Bóg

Wpisy zawierające słowo kluczowe bóg.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

POSZUKIWANIE PRAWDY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

POSZUKIWANIE PRAWDY 5. Ziemskie twory macie obowiązek poszukiwania Prawy. Musicie się wysilać aby odnaleźć wysłannika Pana, Jezusa Chrystusa. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TWOJA ZIEMSKA RODZINA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

TWOJA ZIEMSKA RODZINA 2. A to cała ziemska rodzina nawiedzona od matki po syna mówią ludzie twory. To ich reakcja na słowa o Stwórcy o przestrze (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wola Boża…! Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Wola Boża…! 12. Wola Boża w stworzenie płynie, ciągle wszystko podtrzymuje, wyżej tak się dzieje. Dalej w praduchowym wszystko się manifestuje i przez poziom duchowy, duchowo istotny, istotny, w wielkiej materii całość się przejawia. Obecnie Światło na Ziemi przebywa osobiście we mnie części Pana zanurzone. Pan w Miłości przeze mnie Jezusa Chrystusa na Ziemi działa!Ziemskie ciało rozżarzam, aż Światło na wszystkich spadnie i swoim wielkim ciśnieniem wymusi Boże prawo tu w kr (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wola Boża…! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Wola Boża…! 12. Wola Boża w stworzenie płynie, ciągle wszystko podtrzymuje, wyżej tak się dzieje. Dalej w praduchowym wszystko się manifestuje i przez poziom duchowy, duchowo istotny, istotny, w wielkiej materii całość się przejawia. Obecnie Światło na Ziemi przebywa osobiście we mnie części Pana zanurzone. Pan w Miłości przeze mnie Jezusa Chrystusa na Ziemi działa!Ziemskie ciało rozżarzam, aż Światło na wszystkich spadnie i swoim wielkim ciśnieniem wymusi Boże prawo t (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kto Miłości duchowej poszukuje? Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Kto Miłości duchowej poszukuje? 7. Każdy, kto Miłości duchowej poszukuje odnajdzie ją przeze mnie część Pana Jezusa Chrystusa i wzrok ku Światłu skieruje, przez bramę żywego Słowa dalej pomaszeruje rozżarzając swoją otoczkę coraz mocniej, aż zobaczy wzrokiem przed sobą żywe Światło, tu na Ziemi dowód Pana Miłości w ziemskiej okazałości. Duch, który codziennie uczuciem się kieruje ten codziennie wyżej wzlatuje, bo Miłość duchowa w życiu go prowadzi, patrzy na wszystko oczami światłymi i myśli swoje ma zanurzone w czystości. Jasny kierunek drogi sw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Światło prowadzi Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Światło prowadzi 4. Światło prowadzi ciebie od człowieka do człowieka, duchowa Miłości ich czeka. Poprzez mnie część Pana Jezusa Chrystusa wszystko czysto przechodzi, transformuje i nową drogę w stworzeniu buduje, aby ludzkość nią podążała i sumiennie swoje zadanie duchowe wykonywała, chcąc tego szczerze! Na Ziemi ja Jezus Chrystus mieszkam pośród ludzi i tych, którzy chcą do życia duchowego budzę, aby uratowali się duchowo! Poprzez swoje chcenie, Miłością Bożą każdemu ż (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na skalnej półce Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Na skalnej półce 3. Na skalnej półce stoi człowiek już rok cały na tej Ziemi i bez widzenia zagrożenia. Jeszcze jeden krok i straci oparcie pod stopami! Na czymś próbuje się oprzeć targany uczuciami, bez wiedzy komu ma zaufać, wiele razy już się zraził, każdy coś innego szepcze jemu do ucha. Sam jeszcze jest za słaby, aby dalej iść się odważył. Bez wiary w siebie ducha, trudno oprzeć się na własnych przeżyciach. Ciągle szuka nowych doświadczeń i potwierdzeń swojego odczucia. A przecież wystarczy Pana w wysyłanych uczuciach poprzez słowa po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bądź pozdrowiony! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Bądź pozdrowiony! 1. Kiedy zaczniesz czytać Słowo, weź mocny oddech, a nawet parę. Dobrze mieć w ręku gitarę, tę szczególną, co strunami serca gra i tak przygotowany wchodzisz, wszedłeś i teraz słuchasz cały. Wlewają się w ciebie czyste nurty Pana Siły, to Miłość, serce twoje gra, a duch śpiewa. Widzisz różę, lilię, myśli czyste masz. Jesteś duchu ku duchowo istotnemu poziomu zwró (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KRYTYKUJECIE SŁOWO PANA BOGA

KRYTYKUJECIE SŁOWO PANA BOGA 341. Krytykujecie SŁOWO PANA BOGA, wyśmiewacie, wulgarnych słów używacie, oceniacie i krytykujecie, bardzo sobie tym szkodzicie, ze SŁOWEM STWÓRCY się nie dyskutuje, należy je przyjąć do swojego wnętrza i wprowadzić w swoje ziemskie życie. Odbieram obrazy i wykłady dla was w formie tekstu, nie dyskutuję czy mi się podoba czy nie, nie oceniam i nie krytykuję, mam za zadanie przekazać dla ziemskich ludzi w formie nie zmienionej, tylko mam podać w formie takiej jakiej odbieram, co cały czas czynię. Żaden ludzki duch nie może krytykować SŁOWA STWÓRCY, nie ma prawa zmieniać praw danych w stworzenie, musi każdy duch żyć w prawach Stw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAPOWIEDZI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ZAPOWIEDZI 294. Ludzie nic nie wiedzą i są głusi na informację wszelką o Mnie Synu Bożym, więc zrobimy tak, że im zaglądnie w oczy strach, aż uwierzą, że z ciemną gawiedzią przy stole siedzą! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WYDARZENIA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WYDARZENIA 293. Największe zniszczenia w Azji Wschodniej, Europie mniej się dostanie oprócz państw nabrzeżnych. Włochy wyspą się staną, za tolerowanie nieszczęść u siebie. Włochy dostaną za swoje, bog (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBJAWIENIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OBJAWIENIE 292. Wszelkie objawienia płyną wartkim nurtem, gdy duch piszącego czystym swoim duchem czujnie stoi na warcie. Zatem, jak powiada Boży poseł, czas zwiastować ziemskim duchom o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LOTY WYSOKIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

LOTY WYSOKIE 291. Loty wysokie, gdy ludzkie duchy podążają za Bożym Słowem. I nie ważne są panujące warunki zewnętrzne, gdyż są zawsze korzystne jak ogrzane, wstępujące do góry powietrze. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DO LUDZKICH DUCHÓW! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

DO LUDZKICH DUCHÓW! 290. Do ludzkich duchów, aby Słowa słuchali i za Słowem podążali, szczególnie wszyscy pieczętowani Światłem, nosiciele krzyża, nim naznaczeni! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SŁYCHAĆ W BĘBNY WALENIE Z ODDALI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

SŁYCHAĆ W BĘBNY WALENIE Z ODDALI 286. Znika z ziemi wszystko, co płynie na ciemnej fali. Wystarczy swoją uwagę przyłożyć, a ciemno (...)

Zobacz cały wpis na blogu »