święty

Wpisy zawierające słowo kluczowe święty.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

LUDZIE MIĘDZY SOBĄ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

LUDZIE MIĘDZY SOBĄ 71. Dumają i nie wiedzą, że żywą Miłość wśród siebie mają. Szukają, Biblie i stare księgi wciąż przeglądają, a uczuciami Syna Bożego, Chrystusa na ziemi nie poznają, bielmo na oczach mają, uszy zarosły trawą, uczucia odeszły już dawno, kto ich jeszcze do życia przywróci, gdy gnijące ciało już mają, które jest już w rozkładzie!

Zobacz cały wpis na blogu »
ZAWIESILIŚCIE SIĘ LUDZIE! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

ZAWIESILIŚCIE SIĘ LUDZIE! 5. Jak program w komputerze, ani tu, ani tam was nie można włączyć, trzeba was wyłączyć i wtedy może jeszcze raz wystartujecie. Jednak dalej macie stary, fałszywy, niedziałający program. Musicie wszystko nowe sobie zamontować już bez lucyferyzmu żadnego. Nie możecie ze starego nic już wziąć, nawet pyłku najmniejszego, bo wnik (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SŁOWA JAK NUTY Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

SŁOWA JAK NUTY 62. Słowa jak nuty w akordach brzmią, muzyka duszy, każde ucho słyszy muzykę tą i nie potrzeba znajomości różnych języków. Otwórzcie ludzie serca przed miłością Słowa, a poczujecie każdego twora i czy jego słowa w miłości brzmią. Każdy naró (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
NA NIEBIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

NA NIEBIE 58. Na niebie gołębie latają Sąd Boży i pokój zapowiadają. Wola Boża żąda od człowieka przestrzegania prawa i rozliczenia całkowitego, nie ujdzie ani jedno ziarenko dobra i złego w chcenie człowieka przemienionego. Czy zdajecie sobie ludzie jaką strawę sobie szykujecie, dobrą lub złą gotujecie, przyprawą są wasze słowa, myśli wodę stanowią, a części stałe, to czyny wasze, całość w prawie na talerzu wam podane, ur (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
LUDZIE O SYNU BOŻYM Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

LUDZIE O SYNU BOŻYM 57. Ludzie o Jezusie Chrystusie już wiedzą, lecz sami swoim odczuciom nie wierzą, to już ich sprawa. Ale to nie jest już zabawa! Przez wieki przygotowywani do swojego zadania, teraz wątpią rozumowo »na całego«! Marny zbiorą plon z myślenia takiego, uczucia próbują rozmyślaniem rozumowym zastąpić i zaczynają wątpić, w (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TYARA I MOJŻESZ Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

TYARA I MOJŻESZ 2. To dwa ludzkie duchy, których obecne życie wypełnia wola Boża, służąc Światłu prostują mi drogę na Ziemi. I choć wielu powołanych na swej drodze na ziemi spotkałem, każdemu o sobie świadectwo Prawdy dałem, to zagrzebali się oni dalej w swoje tylko bagienne rozumowe życie. Tysiące ludzkich duchów czyta moje wykłady w Internecie publikowane w Przesłaniu Miłości i w Przesłaniu Graala, i cisza, pomimo tego, że z informacjami całkowicie się zgadzają, to m (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DZISIAJ HASŁO Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

DZISIAJ HASŁO 54. Dzisiaj hasło konieczne dla ludzkiego twora na ziemi: »rzucić wszystko i iść w stronę swego Boga, bliżej ku Światłu!« Jak masz jakieś wątpliwości, to ciemności zwieść cię próbują i tobą, twym rozumem manipulują. Cóż jeszcze można (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZEGO SZUKACIE! Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

CZEGO SZUKACIE! 1. Powiedzcie, czego szukacie? Co takiego jest na tej Ziemi, co warte jest waszej uwagi, bo to czym się zajmujecie, to samo gówno, wasze nieczyste myśli, słowa i czyny. Doszliście w swoim szambie tak daleko, że głębiej już nie można, wy po prostu śmierdzicie! I nie można czytelniej do was mówić, to wasz język codzienny, wy jesteście winni waszego upadku, nikt inny. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
GĘSI NA NIEBIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

GĘSI NA NIEBIE 52. Gęsi na niebie latają nowe Słowo zapowiadają, które na ziemi gęsim piórem pisze. Maczane pióro w Prawdzie. Na ziemi Słowo jest pisane w Miłości samej. Każdemu, kto czyta serce odmyka na długą chwilę pokazując czytelnikowi i słuchaczowi, że Prawda żyje, stan ten duch ludzi niech sobie przedłoży, duch i ciało na pewno się nie znuży. Słowo Pana przemienia wszystkich od zarania, wpływając wpros (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CIĄG ZMIAN Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CIĄG ZMIAN 43. Ciąg zmian na ziemi wszystko przemieni, istotni już się do tego przygotowują i ludziom ich »bigos« do spożywania szykują, dając każdemu to, co sam wytworzył. Trochę wstrząsów dla opamiętania, aby cofnąć się jeszcze z drogi grzesznej. Lecz kto zrozum (...)

Zobacz cały wpis na blogu »