrania Screen Actors Guild Award dla najlepszego oddania do ruchu hotelu. Nagroda, która jest równoznaczna z najlepszych zdjęcie z gildii, wynika górę wyróżnieniem w Golden Globes i Producenci Guild Awards. Na stronie telewizji, "30 Rock" zmieciony z komedii serię zwycięstw do oddania, Alec Baldwin i Tina Fey. TV dramat wyróżnieniem poszedł do obsady "Mad Men" Hugh Laurie ( "House") i Sally Field ( "Brothers & Sisters"). "Slumdog" opowieść o nastoletnich sierocego z slumsach w Bombaju, który stał się największym zwycięzcą w historii Indii wersję "Kto chce zostać milionerem", został zarówno krytyczne trafienie i handlowych. Jego zwycięstwo zwrócił entuzjastyczne oklaski z star-studded (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
halo info

WASZYNGTON - To kształtowanie msn varet się do innego zawszony roku dla pracowników, z więcej firm oczekuje na zmniejszenie listy płac w najbliższych miesiącach. To część najnowsze prognozy z prognostów w poniedziałek sondażu zwolnione przez Krajowe Stowarzyszenie for Business Economics, że przedstawia najgorszych warunków handlowych w USA od raportu powstania w 1982 roku. Trzydziestu dziewięciu procent przewidywane redukcje zatrudnienia poprzez ścieranie lub "znaczące" zwolnienia w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, w porównaniu z 32 procent w poprzednim sondażu w październiku. Około 45 procent w bieżącym badaniu przewidywane żadne zmiany w zatrudnianiu plany, a około 17 procent myśli wynajem zwiększyłoby. Recesja, która rozpoczęła się w grudniu 2007, i oczekuje się rozciągnąć w tym roku, zostało pracy killer. Gospodarka stracił 2,6 milionów mi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
sri lanka info

Colombo, Sri Lanka - Walka między Sri Lanki siły rządowe i rebeliantów do odwrotu małej łatki do dżungli ma schwytanych meteo city tysięcy niewinnych ludzi i zabili "wielu" cywilom, starszy ONZ Oficjalny powiedział w poniedziałek. Wojskowych uchwycił rebeliantów końcowych twierdzę Mullaittivu walczyli w niedzielę i ciężkich walkach z separatystami w szybko kurczących się, gęsto zaludnionych strefy wojny w poniedziałek wojskowych powiedział. Z ogromnym ludności cywilnej w ograniczony obszar, sytuacja urosła zdesperowanych w ostatnich dniach, koordynator ONZ rezydentem Neil Buhne powiedział The Associated Press. "Nie udało się wielu cywilów zabitych w ciągu ostatnich dwóch dni", powiedział. "Jest naprawdę się kryzysu". Buhne powiedział, że do niedawna meteo l obu stron w walce pracowaliśmy, aby (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
waszyngton info

WASZYNGTON - Prezydent Barack Obama jest gotów dać więcej swobody państw do ograniczenia emisji zanieczyszczeń meteo praga pochodzących z samochodów osobowych i do rządu federalnego ruchu na paliwo standardów wydajności, które mogłyby remake sektora motoryzacyjnego. Obama jest gotowy, aby ogłosić swoje plany później poniedziałek w Białym Domu, twierdzą urzędnicy znać szczegóły, które wypowiedział pod warunkiem anonimowości, aby uniknąć wstępnych empting prezydent. Uwagę na energii pochodzi jak Obama głów w jego pierwszy pełny tydzień jako prezydent, z porządku obrad zdominowany przez gospodarczy woes i pchania się ogromnym bodźcem planu przez Kongres. W jednym z kluczowych przenieść, Obama ma na celu niech Kalifornii i innych stanów własnych norm emisji z rury wydechowej - bez konieczności uzyskania zwolnienia od ochrony środowiska (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
sekretarz info

WASZYNGTON - US urzędników powiedzieć Sekretarz Stanu Hillary Rodham Clinton planuje nazwa specjalnego wysłannika do zmian meteo satellite klimatycznych. Clinton ożywił Todd Sterna, byłego Białego Domu, który był asystentem głównego negocjatora USA na rozmowy w Kioto męża administracja, urzędnicy powiedzieli poniedziałek. Rozmawiali na temat stanu meteo a 12 anonimowość przed planowaną południe Departamentu Stanu ceremonii gdzie Clinton ogłosi termin. Stern pracował w administracji Clintona z 1993 r. do 2001 r., najpierw w Białym Domu, gdzie pracował w sprawie Protokołu z Kioto i skoordynowane z inicjatywą Przewodniczącego w sprawie globalnych prvision zmian klimatycznych, a następnie na Skarbu Państwa, gdzie był starszym doradcą s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
springfield info

Springfield, Ill - Gov Rod Blagojevich, biorąc jego obronie do telewizji, a nie jego oskarżenia procesu, zasznurowaną obecnie na jego oskarżyciele poniedziałek i objawił mu uznać nazewnictwa Oprah Winfrey meteo 10 do amerykańskiego Senatu. W szyku wojewoda powiedział ABC's "Good Morning America", że pomysł mianowania talk show gospodarza przyszli do Niego, jak on zbadać potencjalnymi kandydatami do pracy prokuratorów federalnych twierdzą, że on chciał sprzedać osobie oferującej najwyższą cenę. "Ona wydawała się być ktoś, kto pomógłby Barack Obama w znaczący sposób zostać prezydentem", powiedział. "Była oczywiście ktoś o wiele szerszy niż w przypadku innych Bully ambona senatorów." Regulator obawiają się jednak, że mianowanie Winfrey może natknąć jako chwyt i że talk show było mało prawdopodobne, aby zaakceptować. W końcu, Blagojevich powołania byłego Illin (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
info info

WASZYNGTON - Kongres jest w meteo octobre celu zajęcia się gospodarki w tym tygodniu przez prezydenta Barack Obama rozważa wybór na czele Departamentu Skarbu i działając na ustawodawstwo pobudzenia wzrostu gospodarczego. Senat może potwierdzić Timothy Geithner jako sekretarz skarbu już w poniedziałek, po opóźnianie głosowania Geithner, ponieważ nie płacą niektórych swoich podatków federalnych na początku tego dziesięciolecia. Geithner osiadł jego zaległy podatek Obama nominowany na krótko przed nim, i senatorów z obu stron powiedzieli oni oczekują go do potwierdzenia. Geithner będzie nadzorować ratowania branży finansowej zatwierdzony przez Kongres. Senat komisji zaplanowano na podjęcie ogromnego wtorek pakiet bodźców gospodarczych i pełnego Dom oczekuje się głosowania w wersji z 825 miliardów dolarów planu środę. Pakiety przeznaczają ok. dwi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »