Ciekawostki

Wpisy zawierające słowo kluczowe ciekawostki.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

moda

BAGHDAD - premier Nouri al-Maliki's lejligheder til leje i aalborg swept sojuszników do zwycięstwa nad Shiite religijnej partii w ostatni weekend w prowincjonalnych wyborach w Iraku - a entuzjastyczne poparcie jego Crackdown na ekstremistów, według oficjalnych wyników zwolnione czwartek. Imponujący pokazano, które muszą być poświadczone przez irackich i międzynarodowych obserwatorów, miejsca al-Maliki w silną pozycję przed wyborami parlamentarnymi późno w tym roku i może wzmocnić zaufanie USA, że może zacząć cofające więcej jej 140000 żołnierzy. Wyniki były główne uderzenie na Irak największych Shiite religijnej partii - Najwyższej Islamskiej Rady Iraku - które trailed w każdej prowincji Shiite tym jego podstawy w świętym mieście Najaf. Still, margines zwycięstwa w wielu Shiite prowincji było wąskie, wskazując premie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
sprawiedlisosc

WASZYNGTON - lejlighed til leje Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości Ruth Bader Ginsburg miał chirurgii czwartek po zdiagnozowano raka trzustki, sąd powiedział. Raka trzustki jest często śmiertelnie, chociaż sąd powiedział lekarzy najwyraźniej znaleziono Ginsburg's raka we wczesnym stadium. Ginsburg, 75, miał operacji na Memorial Sloan-Kettering Cancer Center w Nowym Jorku. Ona pozostanie w szpitalu do siedmiu do 10 dni, powiedział jej chirurga, dr Murray Brennan, według wydania wydanego przez sąd. W szpitalu nie miał uwag dotyczących Ginsburg. Jedyna kobieta na sąd, Ginsburg była sprawiedliwości od 1993 roku. Jest liberalne-przyparty sprawiedliwości, który został wokalnych w ostatnich latach na temat sądu bardziej konserwatywne stanowisko. Przewodniczący Barack Obama wyraził nadzieję na jej szybkie odzyskanie, White House naciśnij sekretarz Robert Gibbs powiedział, c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
obiad piasto

TOKYO – Panasonic Corp. said Wednesday it will slash as many as 15,000 jobs and shut 27 plants worldwide, joining a lejligheder kobenhavn slew of major Japanese companies announcing deep cuts as the global slowdown batters the world's second-largest economy. The world's largest maker of plasma display TVs also announced a net loss for the October-December quarter and lowered its forecast for the fiscal year through March to a net loss of 380 billion yen ($4.2 billion), its first annual loss in six years. Panasonic blamed the dismal results on the global slowdown set off by the U.S. financial crisis, the rapid surge of the yen and sudden price drops. Sales slid in a wide range of products, including fla (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kolacja piasto

BISHKEK, Kirgistan - Kirgistan rząd przedłożył parlamentowi projekt ustawy, który środa zamknąć bazę USA, które jest leje vejle kluczem do amerykańskiej kampanii wojskowej w Afganistanie. Przejście przyszedł dzień po powiedział prezydent Kurmanbek Bakiyev bazy byłoby migawką i wkrótce po Azji narodu zabezpieczone miliardów dolarów w postaci pożyczek i pomocy z Rosji, który resents amerykańskiej obecności w kraju, który Moskwa uważa za część swojej tradycyjnej sferze wpływów. Możliwość stanowi poważne wyzwanie dla nowej administracji amerykańskiej i prezydenta Barack Obama plan wysłania do 30.000 więcej amerykańskich sił w Afganistanie w tym roku. Wcześniej Środa, Ambasada USA w Kirgistanie powiedział Zjednoczonych otrzymała żadnego formalnego zawiadomienia o zamknięciu. Rozmowy ze względu na nadal na prowadzenie bazy lotniczej w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
jerozolima piasto

JEROZOLIMA - policja Hamasu w Strefie Gazy zajętych tysięcy koców i paczek żywnościowych dla potrzebujących mieszkańców oznaczało, ONZ powiedział rzecznik Środa, grożąc złamania stosunków między lejligheder herning Międzynarodową Agencję, że dba o większość mieszkańców Gazy i terytorium wojuj władców. Hamas policjanci siłą wybuchła w składzie pomocy w Gazie Miasto we wtorek wieczorem i skonfiskowanych 3500 koców i ponad 4000 paczek żywnościowych, powiedział Christopher Gunness, rzecznik prasowy Narodów Zjednoczonych Pomocy i Zatrudnienia Agencji. Gunness powiedział, że incydent był "absolutnie niedopuszczalnym". Powiedział policji skonfiskowanego pomoc dla 500 rodzin po ONZ urzędników odmówił dobrowolnie oddać go do Hamasu uruchomić Ministerstwo Spraw Socjalnych. Podobne ONZ pomocy pakiety zostały już przekazane do 70.000 mie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
popyt piasto

WASZYNGTON - koszt leje dk prezydenta Barack Obama's Plan ożywienia gospodarczego jest teraz powyżej 900 miliardów dolarów od Senat dodaje pieniądze na badania medyczne i ulgi podatkowe na zakup samochodu. Mógłby go wyższe środa, jeżeli podatek przerwą homebuyers jest bardziej hojny, jak centrists w obie strony obiecujemy odrzucić pozycje wydatków, które nie jump-start gospodarki od razu. W wywiadzie na CNN, Obama sygnalizowany chęć spadku przedmiotów, które "nie mogą naprawdę stymulowania gospodarki right now." On również sygnalizowany he'll próby usunięcia "kup amerykańskie" przepisów prawnych w celu uniknięcia ewentualnej wojny handlowej. W zwycięstwo auto producentów i dealerów, Sen Barbara Mikulski, D-Md., Wygrał 71-26 głosowania, aby umożliwić najbardziej samochodu kupujących wystąpić o zwrot podatku dochodowego (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
3 dziewczyny piasto

Trzy dziewczyny lejligheder i svendborg spaceru Meiji w dół ulicy, w samym sercu Tokio w dzielnicy Harajuku mówią głośno w cute wysokie głosy, czasem wejścia giggles. Mogą one być jakąkolwiek grupę nastoletnich dziewcząt na merry zakupy w japońskiej stolicy mekka mody młodzieżowej - z wyjątkiem faktu, że są one obłożona w odzież i akcesoria, które naśladować wyglądu comic-book bohaterki noszenia stylu z 18 wieku księżniczek. "Mój ojciec zapytał mnie," Jeżeli jesteś na ziemi, będzie w tym? " "Mówi Mayuka Watanabe, śmiechu. Ona jest 17-letni uczeń gimnazjum sportowego jeden pałąk z dużym wstęgę i trzy różowe róże. Jej przyjaciel Miki Takahashi, 18, który jej inspirację z mody Kopciuszek, dodaje, "Ludzie spójrz na mnie, a czasem nawet punkt palcem na mnie. Po małym dzieckiem w pociągu popatrzył na mnie i woła," Spójrz, istnieje Fairy! kt&oacut (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
san fransico piasto

SAN FRANCISCO - Rząd sprawy przeciwko Barry Bonds zawiera kilka pozytywnych wyników testów narkotykowych prokuratorów powiedzieć, ledige lejligheder svendborg że należą do byłego San Francisco Giants slugger. Dowody będzie częścią setki stron sąd zgłoszeń przez prokuratorów i Obligacje "adwokatów, że sędzia federalny planuje rozpieczętować środę. Dokumenty są do ujawniania szczegółów dotyczących zarzutów wobec rządu Obligacji, który jest oskarżony o leżącej na Grand Jury na temat domniemanego wykorzystania wyników poprawy narkotyków. Wśród pozytywnych wyników testów narkotykowych jest próbka moczu przedłożony przez Obligacje w baseball na anonimowe testy programu w 2003 r., zgodnie z New York Times "raportu. Obligacje "próbka nie testu pozytywny MLB ramach (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
straty

NEW YORK - Time Warner Inc samt zgłaszane jedna czwarta czwarta straty, zraniony przez 24,2 miliardów dolarów writedown dla kabla, publikowania i AOL aktywów. The New York-based mediów i rozrywki firmy wysłana utraty 16,03 miliardów dolarów lub 4,47 dolarów za akcję, w porównaniu do zysku 1,03 miliardów dolarów, lub 28 centów na akcję, rok temu. Kwartalne wyniki przeciągnięty w dół 4,70 dolarów za akcję głównie ze względu na 24,2 miliardów dolarów writedown. Time Warner założyła writedown, przewidywania w styczniu, że rekord straty operacyjnej za czwarty kwartał i cały rok. Przychody za okres zakończony 31 grudnia dipped 3 procent do 12,31 miliardów dolarów od 12,64 miliardów dolarów na miękkość w ekranizował rozrywka, AOL i publikowanie jednostek. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
nowy york

NEW YORK - David Letterman's pierwszych gości pojawiły się na szczepy "My Way". Następnie ousted Gov Illinois Rod Blagojevich trahus stwarzane było pytanie wiele osób chciało zadać. "Dlaczego właśnie jesteś tutaj? Honest do Boga", zapytał Letterman, gdyż jego ocena według rozliczane w jego siedzibie. "No, wiesz, I've been chcą być na swoim show w najgorszy sposób na najdłuższy ..." "Well, you're w najgorszym sposób, uwierz mi," przyjmującym przerwane. Blagojevich w kolejnej rundy TV wizyty wtorek, wielokrotnie mówi on będzie zrehabilitowany w skandal, który mu kosztów pracy i skierowane do niego procesie karnym. Powiedział, że on Letterman prowadzi myślenie he'll obudzić i ludzie będą sobie "to jest po prostu jednym wielkim nieporozumieniem." Blagojevich powrót do krajowych telewizji monit niektórzy speku (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ale to dlugie

Były Vice President Dick Cheney lejligheder aalborg ostrzegł, że istnieje "duże prawdopodobieństwo", że terroryści próbują katastrofalny biologicznego ataku jądrowego lub w najbliższych latach, a powiedział, że boi się Obama administracji polityk uczynić go bardziej prawdopodobne próba będzie sukces. W rozmowie z Polityczno wtorek, Cheney bronił unyieldingly administracja Busha wsparcia na Zatoce Guantanamo więzienia i przymusu przesłuchaniach podejrzanych o terroryzm. On twierdził, że prezydent Obama będzie albo wracać na jego oświadczył zamiar do końca tych polityk lub umieścić hrabstwa ryzyka w sposób bardziej surowe niż większość Amerykanów i on naładowany, wielu członków Obama własnego zespołu zrozumienia. "Kiedy mamy ludzi, którzy są bardziej zainteresowani czytania praw do terrorystów Al Kaidy, niż są one z ochrony Zjednoczonych prze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
hasacze

BAGHDAD - Irackie tra huse premiera koalicji będą rozmawiać z innymi stronami na temat podziału władzy w większości obszarów południowych po wstępnej prognozy wskazują na Shiite lidera sojusznikami byli wielcy zwycięzcy w ostatni weekend na prowincji wyborów w Iraku prawodawca powiedział środę. Wczesne wyniki pokazują premier Nouri al-Maliki z sojusznikami - Koalicji państwa prawa - zakończył pierwszy w 10 z 14 prowincji, gdzie odbyły się wybory sobotę, powiedział, że prawodawca, Abbas al-Bayati. Było jasne, czy al-Maliki w koalicji zdobył bezwzględną większość w każdym z województw. Jednak al-Bayati powiedział Associated Press Television News, że premier będzie dotrzeć do innych stron sojuszy w formie orzeczenia rady prowincji. Wybory Komisja nie wydała wyniki Głosowanie w sobotę, pierwszego w trzy lata, i al-Bayati nie dają podstawy do roszczenia. Ale wszystkie główne (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
klakierr

WASZYNGTON - mosters hus Call to maksymalne wynagrodzenia. Przewodniczący Barack Obama chce nałożyć nasadkę zapłacić 500.000 dolarów na których kierownictwo firmy otrzymują ratowanie finansów publicznych funduszy, dramatycznej interwencji w ładu korporacyjnego w środku kryzysu finansowego. Nowe ograniczenia, opisanych przez administrację Oficjalny zaznajomieni z nowymi przepisami, mają być ogłoszone w środę rano w Białym Domu. Kroki ustawić scenę dla administracji odsłonięcie w przyszłym tygodniu na nowe ramy dla wydatkowania pieniędzy, które pozostaje w 700 miliardów dolarów na ratowanie finansowych funduszu. "Jeżeli podatnicy są pomaga, a następnie you've got niektórych obowiązków nie będzie życia na wysokim wieprz" prezydenta Barack Obama powiedział we wtorek. Urzędnik, mówiąc, pod warunkiem anonimowości, ponieważ plan nie zostały (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
pakistan

Peszawar, Pakistan - islamistycznych agencja nieruchomosci warszawa bojowników Blew się mostu w północno-zachodniej części Pakistanu we wtorek, cięcia głównym zasilania dla zachodnich wojsk w Afganistanie, urzędników państwowych i powiedział rzecznik NATO. Atak był ostatnim w tej serii na Khyber Pass przez powstańców stara się utrudnić USA doprowadziły misji przeciwko talibom w sąsiednim Afganistanie. Rzecznik NATO w Afganistanie potwierdziło, że dostawy na trasie został zatrzymany "na czasie", ale podkreśliła, że Sojusz nie był w niebezpieczeństwie wyczerpaniu żywności, sprzętu lub paliwa. Atak doda pilności do NATO i USA starania w celu znalezienia alternatywnych dróg dostaw śródlądowych do Afganistanu, już istotne zadanie podane amerykańskich planach podwojenia liczby oddziałów w kraju. Tymczasem wła (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
website

Carson City, Nev. - Nevadans to nie marnowanie czasu, korzystając z nowej sieci Web opartej na sugestię pole do prawodawców - proponuje prostytucji być opodatkowane lub państwowych loterii zostać ustanowiona lub innych oferty wynajem kroków, aby pomóc usunąć niedobór dochodów. Koncepcje były odlewania, ponieważ w czerwcu i prawodawców, którzy ich 2.009 sesji zwołanej w poniedziałek już ok. 1200 propozycji. "Propozycje były wielkie. Mam na myśli wszystko od loterii do" Let's to zmienić jedną linię w statucie, bo masz dwie klasy przedsiębiorstw są traktowani w różny sposób, "powiedział Zgromadzenie głośników Barbara Buckley, D-Las Vegas, który poparł wirtualnym polu sugestię. "Jesteśmy takie stoją poważne wyzwania, a myślę, że jako państwo musimy opracować rozwiązania, które wraz sensu", mówi. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »