Ciekawostki

Wpisy zawierające słowo kluczowe ciekawostki.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

piraci asfhd

Nairobi - somalijskich piratów radio radio uwolnionych ukraiński statek przewożący czołgi i inne ciężkie broni czwartek po otrzymaniu 3,2 milionów dolarów okupu. W US Navy obserwowanych piratów iść, ale nie działają, ponieważ piraci nadal posiadają prawie 150 osób z innych załóg zakładnika. Zajęcia z MV Faina był jednym z najbardziej bezczelnej w fali ataków piratów na wysyłce u wybrzeży Somalii. Statki z US Navy's 5th Fleet szybko otaczają go po jej zajęciu we wrześniu, aby upewnić się, że ładunek nie dostać w ręce grup Somali powstaniec Uważa się, że powiązania z Al-Kaidą. Amerykańskich marynarzy były kontrolnych piratów "odlatujących łodzi, aby upewnić się, że nie były one podejmowanie broni z Faina ładunkowych, Michaił Voitenko, rzecznik prasowy statku właścicieli, powiedział w czwartek. Ale Navy nie było podejmowanie działań (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
rebelia asfhd

Bogotá - Były prowincji prawodawca był helicoptered wolności w Kolumbii w czwartek po wydatków więcej niż sześć lat jako zmonopolizowanej o blues radio lewicowych partyzantów. Rewolucyjnych Sił Zbrojnych Kolumbii, lub FARC, wydany przez Sigifredo Lopez do misji humanitarnych prowadzonych przez Czerwony Krzyż i opozycji senator, rzecznik Czerwonego Krzyża Yves Heller powiedział reporterom. Lopez następnie poleciał zachodniej miasta Cali. Telewizyjnych go malejącym z helikoptera i przystosowania jego żona, Patricia Nieto, i jego synowie Lucas i Sergio. Clad w ciemnej koszuli i kapelusz, i noszenie mały drewniany krzyż wokół jego szyi, Lopez znieść jego prawa ręka w triumf i płakał. "Jestem dobrze, jestem dobrze, dziękuję", powiedział paczki reporterów. Władze powiedział Lopez dałoby później konferencji prasowej w siedzibie rz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
istnieje asfhd

SAO PAULO - An American człowiek, który ma prowadzona czteroletnią areszcie bitwy dla syna w Brazylii przyniósł US Congressman wzdłuż czwartek, które mają pomóc w jego przypadku do kraju sądy i polityków. Mówienie z The Associated Press w drodze do Brazylii, David Goldman powiedział, że nie dopuszcza, aby zobaczyć jego 8-letni syn radio 100soft Sean gdyż jego była żona Bruna wziął chłopca na dwutygodniowy urlop do jej rodzimej Brazylii w 2004 r. i nie powrócił. Później rozwiedziony go Brazylia - rozwód mówi nie jest ważny w Stanach Zjednoczonych - w związku małżeńskim i Rio de Janeiro prawnika Joao Paulo Lins e Silva. Kobieta zmarła w zeszłym roku powikłań od urodzenia innego dziecka, prawnik próbowała od tego, aby zastąpić Goldman nazwę własną na nowe świadectwo urodzenia, Goldman powiedział. Goldman "uczynił wszyst (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
radio asfhd

San Juan, Portoryko - A Portoryko człowiek wyznał do zabijania w ciąży turystycznego, który został porwany w joggingu była w tym USA radio charlie Karaibów terytorium policji powiedział w czwartek. Ponadto powiedział, jego matka serwowane czas w więzieniu za cięcia w gardeł dwóch dzieci. Eliezer Navedo Marquez, 36, najwyraźniej działał sam w turysty zabijania, powiedział Antonio Lopez, szef policji dochodzeń we wschodniej części miasta Fajardo. Prokurator Francisco Sanchez powiedział opłat przed Marquez obejmowałyby porwanie, gwałt i morderstwo pierwszego stopnia. Sara Kuszak dokonał rozpaczliwe wezwanie o pomoc od tułowia jej porywacz samochód środa, około godziny przed była padłych z jej gardła ukośną kreską. Policja powiedzieć Marquez powiedział im, że uprowadzony Kuszak jogging po obejrzeniu jej w pojedynkę. "On otworzył bagażnik, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
klinton asfhd

LONDYN - brytyjskiego sądu 103 do prowadzenia wywiadu USA dokumenty z publiczną debatę sparked czwartek, czy Londyn miał obowiązek wystawiania w tortur zarzuty rezydenta w Wielkiej Brytanii, która odbyła się w Zatoce Guantanamo od 2004 roku. Dwóch starszych sędziowie wydał orzeczenie środa z dwóch głównych punktów - nie był znaczący dowody Binyam Mohamed był torturowany lub wykorzystywane zarówno w USA areszcie. Ale nie było dużo mogliby zrobić temat tworzenia dokumentów publicznych z powodu brytyjskiego rządu krajowego bezpieczeństwa. Sekretarz spraw zagranicznych David Miliband poparł orzeczenie i powiedział, że nie do Wielkiej Brytanii do ujawnienia danych wywiadowczych USA. "Ja nie zamierzam przystąpić do kampanii przeciwko lobbingu amerykańskiego rządu dla tej decyzji," Britain's Miliband powiedział w Izbie Gmin. "Jest to decyzja muszą dokonać, bio (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ciekawe asfhd

BERLIN - powiedział niemiecki śledczych czwartek chcą wyszukiwania w Egipcie do ostatecznego dowodu na to, że górę nazistowskich hiphop radio zbrodni wojennych ulotnych Aribert Heim lat temu zmarł po eluding wychwytywania dziesięcioleci. Nowe informacje wskazują, austriacki urodzony w obozie koncentracyjnym lekarz mieszkał w Kairze pod nazwą Arabskie, nauczyłem się arabskiego i przeliczane na islam przed śmiercią z jelit raka w 1992 roku. Heim został oskarżony o prowadzenie makabryczne eksperymenty i mordowano setki Żydów w obozie koncentracyjnym Mauthausen koło Linzu, Austria. Horst Haug, rzecznik Badenia-Wirtembergia stanie jednostki policji, że bada czasach nazistowskich zbrodni, powiedział, jego urząd otrzymał słowo wcześniej ten tydzień od osoby "bliskie Aribert Heim" potwierdzając najbardziej poszukiwanych ulotnych zmarła w Egipcie. On nie identyfikację inf (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kupno asfhd

WASZYNGTON - rząd federalny nadpłaty za danskenet bank akcje i inne aktywa w próbach, aby pomóc instytucjom finansowym w ubiegłym roku, rząd watchdog'iem powiedział Czwartek, przy kolejnej emisji z beleaguered 700 miliardów dolarów na ratowanie programu. Elizabeth Warren, przewodnicząca Kongresu nadzoru w panelu dla ratowania funduszy, powiedział Senatu Komitetu Bankowego w czwartek, że Skarb Państwa w 2008 r. wypłaconych 254 miliardów dolarów i otrzymał aktywa o wartości 176 miliardów dolarów. Dane zostały osiągnięte przez ekstrapolację wyników badań z 10 transakcji, porównując ceny płacone przez Skarb Państwa, a wartość aktywów w momencie zakupu. Warren nie przedstawiła szczegóły transakcji panel analizowane. Pełny raport zostanie wydana piątek. W plama na ratowanie programu jednak, że banki otrzymały kapi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
dzban asfhd

NEW YORK - Hall of Fame dzban Sandy bank Koufax. Aktor Kevin Bacon. World Trade Center developer Larry Silverstein. Wszystkie trzy mają przynajmniej jedną cechę wspólną: ich nazwiska znajdują się na liście kilka tysięcy klientów, którzy zainwestowali z Bernardem Madoff. Lista została podana do wiadomości publicznej w sądzie zgłoszenia w US Bankruptcy Court in Manhattan. Lista pojawiły późno Środa, dostarczając kompleksowe spojrzenie na zamiatanie charakter Madoff domniemanych nadużyć. W 162-strona zawiera listę Madoff's krewni, liczne gwiazdy, zmarłych i instytucje charytatywne. Każda strona prowadzi 84 pojedynczej linii rozstawione. Niektórzy klienci są wymienione wiele razy, prawdopodobnie dlatego, że miał wielu kont. Lista nie mówi, ile pieniędzy utraconych klientów, ani nie określa ich specyficzne połączenie Madoff. Według sądu zgłoszenia, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wątpliwości asfhd

WASZYNGTON - rząd federalny dendanske bank nadpłaty za akcje i inne aktywa w próbach, aby pomóc instytucjom finansowym w ubiegłym roku, rząd watchdog'iem powiedział Czwartek, przy kolejnej emisji z beleaguered 700 miliardów dolarów na ratowanie programu. Elizabeth Warren, przewodnicząca Kongresu nadzoru w panelu dla ratowania funduszy, powiedział Senatu Komitetu Bankowego w czwartek, że Skarb Państwa w 2008 r. wypłaconych 254 miliardów dolarów i otrzymał aktywa o wartości 176 miliardów dolarów. Dane zostały osiągnięte przez ekstrapolację wyników badań z 10 transakcji, porównując ceny płacone przez Skarb Państwa, a wartość aktywów w momencie zakupu. Warren nie przedstawiła szczegóły transakcji panel analizowane. Pełny raport zostanie wydana piątek. W plama na ratowanie programu jednak, że banki otrzymały kapi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
procent asfhd

NEW YORK - Inwestorzy shook off słabą odczytów i zakład w sprzedaży detalicznej i technologii zapasów czwartek po wielu bank job firm wysłana lepsze niż oczekiwano raporty sprzedaży i zysku. Wszystkie główne indeksy zdobyte w więcej niż 1 procent, w tym przemysłowych średniej Dow Jones, który wzrósł ponad 100 punktów. Detaliści w tym Wal-Mart Stores Inc Macy's Inc odwróciła się lepiej niż oczekiwano raporty. Wal-Mart w styczniu sprzedaży beat Wall Street's prognozy po łańcuchu zwrócił kupujących skupiła się na potrzebach, takich jak artykuły spożywcze. Macy's, która w tym tygodniu powiedział, że ukośnik 7000 miejsc pracy, w czwartek podwyższyła czwartego kwartału i pełnego roku prognozy po zgłoszeniu jej sprzedaży. Całkowita sprzedaż numery nadal ponure, ale inwestorzy już tak straszne, że o spadku cen detalicznych łańcucha zapasów był źle (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
zatrudnienie asfhd

WASZYNGTON - Nowa bezrobotnych roszczeń skakał znacznie więcej niż przewidywano w ubiegłym tygodniu w już lending bolejący rynku pracy, a nie pomoc w oczach pracowników jako masowe zwolnienia utrzymywać. Zakład pracy zgłoszonych czwartek, że liczba nowych bezrobotnych poszukujących pracowników korzyści wzrósł w ubiegłym tygodniu do wyrównane sezonowo 626000, z poprzedniego tygodnia zwiększył zrewidowanego postać 591.000. Najnowsze ogółem jest znacznie więcej niż analityków oczekiwania 583.000. To także najwyższy od października 1982, kiedy gospodarka była w recesji strome, choć siły roboczej wzrosła o około połowę od tamtego czasu. Liczby odzwierciedlają duże wezbranie wód zwolnienia z ogłoszenia w ubiegłym miesiącu przez spółki ze wszystkich sektorów gospodarki, w tym Caterpillar Inc, Pfizer Inc i Microsoft Corp zwolnienia nadal czwart (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
bank asfhd

NEW YORK - Kupujący al bank live zmagają się z rosnącym zwolnienia i kurczącej kont emerytalnych Drążyłem głębokie przeżycie w trybie ostatnim miesiącu, co prowadzi do ostrych spadków stycznia sprzedaży dla wielu detalistów. Do słabych wyników podniesione więcej obawy dotyczące kondycji finansowej tej branży. Na złe samopoczucie przekroczyły spektrum detalicznego, z domów towarowych do teen łańcuchów. Gap Inc luksusowych detalisty Saks Inc Children's Place Retail Stores Inc byli wśród tych delegowania głębszy niż oczekiwano sprzedaży odmawia. Wal-Mart, największy na świecie sprzedawcą, był chlubnym wyjątkiem, raportowanie sprzedaży, które beat Wall Street prognoz, jak kupujący w dalszym ciągu koncentrować się na potrzebach, takich jak artykuły spożywcze. "Sprzedaż w najbliższych są bardzo miękkie, a więcej o tym samym co najmniej trzech do s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wpływ

Washington, DC, USA i innych nadmorskich miast mogą znaleźć się pod kilka stóp wody niż wcześniej przewidywano, jeśli lejligheder silkeborg ocieplenie temperatury zniszczyć West Antarctic Ice Sheet, nowe badanie w oparciu o model przewiduje. Zachód pokrywy lodowej Antarktydy (WAIS) wieże około 6000 stóp (1800 m) nad poziomem morza w dużej części Antarktydy. Posiada około 500000 sześciennych mil (2,2 milionów kilometrów sześciennych) lodu, o takiej samej ilości lodu zawartych w pokrywy lodowej Grenlandii. Ta ogromna pokos lodu jest kotwica liczne lodowce, że drenaż na polarnych morskich i jest ograniczone przez Ross i Rønne szelfu lodowego. Czy przy tej pokrywy lodowej może stopić jest nadal bardzo niepewna, lecz nawet częściowego stopienia miałyby większy wpływ na niektórych obszarach przybrzeżnych niż inne. Nowe badania stwierdzili, że (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
zaniepokojony

WASZYNGTON - prawodawców zareagował gniewnie czwartek, gdy dowiedział się, że decydenci żywności i stanu bezpieczeństwa inspektorzy mają prawo do prowadzenia badań wyniki w tajemnicy. Utrzymuje, że skyggernes hus zdrowie urzędników federalnych, w ciemności, nawet jeśli zostały one zanieczyszczone salmonelli lub innych niebezpiecznych bakterii. "Chciałbym zobaczyć ludzi do więzienia," Sen Patrick Leahy, D-Vt., Powiedział w trakcie rozprawy Komisja Rolnictwa Senatu w sprawie śmiertelnego salmonelli wybuchu związane z Gruzji peanut roślin, które chora na więcej niż 550 osób i zabitych co najmniej osiem. Prawo federalne nie wymaga zgłaszania zanieczyszczeń, jeżeli przedsiębiorstwa prywatne otrzymują wyniki badań pokazano je lub państw znajdują się w ich kontroli, powiedział dr Stephen Sundlof, bezpieczeństwa żywności, dyrektor ds. Żywności i Leków. "To jeden z b (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
wzrost

WASZYNGTON - Armia jest bada oszałamiające liczby samobójstw w styczniu - a może nawet liczyć, że wszystkie walki zgonów w Ameryce leje af lejligheder dwóch warfronts ostatniego miesiąca. Według danych uzyskanych przez Associated Press, istnieją podejrzenia samobójstwa 24 w styczniu, w porównaniu do pięciu w styczniu 2008 r., sześć w styczniu 2007 r. i 10 w styczniu 2006 roku. Roczny samobójstw były stale rosną od 2004 r. wśród zwiększenie nacisku na życie z długim i wielokrotne wycieczki celnej w Iraku i Afganistanie. Usługa ma rzadko, jeśli kiedykolwiek wydała miesiąca przez miesiąc aktualizacja samobójstwa, ale urzędnicy powiedzieli, że czwartek chcieli ponownie podkreślić "pilność i powagę niezbędne do działań prewencyjnych na wszystkich poziomach" w życie. Jest również zaniepokojony Armii przywództw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »