święty

Wpisy zawierające słowo kluczowe święty.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

WSZYSTKIM CIEMNYM... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSTKIM CIEMNYM... 83. Wszystkim ciemnym na ziemi dom odpór, choćby byli najciemniejsi, wyrwę wiele duchów ludzkich z ciemnych sieci, aby stali się jaśniejsi. Każdemu pomogę, jeśli pomóc mogę. Ratuję każdego kto się da i kto jeszcze w sobie trochę miłości ma. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
EGZORCYZMY CZYLI OCZYSZCZANIE I ODPROWADZANIE DO ŚWIATŁA! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

EGZORCYZMY CZYLI OCZYSZCZANIE I ODPROWADZANIE DO ŚWIATŁA! 10. Żyjecie ziemskie duchy w pozamykanych ziemskich klatkach, w formach energetycznych tej ziemi, w ziemskich ciałach. Nie dbając o swoje ciało gęstomaterialne w swoich słowach, myślach i czynach otwieracie się zewnętrznie na różne nurty sił i ich przejawy, w większości bardzo ciemne i natrętne. A ponieważ ciemne formy, mętne twory szukają pożywienia i siły, to w was znajdują miejsce, zakotwiczają, łączą się włó (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, DZIĘKUJĘ...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, DZIĘKUJĘ...! 82. Panie, dziękuję za cały 2004 rok stary i za nowy 2005 rok cały, dany do przeżycia, ten, kto żyje ten przeżyje, inny twór jest martwy. Żyje ten, kto serca przez uczucie swoje słucha, dopuszcza go do głosu idąc tu na ziemi swoim ciałem całym mu na przeciw. Tylko jasny wgląd w swojego ducha może mu na ziemi drogę oświetlić. Inny stan to jak górnik, który jedzie do kopalni nie zabierając ś (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZYSTOŚĆ PŁYNIE... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZYSTOŚĆ PŁYNIE... 81. Czystość płynie przez ziemską dolinę i dociera do ludzkich duchów tęskniących do niej. W tym dniu szczególnym 29 grudnia, Miłość napływa do serc stęsknionych, które wznoszą ku Panu oczy w czystości pragnących Bożej Miłości. Wyjątk (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, TYŚ UMIŁOWANY...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, TYŚ UMIŁOWANY...! 80. Panie, Tyś umiłowany mi najmocniej! Do Ciebie Panie i od Ciebie Panie wszystko płynie odwiecznie, gdy coś się stopuje naprawy potrzebuje, aby przywrócić stan pierwotny. Nie zawodź ludzki tworze, lecz służ swemu Panu w pokorze jako wzór dla innych. Tylko wypełnianie praw Bożych w pokorze daje najwięcej w zwrotny sposób, służba czynem czyniona w dążeniu do doskonałości, którą (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WODA I OGIEŃ WAS POŻEGNAJĄ! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

WODA I OGIEŃ WAS POŻEGNAJĄ! 9. I znów będziecie zaskoczeni i zdziwieni, że się pali i że wielu potopiło się! Takie rozwiązanie w ramach oczyszczenia Ziemi, aby Królestwo Tysiącletnie czystością mieniło się. Przecież wy zawsze powątpiewaliście w nowe objawienia, nigdy ich symboliki nie chcieliście pojąć, zrozumieć i zastosować w swoim życiu. Chociaż dziś próbujecie się w ziemi uzbrojeni i zaopatrzeni schować, aby nadchodzące czasy przeżyć. Nic z (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, BOŻE OJCZE…! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, BOŻE OJCZE…! 79. Panie, Boże Ojcze kocham cię coraz mocniej wraz ze wzrostem świadomości siebie samego Syna Bożego, Jezusa Chrystusa! Uczucia, odczuwanie coraz mocniej dochodzą do głosu, a za nimi podąża mój rozum, który miłości całkowicie podporządkowuje. Suma odczuwania spycha na plan drugi siłę rozmyślania. Duch i sługa to posługa, nie inaczej, a gdy wątpliwości rozumowe rosną wystarczy uczucia i ob (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAZAJUTRZ! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

NAZAJUTRZ! 8. Pozostaną nieliczni, tylko ci, którzy w sobie noszą jeszcze możliwy do przebudzenia w przeżyciach potencjał duchowy, aby na Ziemi służyć swojemu jedynemu Panu i Bogu. I nie ma znaczenia rasa, kolor skóry, wyznanie czy światopogląd, w przeżyciach staniecie się duchowi i podążycie do bramy Królestwa Tysiącletniego na Ziemi, w Polsce, do Złotej Osady. Dojdziecie tak daleko, aż was słudzy Boży nie zatrzymają i przydzielą miejsce w Królestwie ora (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PANIE, TYŚ DLA MNIE WZOREM...! Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PANIE, TYŚ DLA MNIE WZOREM...! 78. Panie, Tyś dla mnie wzorem w dążeniu do doskonałości! Polegam Panie mocniej na swoich odczuciach z wnętrza płynących aniżeli na konstrukcji rozumowej myśli, rozum podporządkowuje odczuciom z ducha płynących. Tak duch mój staje się wolny i nad ciałem jest panujący. Rozum podporządkowany duchowi jest sprawniejszy i wydajniejszy w materii, gdyż duch wszystko ogarnia szybciej i lepiej oraz je (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NAJWIĘCEJ NA FALI... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NAJWIĘCEJ NA FALI... 77. Najwięcej na fali ludziom miłości dali ci, którzy ze Światła na ziemi przybywali i ludzi ku Światłu kierowali. Lecz ludzie rzadko, kiedy ich słuchali, ku ciemnościom rozumowo się spychali, brnąc w bagnach coraz głębiej i mocniej. Bożych wysłanników nie słuchali i dalej ich nie słuchają, rozum buduje nieustannie wątpliwości tak samo jak na wysypiskach ludzkość zbiera coraz więcej śmieci. Kto (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
PAJĄKI PO ŚCIANACH... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

PAJĄKI PO ŚCIANACH... 76. Pająki po ścianach się przemieszczają i same sobie pajęczyny plątają. Bacz człowieku abyś w tych sieciach się nie znalazł, gdyż w nich zabójcy skryci, jak myśli, pająki mieszkają. Codziennie ludzie plotą sieci słowami, jakże często następnego dnia już w nie wpadają. I wyplątać się z nich już sił nie posiadają, gdyż na pleceniu sieci siły i czas stracili. Z tego wszystkiego ciemny pająk tylko się c (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POWRÓĆMY DO DZISIEJSZYCH CZASÓW Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

POWRÓĆMY DO DZISIEJSZYCH CZASÓW 7. Widać wszędzie, że jest źle już z wami. Jestem największym dla was dziś objawieniem na Ziemi, bliżej swojego Boga w mojej osobie już nie zobaczycie, a wy co robicie, macie wątpliwości, ale tylko których w mojej obecności nie ma. Dlaczego, bo Siła mojego Ojca czyści wszystko, nie macie pytań, wątpliwości, zgadzacie się ze wszystkim, co wam przekazuję. Duch wasz wie, żem Syn Boży, Jezus Chrystus, to się czuje wyraźnie. Zmiany wokół was szyb (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
COKOLWIEK SIĘ WYDARZA... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

COKOLWIEK SIĘ WYDARZA... 75. Cokolwiek się wydarza jest zawarte w Słowie Pana, w Prawie się zawiera, obdarowuje lub obciąża ziemskiego człowieka. Każdy, bez wyjątku narastającemu ciśnieniu Światła jest poddawany, albo przyjmie zwiększoną siłę i ją przetworzy, albo się rozłoży. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NADCHODZĄCE WYDARZENIA Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

NADCHODZĄCE WYDARZENIA 6. Przeorają wam świadomość dzienną, a wasz duch wstrząśnięty będzie, rozedrgany trząsł się pod naporem przeżyć. Przecież jesteście już tak długo zamknięci, że Bożego zawołania Świętego Graala już nie chcecie słuchać. Wy świadomie, rozumowo się zamykacie na duchowy przekaz. To takie oczywiste, że to wasz wina, więc nie zdziwicie się pewnie, że w przeżyciach wewnętrznych opartych na wydarzeniach ziemskich zostaniecie celnie i skutecznie poruszeni. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSCY CIEMNI... Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSCY CIEMNI... (...)

Zobacz cały wpis na blogu »