święty

Wpisy zawierające słowo kluczowe święty.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Mt 1, 16. 18-21. 24a bierziczytaj

Święty Józef nieustannie wstawia się za tobą  we wszystkich twoich potrzebach.  Tak jak on wypełniaj twoją misję,  którą Bóg ma wobec każdego z ludzi. ...    Święty Józef jest dla ciebie wzorem w prawości,  szlachetności, cierpliwości i miłości do Boga oraz osób najbliższych.  Oręduje za tobą.  Szukaj najpierw tego,  co jest wolą Ojca Niebieskiego. ...    Być posłusznym Bogu to nic innego,  jak zaprzeć się samego siebie,  swojej woli i swoich planów.  Józef zamierzał oddalić Maryję potajemnie,  bo liczył na własne siły i możliwości.  Zaufaj Bogu.  Możesz być pewny w stu procentach,  że robiąc to, co możesz zrobić  i idąc za najgorszym nawet,  w twoim mniemaniu,  rozwiązaniem,  (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
J 17, 20-26 bierziczytaj

Święty Andrzej Bobola oddał życia za jedność w Kościele.  Buduj jedność w rodzinach, wspólnotach.  Dawaj świadectwo o Bogu, który jest kochającym Ojcem. ...    Jezus daje ci łaskę.  Uczestnicz w Jezusowym apostolstwie modlitwy.  Zawsze bądź z Jezusem.  Kochaj Go.  Oglądaj Jego chwałę.  Bądź w świecie  znakiem jedności i pokoju. ...    Słowo jednania, słowo jednoczące.  To cel wszelkiego głoszenia, przepowiadania.  Nie świadczysz o sobie.  Nie głosisz własnej chwały czy własnych możliwości.  Głoszenie Ewangelii,  świadczenie o Chrystusie jest skuteczne i autentyczne,  jeśli jest nakierowane na zjednoczenie wszystkich wokół Chrystusa,  w Nim i dla Niego. ... 

Zobacz cały wpis na blogu »
Kariera i bogactwo vs ubóstwo i uniżenie Święci uśmiechnięci

Co bardziej się opłaca 🤔? Zrobienie kariery, dostatnie życie, szacunek u ludzi, czy może cisza, uniżenie przed Bogiem i służba ludziom w duchu pokory 🤔?    Pewnie odpowiedzielibyśmy że bogactwo 🤑  i zapewne nie ma w tym nic złego, w końcu każdy ma swoją drogę do nieba.  Dla młodego Bernardo Calvo było na odwrót. Mimo że otwierały się przed nim wrota kariery w Kościele 💒, bo pochodził ze szlacheckiej rodziny, był wykształcony, inteligentny 🧠, co potwierdza fakt że już w wieku 24 lat był kurialnym urzędnikiem w Tarragonie, on wybrał zakon cystersów, który charak (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Kolekcje Boże Narodzenie na sezon 2010 na wakacje Jemioła

Uważaj,bo ubiegną Cię w najlpeszych życzenia świąteczne Każdy wie, o typowym nativities Jezusa do Bożego Narodzenia, ale co z Santa Narodzenia? Czasami najlepszym Dekoracje świąteczne są unikalne, że kilka innych osób lub te, które można zrobić samemu. Tradycyjny wystrój Boże Narodzenie z Jezusem i innych tematów religijnych jest zdecydowanie piękne, ale jeśli szukasz urozmaicić sezon wakacyjny z więcej niż ajerkoniak i wieniec, wymiany Santa dla innych bardziej tradycyjnych znaków Boże Narodzenie jest nowy i ekscytujący sposób tego dokonać.

Zobacz cały wpis na blogu »
PRZEŻYTE DOŚWIADCZENIA Przesłanie Mojżesza apostoła Prawdy

PRZEŻYTE DOŚWIADCZENIA 166. Ziemscy ludzie przebywacie na Ziemi, aby doświadczać w swoim życiu i umacniać się służąc Stwórcy. Przebywanie na planecie Ziemia, jest to wam po to dane, abyście mogli doświadczać i tak umocnieni w Prawdzie służyli Stworzycielowi. Ziemskie twory swój pobyt zamieniliście na gromadzenie dóbr materialnych. Materią powinniście się tylko wspierać, a nie ma być ona celem pobytu na Ziemi. Służba PANU naszemu to cel jaki, każdy ludzki twór ma realizować dla własnego dobra. Osiągnięcie jak najwyższego poziomu, rozwoju duchowego daje szanse na przetrwan (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CO PÓŹNIEJ SIĘ STANIE? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CO PÓŹNIEJ SIĘ STANIE? 229. Odłoży swoją otoczkę w materii i z niej się wydostanie, będąc lekki, uniesiony wysoko do raju się dostanie, a jego wszelkie grzechy zostanę jemu zapomniane, tak jakby ich nigdy nie miał. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO MUSI SIĘ ZAKOŃCZYĆ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSTKO MUSI SIĘ ZAKOŃCZYĆ 225. Kręgi trzaskają zamykając wszystko, co człowiek uczynił podczas swojego całego bytu, odpłaty przychodzą do wszystkich i się wyżywają na swych wcześniejszych nadawcach, którzy nic nie pamiętają rozumowo, lecz w duchu wszystko jest zapisane to, co uczynili wcześniej. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PUŁAPKI CIEMNOŚCI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PUŁAPKI CIEMNOŚCI 224. Gęsto na ziemi na ludzkie duchy zastawione, wyglądają jak pola minowe. I gdy ziemski człowiek rozumem w życiu tylko się kieruje, to rozbraja minę za miną, sam na nie wstępuje. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PUSTE PUDŁA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PUSTE PUDŁA 223. To ziemscy ludzie, którzy chodząc po ziemi nie są świadomi, że są duchowi. Będąc tak mocno zajęci ziemskim zapomnieli skąd wyszli i dokąd mają powrócić, po tak zwane (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BRACIA I SIOSTRY W SENSIE DUCHOWYM Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

BRACIA I SIOSTRY W SENSIE DUCHOWYM 482. Już czas wam przypomnieć o Bogu Moim, o którym wy swoim nieszczęśliwym rozumowym życiem już dawno zapomnieliście, nie wiecie co znaczy duchowe życie. Powymyśliwaliście sobie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CÓŻ ZA WYDARZENIA NAS CZEKAJĄ? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CÓŻ ZA WYDARZENIA NAS CZEKAJĄ? 219. Burze, gromy i pioruny w narastający sposób, i nie da się tego zatrzymać do momentu, aż zmieni się ludzkość na lepsze lub wyginie ostatecznie! Z j (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KOZACY DUCHOWOŚCI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

KOZACY DUCHOWOŚCI 218. To ci, którzy na swej drodze rozwoju duchowego nie ulękną się niczego, nie zatrzymają się przed jakimikolwiek problemami, a je przejdą i się jeszcze wzmocnią. Oni wie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JEST NA ZIEMI BOŻY ZNAK! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

JEST NA ZIEMI BOŻY ZNAK! 480. To Ja Syn Boży, Jezus Chrystus największe objawienie Prawdy, Miłości na ziemi. I chociaż wy niczego widzieć i słyszeć nie chcecie, to Prawda staje wam przed oczami gdziekolwiek je zwrócicie. Wy jesteście wręcz zmuszeni, aby Prawd (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
RÓŻA JEST PIĘKNA I MA KOLCE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

RÓŻA JEST PIĘKNA I MA KOLCE 215. Każdy, kto róże otrzymuje musi uważać na kolce zanim powącha, poczuje jej zapach, musi się skoncentrować, by ją palcami uchwycić. Miłość jest wsz (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
KRÓL KRÓLÓW JEZUS CHRYSTUS Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

KRÓL KRÓLÓW JEZUS CHRYSTUS 476. Ten, który posiada władzę w Wielkiej Materii, panuje nad Istotnym i w Duchowości. Światło w swoim rodzaju łączy się z jednorodnym. Co czyni Syn, to czyni z Ojca, w Ojcu i dla Ojca, bez swojego Ojca Jestem niczym. Dlatego po obudzeniu się w Materii i uzyskaniu z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »