Bóg

Wpisy zawierające słowo kluczowe bóg.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

BOŻE CIAŁO Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

BOŻE CIAŁO 499. Nie ma nic wspólnego z ziemskimi kościelnymi pseudo świętami, tam wszystko sprowadzono do niejasnego obrzędu religijnego, za który kapłani biorą tylko wynagrodzenie w ziemskich środkach tzw. pieniądzach. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO TO JUŻ DOBRZE ZNACIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSTKO TO JUŻ DOBRZE ZNACIE 258. Lecz tylko tak swym rozumem mniemacie, znać to przecież trzeba być przy wydarzeniu i je przeżyć całym sobą, poznając każdy szczegół i powyższe stwierdzenie upada, tak dzieje się we wszystkich dziedzinach waszego obecnego ziemskiego życia, wszystko traktujecie powierzchownie, nie dociekacie; dlaczego? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BUDZĄ SIĘ W WAS DEMONY I WĄTPLIWOŚCI Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

BUDZĄ SIĘ W WAS DEMONY I WĄTPLIWOŚCI 498. Światło dociska was coraz mocniej, a w was wszystko dochodzi do głosu, wasze demoniczne myśli, słowa i czyny, pokazują się wam już w dzień i żądają przejawienia, a tym samym rozliczenia, wyżywając się na was w skutku zwrotnym, a w tym wszystkim wątpliwości. Nie potraficie już się zebrać w środku i wewnętrzn (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PISZĘ O LUDZKICH DĄŻENIACH, KTÓRE DOPROWADZĄ WAS DO ZGUBY Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PISZĘ O LUDZKICH DĄŻENIACH, KTÓRE DOPROWADZĄ WAS DO ZGUBY 257. I nic wam nie pomoże, gdyż nie posiadacie zdolności do korzystania z łaski podawanych wam objawień nowych ze Światła. Dopiero, gdy wszystko się zestarzeje i zatraci przypominacie sobie o wszystkim, lecz już jest za późno, stoicie już na krawędzi przepaści. Swoim nierozważnym życiem ziemskim, swoimi wyborami chę (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BURZE PŁYNĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

BURZE PŁYNĄ 255. W kierunku ziemi nieustannie, aby oddać ludziom to, co sami sobie kiedyś wysłali, a ponieważ wiedli bagienne życie, to trzęsawisko im się dostanie. Nic dobrego na trzęsawisku się nie stanie, ich mieszkańcy poprzez swoje nierozważne bycie utkwili w bagnie, a bagno ich wchłonie i rozłoży. Znikną wreszcie ziemskie duchy, które zeszły z jasnej drogi kierując się pods (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŚWIATŁO Z WAMI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŚWIATŁO Z WAMI 231. Wszędzie na tej ziemi ci, którzy na Światło są otwarci mają w nim swego wiernego towarzysza. Światło wspiera Siłą Ży (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO PÓŹNIEJ SIĘ STANIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO PÓŹNIEJ SIĘ STANIE? 229. Odłoży swoją otoczkę w materii i z niej się wydostanie, będąc lekki, uniesiony wysoko do raju się dostanie, a jego wszelkie grzechy zostanę jemu zapomniane, tak jakby ich nigdy nie miał. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE DALEKO, A JEDNAK BLISKO Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE DALEKO, A JEDNAK BLISKO 216. Decyduje lekkość ducha wtedy bliżej, jeżeli duch ciężki wtedy niezmiernie daleko do celu wędrówki, do domu, do raju, z którego duch wychodzi, aby powrócić pełen świadomości siebie samego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
MOCNY STOI NAD NAMI! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MOCNY STOI NAD NAMI! 196. I nami rządzi swoimi prawami, kto ich nie przestrzega szybko łamią nierozważnego, dziwne, że tych zależności nie widzicie i niżej, niżej schodzicie dając się porwać w przepastne otchłanie ciemnego samego, gdzie życie wiedziecie twora martwego, nie duchowego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZMIANY, ZMIANY I JESZCZE RAZ ZMIANY Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ZMIANY, ZMIANY I JESZCZE RAZ ZMIANY 467. Niech się wszystko zmienia i przeobraża w bólach i cierpieniach całej ziemskiej ludzkości, która odchodząc od Bożych praw w większości upadła do sfery ciemności. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OBJAWIENIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

OBJAWIENIE 292. Wszelkie objawienia płyną wartkim nurtem, gdy duch piszącego czystym swoim duchem czujnie stoi na warcie. Zatem, jak powiada Boży poseł, czas zwiastować ziemskim duchom o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BÓG OJCIEC, BÓG SYN, BÓG DUCH ŚWIĘTY Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

BÓG OJCIEC, BÓG SYN, BÓG DUCH ŚWIĘTY 442. Trójjedyność Boga Jezus Chrystus na ziemi promieniami Światła się mieni i prowadzi przez bramę, którą Jest do Ojca swego, was ludzkie duchy do raju duchowego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
APOKALIPSA ZABIERZE WSZYSTKO Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

APOKALIPSA ZABIERZE WSZYSTKO 439. I nic wam leniwym duchom nie zostawi! Długo czekano na waszą zmianę, dobrowolną z waszej strony, ale to się nie stało. Weszliście w bagno ciemności i tam zostaliście w ostateczności. Więc dziś działanie jest takie, że bagno wraz z wami zostaje na ziemi posprzątane, jednego wra (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TRÓJCA W MIŁOŚCI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

TRÓJCA W MIŁOŚCI 265. To oczywiste, że czas Miłość obudzić tu na Ziemi, aby przeciwstawiła się panoszącemu złu i go wytępiła! Przyz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WARTOŚĆ NAJWYŻSZA! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WARTOŚĆ NAJWYŻSZA! 236. Wartością najwyższą dla ludzkiego ducha jest Miłość do Stwórcy i sam Stwórca! (...)

Zobacz cały wpis na blogu »