święty

Wpisy zawierające słowo kluczowe święty.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Kolekcje Boże Narodzenie na sezon 2010 na wakacje Jemioła

Uważaj,bo ubiegną Cię w najlpeszych życzenia świąteczne Każdy wie, o typowym nativities Jezusa do Bożego Narodzenia, ale co z Santa Narodzenia? Czasami najlepszym Dekoracje świąteczne są unikalne, że kilka innych osób lub te, które można zrobić samemu. Tradycyjny wystrój Boże Narodzenie z Jezusem i innych tematów religijnych jest zdecydowanie piękne, ale jeśli szukasz urozmaicić sezon wakacyjny z więcej niż ajerkoniak i wieniec, wymiany Santa dla innych bardziej tradycyjnych znaków Boże Narodzenie jest nowy i ekscytujący sposób tego dokonać.

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZEŻYTE DOŚWIADCZENIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

PRZEŻYTE DOŚWIADCZENIA 166. Ziemscy ludzie przebywacie na Ziemi, aby doświadczać w swoim życiu i umacniać się służąc Stwórcy. Przebywanie na planecie Ziemia, jest to wam po to dane, abyście mogli doświadczać i tak umocnieni w Prawdzie służyli Stworzycielowi. Ziemskie twory swój pobyt zamieniliście na gromadzenie dóbr materialnych. Materią powinniście się tylko wspierać, a nie ma być ona celem pobytu na Ziemi. Służba PANU naszemu to cel jaki, każdy ludzki twór ma realizować dla własnego dobra. Osiągnięcie jak najwyższego poziomu, rozwoju duchowego daje szanse na przetrwan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO PÓŹNIEJ SIĘ STANIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO PÓŹNIEJ SIĘ STANIE? 229. Odłoży swoją otoczkę w materii i z niej się wydostanie, będąc lekki, uniesiony wysoko do raju się dostanie, a jego wszelkie grzechy zostanę jemu zapomniane, tak jakby ich nigdy nie miał. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO MUSI SIĘ ZAKOŃCZYĆ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSTKO MUSI SIĘ ZAKOŃCZYĆ 225. Kręgi trzaskają zamykając wszystko, co człowiek uczynił podczas swojego całego bytu, odpłaty przychodzą do wszystkich i się wyżywają na swych wcześniejszych nadawcach, którzy nic nie pamiętają rozumowo, lecz w duchu wszystko jest zapisane to, co uczynili wcześniej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PUŁAPKI CIEMNOŚCI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PUŁAPKI CIEMNOŚCI 224. Gęsto na ziemi na ludzkie duchy zastawione, wyglądają jak pola minowe. I gdy ziemski człowiek rozumem w życiu tylko się kieruje, to rozbraja minę za miną, sam na nie wstępuje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PUSTE PUDŁA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PUSTE PUDŁA 223. To ziemscy ludzie, którzy chodząc po ziemi nie są świadomi, że są duchowi. Będąc tak mocno zajęci ziemskim zapomnieli skąd wyszli i dokąd mają powrócić, po tak zwane (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BRACIA I SIOSTRY W SENSIE DUCHOWYM Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

BRACIA I SIOSTRY W SENSIE DUCHOWYM 482. Już czas wam przypomnieć o Bogu Moim, o którym wy swoim nieszczęśliwym rozumowym życiem już dawno zapomnieliście, nie wiecie co znaczy duchowe życie. Powymyśliwaliście sobie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CÓŻ ZA WYDARZENIA NAS CZEKAJĄ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CÓŻ ZA WYDARZENIA NAS CZEKAJĄ? 219. Burze, gromy i pioruny w narastający sposób, i nie da się tego zatrzymać do momentu, aż zmieni się ludzkość na lepsze lub wyginie ostatecznie! Z j (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KOZACY DUCHOWOŚCI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

KOZACY DUCHOWOŚCI 218. To ci, którzy na swej drodze rozwoju duchowego nie ulękną się niczego, nie zatrzymają się przed jakimikolwiek problemami, a je przejdą i się jeszcze wzmocnią. Oni wie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEST NA ZIEMI BOŻY ZNAK! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

JEST NA ZIEMI BOŻY ZNAK! 480. To Ja Syn Boży, Jezus Chrystus największe objawienie Prawdy, Miłości na ziemi. I chociaż wy niczego widzieć i słyszeć nie chcecie, to Prawda staje wam przed oczami gdziekolwiek je zwrócicie. Wy jesteście wręcz zmuszeni, aby Prawd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RÓŻA JEST PIĘKNA I MA KOLCE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

RÓŻA JEST PIĘKNA I MA KOLCE 215. Każdy, kto róże otrzymuje musi uważać na kolce zanim powącha, poczuje jej zapach, musi się skoncentrować, by ją palcami uchwycić. Miłość jest wsz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KRÓL KRÓLÓW JEZUS CHRYSTUS Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

KRÓL KRÓLÓW JEZUS CHRYSTUS 476. Ten, który posiada władzę w Wielkiej Materii, panuje nad Istotnym i w Duchowości. Światło w swoim rodzaju łączy się z jednorodnym. Co czyni Syn, to czyni z Ojca, w Ojcu i dla Ojca, bez swojego Ojca Jestem niczym. Dlatego po obudzeniu się w Materii i uzyskaniu z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZEGO CHCĄ ZIEMSCY LUDZIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZEGO CHCĄ ZIEMSCY LUDZIE? 211. Po ich zachowaniu widać, że już tylko zagłady. Wśród nich jednostki są jak perły ukryte, które niosą w s (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WIELKI BŁĄD Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WIELKI BŁĄD 210. Wielki błąd powstaje, gdy w duchowe rozum się wmiesza, należy być czujnym i nie dać sobie mieszać, a gdy coś się pojawi, oddzielić ziarno od plew trzeba koniecznie, nie przydawać uwagi i nie rozwijać wątpliwości, one nikomu niepotrzebne w całości. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
INSPIRACJA PŁYNIE Z DUCHA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

INSPIRACJA PŁYNIE Z DUCHA 205. Nic innego nie jest w stanie inspiracji dostarczyć, każda ziemska forma tak rozumiana jest obłudą i zakłamaniem. I nie wystarczy sobie coś stworzonego na ziemi kupić (...)

Zobacz cały wpis na blogu »