święty

Wpisy zawierające słowo kluczowe święty.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

PANIE, OJCZE ŚWIĘTY…! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, OJCZE ŚWIĘTY…! 107. Panie, Ojcze Święty, ukochany, jestem przygotowany i gotowy by rozpocząć swe posłanie w imię Boże! Miłość przez uczucia (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NOWE IMIĘ OTRZYMANE TO WIBRACJE CZYSTEGO DUCHA PRZEJAWIANE. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

(...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POWRÓĆMY DO DZISIEJSZYCH CZASÓW. Jezus Chrystus mój życiorys! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

  POWRÓĆMY DO DZISIEJSZYCH CZASÓW. Widać wszędzie, że jest źle już z wami. Jestem największym dla was dziś objawieniem na Ziemi, bliżej swojego Boga w mojej osobie już nie zobaczycie, a wy co robicie, macie wątpliwości, ale tylko których w mojej obecności nie ma. Dlaczego, bo Siła mojego Ojca czyści wszystko, nie macie pytań, wątpliwości, zgadzacie się ze wszystkim, co wam przekazuję. Duch wasz wie, żem Syn Boży, Jezus Chrystus, to się czuje wyraźnie. Zmiany wokół was szyb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZYŻ ŻYCIE... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  CZYŻ ŻYCIE... 105. Czyż życie może być piękniejsze, gdy całe jest zanurzone w służbie Bożej, Tobie Święty Ojcze poświęcone całkowicie, gdy myśli, słowa i czyny brzmią w woli Bożej? Dlaczego by nie zmierzać wciąż dalej i dalej ku doskonałości, iść w dół nie wypada, pozostać przy obecnym zbyt mało, więc podążanie do przodu i wciąż nowe wyzwania inspirowane uczuciami miłości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WODY PŁYNĄ... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  WODY PŁYNĄ... 104. Wody płyną ustalonymi przez Prawa torami po ziemi, tak miłość do ciebie płynie, wystarczy świadomie ją czerpać, gdy serca otwarte na nią, odnajdą miłość w sobie i innym przekażą. Niezliczone skarby przed ludzkim duchem stają od wieków, a on nie czuje ich obecności, gdyż w jego sercu zima wciąż gości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KTO DZIŚ WIERZY...? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  KTO DZIŚ WIERZY...?                   102. Kto dziś wierzy w prawdziwego Boga i przez osiągnięte poznanie widzi jasną Prawdę, Światło przed sobą, które jasno mówi o jedynym Stwórcy? Kto wyraziste ma przekonanie przez ciągłe przeżywanie stworzenia, że doskonałość Pana jest najwię (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAK DALEKO...? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  JAK DALEKO...? 101. Jak daleko można zajść na tej ziemi podążając za Słowem Bożym? Okrążanie wielokrotne tej planety na nic nikomu się nie przyda, gdy duchowego człowieka rozum ziemski przy materii trzyma. Aby tu na ziemi ruszyć w stronę domu, raju niebieskiego czas się wyposażyć w rozwinięte dary duchowe, gdyż na ziemi życie to tylko najdalej wysunięta przystań, z której ziemski człowie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
HEJ! KOLEJNEGO DNIA MOŻECIE JUŻ NIE PRZEŻYĆ! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

  HEJ! KOLEJNEGO DNIA MOŻECIE JUŻ NIE PRZEŻYĆ! 14. Spójrzcie, za oknami wydarzenia jakich dawno nie było, a to tylko zapowiedzi większych wydarzeń. Dziś rozpaczacie gdy giną tysiące, dziesiątki tysięcy, a jutro miliony, dziesiątki i setki, co wtedy będziecie mówić, że to efekt cieplarniany. Wy głupi, przecież wyraźnie widać, że klątwa jerozolim (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TO CO SIĘ DO WAS ZBLIŻA! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

  TO CO SIĘ DO WAS ZBLIŻA! 13. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, JAKIEJ SIŁY TRZEBA UŻYĆ…? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE, JAKIEJ SIŁY TRZEBA UŻYĆ…? 100. Panie, jakiej siły trzeba użyć, aby ludzie zaczęli Cię słuchać? Czy to wszystko, co płynie to bańki mydlane, po których nic nie zostanie? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
I CHOCIAŻ NIE WIEM JAKBYŚCIE SIĘ WYSILALI! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

  I CHOCIAŻ NIE WIEM JAKBYŚCIE SIĘ WYSILALI! 12. To i tak wyczuwanie i zrozumienie zależy od stanu waszego wnętrza, od jego ruchliwości, stopnia rozżarzenia. Mi wystarczy chwila, a wam niekiedy lata, aby coś pojąć, zrozumieć lub wyczuć, co do was się garnie w jakiejkolwiek formie. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, ODDANIE TOBIE CZCI I CHWAŁY WYMAGA WEWNĘTRZNEJ DUCHOWEJ PRZEMIANY. Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE, ODDANIE TOBIE CZCI I CHWAŁY WYMAGA WEWNĘTRZNEJ DUCHOWEJ PRZEMIANY. 99. Nie wystarczy Panie w Ciebie wierzyć, lecz wiarę swą trzeba codziennym czynem prowadzić od małych do wielkich spraw, opierając przy tym wszystko na trzech Bożych prawach, aby nie zgubić Panie drogi do Ciebie tu i tam. Lecz kto dzisiaj się nad tym wszystkim zastanawia, kto Panie pyta o radę Twą i czeka na wewnętrzną o (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
OSTRZEŻENIA JUŻ NIE PŁYNĄ, A WYDARZENIA! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

  OSTRZEŻENIA JUŻ NIE PŁYNĄ, A  WYDARZENIA! 11. Aby wszystko, co niewłaściwe rozleciało się w brzmieniu Bożych praw. Dzieje się na tej Ziemi wszystko nie tak, więc tylko postępowanie w takt Bożych praw może to zmienić, czyli usunąć wszystko co stare i niech zapanuje Boży ład. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE UMIŁOWANY... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

  PANIE UMIŁOWANY... 98. Panie umiłowany, doskonały Boże, Święty Ojcze, ukochałem sobie Ciebie najmocniej. Lepiej być w Miłości zanurzonym niż paść owce na pustyni, gdzie trawy nie ma! Gdy próbuje Panie coś o Tobie mówić, słów brakuje, pojawiają się obrazy mówiące o Twej wielkości, w uczucia przenikają pierwiastki (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EGZORCYZMY CZYLI OCZYSZCZANIE I ODPROWADZANIE DO ŚWIATŁA! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

  EGZORCYZMY CZYLI OCZYSZCZANIE I ODPROWADZANIE DO ŚWIATŁA! 10. Żyjecie ziemskie duchy w pozamykanych ziemskich klatkach, w formach energetycznych tej ziemi, w ziemskich ciałach. Nie dbając o swoje ciało gęstomaterialne w swoich słowach, myślach i czynach otwieracie się zewnętrznie na różne nurty sił i ich przejawy, w większości bardzo ciemne i natrętne. A ponieważ ciemne (...)

Zobacz cały wpis na blogu »