Bóg

Wpisy zawierające słowo kluczowe bóg.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

SŁYCHAĆ W BĘBNY WALENIE Z ODDALI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

SŁYCHAĆ W BĘBNY WALENIE Z ODDALI 286. Znika z ziemi wszystko, co płynie na ciemnej fali. Wystarczy swoją uwagę przyłożyć, a ciemno (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO DOOKOŁA O POMOC WOŁA! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSTKO DOOKOŁA O POMOC WOŁA! 285. A duch ludzki głuchy na wołania, swoje rozumowe dzieło zniszczenia kontynuuje już od tysiącleci. Wpierw siebie wykluczył, a teraz innym próbuje swoimi rozumowymi rozwiązaniami szkodzić, pozbawić koniecznego ruchu. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZEGO SIĘ BOICIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZEGO SIĘ BOICIE? 284. Nie piszecie, nie dzwonicie, od dłuższego czasu wiecie, że Jestem w waszym ziemskim świecie! Wszyscy »chrześcijanie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JUŻ KOLEJNA NOC Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JUŻ KOLEJNA NOC 283. Już kolejna noc na tej ziemi pozbawiona wszelkich ciemnych cieni, przecież Sąd zakończy się lada dzień na ziemi. Narastające Światło wymusi swym działaniem na ziemskich ludziach reakcję tak, że 2/3 populacji zostanie w tragiczny sposób odwołana; przez masowe samobójstwa i w szeroko pojętym obłędzie, a odejdą; ani dobrzy, ani źli, ci co są (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIĘTO CZYSTOŚCI BURZĄ SIĘ ZAKOŃCZY! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŚWIĘTO CZYSTOŚCI BURZĄ SIĘ ZAKOŃCZY! 282. I oby ocaleli tylko czyści zmierzający ku Światłu, inni na tej ziemi w materii niepotrzebni już są do niczego co dobra dotyczy. Żywi (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
UROCZYSTOŚĆ CZYSTEJ LILII Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

UROCZYSTOŚĆ CZYSTEJ LILII 281. Ludzie niech was ogarnie swymi promieniami Boża Czystość, pozwólcie jej wniknąć do swojego ducha, otwierając się na Bożą Czystość, współbrzmijcie w niej cali swymi słowami, myślami i czynami! Niech będzie waszym wiernym towarzyszem na codziennej drodze do Miłości, do Światła, ku Bogu! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZJAZD RODZINNY SIĘ ZACZYNA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ZJAZD RODZINNY SIĘ ZACZYNA 280. Gdy duch z duszą z ziemskim ciałem razem są i to wszystko dzieje się na poziomie dziennej świadomości swej. I gdy wszystkie części w jedność tu na ziemi zespolą się pod przewodnictwem ducha, a ziemskie ciało wykona w materii właściwą pracę, aby z duszą rozżarzyć mocniej się, nową jakość wtedy tworzą, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
kurs FILIP

KURS "FILIP" 21-22 listopada 2009   Ten kurs zmienił już życie tysięcy ludzi! Chcesz uniknąć nudy?  Boisz się cierpienia?Szukasz w życiu głębszego sensu?Przyjdź na kurs „Filip”21-22 listopadaOtrzymasz szansę na rozpoczęcie „nowego życia”.Pogłębisz swoją duchowość i relację z Bogiem. Wstęp wolnyMiejsce: Olsztyn-Gutkowo, ul. Bałtycka 135Oratorium im. św. Jana Bosko (przy parafii salezjan&oa (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO, WAM JESZCZE POZOSTAŁO? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO, WAM JESZCZE POZOSTAŁO? 278. Nic, albo nie wiele dobrego wam się dostanie w ramach procesu podczas Sądu Ostatecznego, który kończąc się zamyka jeden wielki okres dla tej części Materii, w której utkwiliście. I nie idziecie dalej, zatrzymaliście się i upadacie coraz niżej w rozwoju duchowym, a to, co wam wasz ziemski rozum proponuje nie jest warte więcej niż fu (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ROZMOWA Z BOGIEM. Nieważne jak wiele drzwi zatrzaśnięto nam przed nosem... Gdzieś czekają drzwi specjalnie dla nas uchylone... ;)) ;*

-Co to znaczy byc szczesliwym? Mam wszystko,czego mi do szczescia potrzeba, a jednakmimo wszystko czegos mi brak. Czuje jakisniedosyt. Trwam w nicosci beznamietnie, bonie jestem ani szczesliwa ani nieszczesliwa.Niby wszystko mam, lecz gdzies zgubila sie taiskierka.. Pomoz mi Panie ja znalezc...-"Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie".. (Mt 21, 22)-Prosze wiec, sam dobrze wiesz o co. Czasami wypowiadanie na glos slow psuje ich magie.Niszczy ich prawdziwe znaczenie. Zywie nadzieje, ze potrafisz wyczytac wszystko z moich mysli..Ty sam wiesz co dla mnie jest najlepsze i wierzez calego serca, ze mi pomozesz, jesli tylko takabedzie Twoja wola. Jesli stanie sie inaczej,zrozumiem to, poniewaz liczy sie tylko cel,ktory chce osiagnac - metode pozostawiam Tobie.Bo ufam, ze wybierzesz dla mnie najlepszewyjscie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKAŻ DŁUGA DROGA... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKAŻ DŁUGA DROGA... 275. Jakaż długa droga do zatracenia wiedzie tych wszystkich, którzy wyrzekli się swego Boga, a to osiągnęli przez swoją fałszywą wiarę, chorą tradycję i poprzez złe myśli, słowa i czyny. I tak tworzą sobie piekło, które bez nich nigdy by nie istniało. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POWAŻNE ZMIANY WE WNĘTRZU MUSZĄ NASTĄPIĆ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

POWAŻNE ZMIANY WE WNĘTRZU MUSZĄ NASTĄPIĆ 274. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻAR Z NIEBA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŻAR Z NIEBA 273. Płynie nieustannie, aby obudzić śpiących jeszcze ziemskich ludzi. Lecz gdy nie otworzą swych prawdziwych oczu to żar rozpuści ich otoczki wszystkie i nieświadomi powrócą do krainy, z której również nieświadomi wyszli. Tak zatracą wszystko, co zdobyli przez sw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZY POTRZEBNE SĄ ZMIANY? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZY POTRZEBNE SĄ ZMIANY? 272. One są wręcz konieczne, gdyż aby do Królestwa Niebieskiego wejść trzeba się nowym człowiekiem stać. Nowym znaczy; że nic co stare nie może pozostać, a dotyczy to waszych myśli, słów i czynów. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NA CO CZEKACIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NA CO CZEKACIE? 270. Przecież samo się nie zrobi! To wy macie szukać Prawdy, Słowo Pana samo do was nie przyjdzie! A nawet, gdy Słowo spotkacie, to skąd będziecie wiedzieli, że to Słowo prawdziwe, jak Słowo poznacie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »