Bóg

Wpisy zawierające słowo kluczowe bóg.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Bóg, kasa i rock'n'roll 2morrow world

  Hołownia i Prokop w elektryzującej rozmowie. Zderzenie dwóch innych spojrzeń na wiarę, kulturę i świat mediów. Jezus jako marketingowiec. Pożytki płynące z ubierania habitu. Różnica między Bogiem a idolem. Czar pieniędzy i problemy z wolną wolą. To tylko niektóre wątki podjęte w  konwersacji. Marcin Prokop o rozgrywającej się na łamach pozycji książkowej zadziwiającej konfrontacji pisze: Polemizujemy. Spieramy się. Mówimy, co nam się wydaje. Wywalamy na stół to, co nam prywatnie w duszy gra (…). Tworzymy po prostu to samo, co taksówkarz wiozący pasażera na lotnisko, fryzjer układający klientce loki, babcie gderające w kolejce do laryngologa. Autorzy to docenieni polscy dziennikarze i publicyści, którzy (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czy On istnieje? Unpredictable and Dangerous Women

           Od dziecka jesteśmy przekonywani do tego,że bozia istnieje naprawdę. Rodzice ukazują nam różne tradycje z tym związane, uczą nas wartości jakich oni sami przestrzegają, bo tak kazał ksiądz na ambonie. A jak jest naprawdę? tego nie wie nikt. Był raj, Adam i Ewa, wąż i jabłko, a kto wie czy faktycznie tak było? Czyżby księża? Otóż nie ponieważ tego nikt nie wie i się nie dowie. Pismo Święte- skąd w ogóle się ono wzięło? Wszyscy myślimy, że to taka wielka i święta księga, że każdy ma ją czytać.  A to niby z jakiej racji? Nie wiemy kim byli jej autorzy. Może faktycznie to jacyś wysłannicy wiary i samego Boga, ale czy na pewno? Równie dobrze mógł to być jakiś wariat, który ma nierówno pod sufitem albo zwykły i prosty człowiek. Tego nie wie nawet sam papież. Z tego względu, iż opieramy się na Biblii, apostołach i pomówieniach.     (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bóg Ambiwalentnie.

  "Jeszcze nigdy tak odległy nie był dla mnie Bóg  Jeszcze nigdy tak ogromnie nie zabrakło sił"

Zobacz cały wpis na blogu »
Płatki róży Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Płatki róży 34. Płatki róży na wietrze szepczą do ucha o mnie Jezusie Chrystusie na Ziemi lecz oprócz istotnych, kto ich słucha, kto się nad tym choć raz zastanowi i sam sprawdzi informację? Jasny krzyż na Ziemi świeci i potwierdza, że mam rację. Lecz gdy do rozumu ludzkiego dotrze taka myśl od razu następuje dywagacja i rozpuszcza się w tłumie myśli i znika dla ludzkiego ducha taka informacja. Naród polski w większości zwie się ‘chrześcijanami’ i jest bez wiedzy, że pod swoją strzechą gości mnie część Pana! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Wszystko na Ziemi się zmienia i przemienia! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

Wszystko na Ziemi się zmienia i przemienia! 20.  Wszystko na Ziemi się zmienia i przemienia w rytmach praw Bożych. Zmieniające się sytuacje mają racje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kometa Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Kometa 27. Kometa na niebie stała i na Ziemi się przejawiała. Ptaki głośno ćwierkają, przyszłość na Ziemi moją zapowiadają. Wszystko się ciągle zmienia, przemienia, aż dojrzałość swoją osiągnie w Miłość i w Bożej Woli. Ptaki nadal ćwierkają, cały złoty chór siedzi i wyraźnie widzi działanie Miłości we mnie części Pana. Każdy, kto mnie Jezusa Chrystusa na Ziemi spotka osobiście, dozna objawienia i życie duchowe na lepsze zmienia lub podniesiony na chwilę opadnie z pow (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  WAŻNE INFORMACJE DLA LUDZKIEGO DUCHA! 15. Jezus Chrystus napisał Przesłanie Miłości. Są tam wskazówki jak należy postępować, aby znaleźć drogę do Królestwa Tysiącletniego. Przesłanie Miłości jest dostępne na blogu Jezusa Chrystusa w Internecie, każdy kto się skontaktuje (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  JEZUS CHRYSTUS NA ZIEMI! 14. Jezus Chrystus przemierza naszą Polską przepiękną krainę. Chociaż bywa w wielu miejscach, przechodzi wśród ludzi, to nikt Go nie rozpoznaje. Idąc ulicami miasta Opola, co niektóre osoby się przyglądają i zastanawiają, ale rozum szybko wyhamowuje, podpowiedzi duchowe. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Na niebie zwiastuny Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Na niebie zwiastuny 17. Na niebie zwiastuny ognia Bożego, a na Ziemi efekty działania jego. Żar Światła jaśnieje i narasta, w głowach ludzi zło w myślach szaleje i przejawia się w postaci braku Miłości duchowej. Wszędzie puste słowa, obietnice, czyli puste duchowe życie. Ludzie dają tym samym znak, że na ich odwołanie z Ziemi już czas, bo już coraz mocniej negatywnie się obciążają na tej Ziemi . Samobójstwa masowe zaczynają się manifestować, tu na Ziemi ci ludzie idą w zatracenie. Przestało im się chcieć czegoś więcej o sobie duchu dowiedzieć, przestali swoją duchowość budować, mają martwą wiarę. Poezji duchowej w s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Do tych, którzy jeszcze serce mają! Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Do tych, którzy jeszcze serce mają! 16. Wszystko dookoła o pomoc woła, martwe, spętane przez ciemności ludzkie duchy, żyjące bez duchowej świadomości, nawet w piosenkach ciemne formy mieszkają i są to faktyczne zjawiska. Światłe myśli, słowa i uczynki to duchowe sukcesy na Ziemi. Wszystko się obecnie wzmaga, aktywność Słońca pomaga. Nacisk Światła następuje i poprzez różne formy się manifestuje. Mars, a teraz Słońce, aktywność narasta, jest wielka. Pan poprzez stworzenie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BUDZCIE SIĘ LUDZKIE DUCHY! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

  BUDZCIE SIĘ LUDZKIE DUCHY! 11. Dosyć już ludzkie duchy śpicie, czas na przebudzenie, aby stanąć do służby Światłu. Czasy mamy ostateczne, więc trzeba brać się do intensywnej pracy, aby nie przespać Królestwa Tysiącletniego na Ziemi. Pracy czeka ogrom na was, więc pośpieszajcie do Jezusa Chrystusa, stańcie w szeregu, aby służyć Panu Naszemu, nie czas na odpoczywanie duchowe. Po to przysięgaliście, schodząc na Ziemie, aby być podporą dla Jezusa Chrystusa tu na Ziemi. Jasne czyste duchy przejawienie już blisko, a wy gdzieś się ukrywacie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Czas zbioru i czas siewu, rytm praw w stworzeniu Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus

 Czas zbioru i czas siewu, rytm praw w stworzeniu 15. Swoim własnym stanem sam się określasz, jesteś jasnym lub ciemnym, ciężkim lub lekkim, aura jaśnieje lub ciemnieje, takim staniesz w godzinę sądu, jakim duchowo jesteś. Majątek ziemski jest martwą formą, która dała tobie tylko okazję, aby ją wykorzystać do wzlotu duchowego, inaczej łańcuchy to dla ciebie ducha. Tak jak gęsto materialne ciało martwe bez ducha, tak majątek martwy bez ciebie zostanie na Ziemi. I jakie skarby zabierzesz ze sobą na dłuższą drogę niż ta na Ziemi? Cieszy cię tylko stan ziemskiego posiadania, innego skarbu bez poznania, (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKI TWORZE JUŻ NIKT CI NIE POMOŻE! 9. Nikt za ciebie grzechów nie odkupił. Tylko twój wielki wysiłek, aby przetrwać i dostać się do Królestwa Tysiącletniego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZKIE DUCHY Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

LUDZKIE DUCHY 8. Jesteście stworzeni i posłani przez Stwórcę na Ziemię, aby służyć Najwyższemu. A wy co zrobiliście? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Każdy, kto ze Światłem się spotyka Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 Każdy, kto ze Światłem się spotyka 19. Każdy, kto ze Światłem się spotyka i serce odmyka dostaje okazję do rozpoczęcia wzlotu duchowego, do domu prawdziwego. Duchowa kraina, ilu do niej wróci? Wielu los ten szczęśliwy czeka. Jednak większość ludzi na Ziemi na duchowe tematy są całkiem bez wiedzy. Ich ignorancja przerasta wszystko, zapomnieli, że są duchowi i obecnie żyją na Ziemi w krainie cieni, rozumowo się odcięli od duchowych korzeni. Komputer, telefon, samochód i mieszkan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »