Ciekawostki

Wpisy zawierające słowo kluczowe ciekawostki.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Przemęczenie, niewyspanie i zespół suchego oka Dzień bez telefonu

Przemęczenie, niewyspanie i zespół suchego oka Są tacy użytkownicy smartfonów którzy bez wstydu przyznają się do kilkugodziennego korzystania z telefonów komórkowych przed spaniem. Najczęściej ludzie oglądają YouTube’a, rozmawiają przez messengera, słuchają muzyki lub oglądają filmy. Przez takie zachowanie jest się nie wyspanym i przemęczonym kolejnego dnia.                                

Zobacz cały wpis na blogu »
Zaniedbywanie obowiązków i zmarnowany czas  Dzień bez telefonu

Zastanów się ile czasu dziennie spędzasz nad telefonem komórkowym? Godzinę dwie czy więcej? Jest coraz trudniej odpowiedzieć na takie pytanie. Odpowiedzialne korzystanie z telefonów powinno rządzić się zasadami, zamiast wykonywać nasze obowiązki wolimy przeglądać social media. Nie chodzi tu o fonoholizm a o zwykłą e-higienę związaną z korzystaniem z mediów społecznościowych. W naszym świecie powinno się mówić znacznie częściej o osobistej e-higienie.       (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Cyberstres Dzień bez telefonu

                                                            Cyberstres to mobilne niewolnictwo.       Przez mobilność nad którą nie panujemy funkcjonujemy w sieci pod wpływem wewnętrznego przymusu który mówi nam że kiedy przyjdzie nam jakiekolwiek powiadomienie musimy sprawdzić je od razu.

Zobacz cały wpis na blogu »
Ciekawostki o internecie Dzień bez telefonu

                                  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Stare KATO ZOLELANDIA

Zobacz cały wpis na blogu »
Ciekawostki o ćwiczeniach Co ma Bóg do aktywności?

👉👉Wiecie ,że przysiad nie jest na pośladki? 👉👉A co to jest właściwie przysiad?  👉👉Przysiad to pełne maksymalne zejście w dół przy stopach rozstawionych na szerokość bioder.  👉👉Z przysiadem jest tak, że każdy ma swój własny prawidłowy zakres zejścia, jest on zależny od wielu czynników wychodzących z postawy ciała danej osoby. Nie każdy jest w stanie zejść nisko , ba nie każdy powinien to robić!!  👉👉Przysiad wydaje się prosty jednak można go analizować godzinami. Jednak nie jest on na mięśnie pośladków!!! Pół przysiad już bardziej, skłony ,,dzień dobry" , ,,mosty" , ćwiczenia w podporze i pozycje na stojąco z odwodzeniem nogi w bok czy w tył, wyroki, zakroki już tak. Jednak należy pamiętać , gdy przy ćwiczeniu na pośladki nie czujemy pracy mięśni pośladkowych to znaczy ,że mamy je nieaktywne i tu należy wcześniej wykonać ćwiczenia aktywujące m.pośladkowe a później przejść do dalszych ćwiczeń , dotyczy to również innych pa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
No nieźle ;) ZOLELANDIA

Zobacz cały wpis na blogu »
Ciekawostki Lana Del Rey

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KATO inaczej ZOLELANDIA

Zobacz cały wpis na blogu »
Ciekawostki Beagle

Oto kilka ciekawostek o beagle'ach: ~ psy rasy beagle istnieją od ponad 2000 lat ~ beagle znajdują się na 72 pozycji najinteligentniejszych psów  ~ beagle to głośne psy, bardzo lubią szczekać ~ w eliminacjach na najpopularniejszego psa w USA beagle zajął czwarte miejsce ~ pies Snoopy jest określany najpopularniejszym beagle'm na świecie ~ psy te wykorzystuj (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CHCIAŁABYM TAK UMIEĆ ZOLELANDIA

Zobacz cały wpis na blogu »
Pangoliny, czyli ssaki które mają łuskę różne rzeczy

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CIEKAWOSTKI z ciekawości ZOLELANDIA

Zobacz cały wpis na blogu »
Takie moje KATO ZOLELANDIA

Zobacz cały wpis na blogu »
Ciekawostki na temat kręcenia serialu Dom z papieru

Dzieńdoberek :) Dziś przedstawię wam zaskakujące ciekawostki na temat kręcenia serialu <3 1.Do pierwszego odcinka Domu z papieru powstało 50 scenariuszy. 2.Serial został nakręcony w budynku Wyższej Rady Badań Naukowych, który bardzo przypomina Mennicę Królewską. 3.Scenariusze poszczególnych odcinków są pisane na bieżąco, w trakcie filmowania. Dzięki temu scenarzyści mogą dostosowywać fabułę do sytuacji, które dzieją się na planie. 4. W serialu "Dom papieru" widzowie mogą zobaczyć, jak bohaterowie drukują pieniądze. Co ciekawe, wykorzystane w serialu maszyny na co dzień drukują hiszpańskie gazety. Twórcy serialu uznali, że sprzęt najbardziej przypomina ten, który jest wykorzystywany do drukowania pieniędzy.  5. Początkowo serial został wyprodukowany przez hiszpańską stację telewizyjną Antena 3 i miał bardzo niski budżet. Pierwotnie odcinki kosztowały pół miliona dolarów każdy, co jest bardzo małą k (...)

Zobacz cały wpis na blogu »