święty

Wpisy zawierające słowo kluczowe święty.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

MOJE ZNAKI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

MOJE ZNAKI 277. Są dwa: żywo promieniujący Krzyż Równoramienny we Mnie i Gołębica nade Mną. Innych znaków ze Mną związanych nie ma. Tak jest oznaczony posłaniec Bo (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
POWAŻNE ZMIANY WE WNĘTRZU MUSZĄ NASTĄPIĆ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

POWAŻNE ZMIANY WE WNĘTRZU MUSZĄ NASTĄPIĆ 274. Poważne zmiany we wnętrzu muszą nastąpić każdego człowieka, aby mogła trwała poprawa nastąpić w samo uświadomieniu. Inaczej drzwi do Światła zamkniecie sobie całkowicie, z materii nie powstaniecie i straszny los sobie zbudujecie. I można do was przemawiać, tłumaczyć i wyjaśniać, ale to wy musicie (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ŻAR Z NIEBA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ŻAR Z NIEBA 273. Płynie nieustannie, aby obudzić śpiących jeszcze ziemskich ludzi. Lecz gdy nie otworzą swych prawdziwych oczu to żar rozpuści ich otoczki wszystkie i nieświadomi powrócą do krainy, z której również nieświadomi wyszli. Tak zatracą wszystko, co zdobyli przez sw (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BÓG OJCIEC, BÓG SYN, BÓG DUCH ŚWIĘTY Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

BÓG OJCIEC, BÓG SYN, BÓG DUCH ŚWIĘTY 442. Trójjedyność Boga Jezus Chrystus na ziemi promieniami Światła się mieni i prowadzi przez bramę, którą Jest do Ojca swego, was ludzkie duchy do raju duchowego. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
APOKALIPSA ZABIERZE WSZYSTKO Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

APOKALIPSA ZABIERZE WSZYSTKO 439. I nic wam leniwym duchom nie zostawi! Długo czekano na waszą zmianę, dobrowolną z waszej strony, ale to się nie stało. Weszliście w bagno ciemności i tam zostaliście w ostateczności. Więc dziś działanie jest takie, że bagno wraz z wami zostaje na ziemi posprzątane, jednego wra (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIELONE ŚWIĘTA Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ZIELONE ŚWIĘTA 262. Dzień Świętej Gołębicy, wylanie Siły w stworzenie przez kielich Świętego Graala, które corocznie się odbywa, to akt (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
WSZYSTKO TO JUŻ DOBRZE ZNACIE Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

WSZYSTKO TO JUŻ DOBRZE ZNACIE 258. Lecz tylko tak swym rozumem mniemacie, znać to przecież trzeba być przy wydarzeniu i je przeżyć całym sobą, poznając każdy szczegół i powyższe stwierdzenie upada, tak dzieje się we wszystkich dziedzinach waszego obecnego ziemskiego życia, wszystko traktujecie powierzchownie, nie dociekacie; dlaczego? (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
SERCE CZYSTE JAK KRYSZTAŁ Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

SERCE CZYSTE JAK KRYSZTAŁ 248. Aby podawać dalej promienie Światła jak najmniej zmienione, by mogły dalej działać w niezmieniony sposób, a was rozżarzać w najwyższy możliwy sposób. D (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
ZIEMSKIE URODZINY Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

ZIEMSKIE URODZINY 247. Naturalne po raz drugi. Pokazują bogactwo Stwórcy, łaskę, jaką ludzie mają od Boga w Miłości Żywej chodzącej po Ziemi. Każdy ma możliwość wyczucia Miłości Bożej, jeżeli nie utonął całkowicie w ciemności go otaczającej, kt& (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
CZŁEKU, COŚ WARTY, GDYŚ WEWNĘTRZNIE ROZDARTY? Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

CZŁEKU, COŚ WARTY, GDYŚ WEWNĘTRZNIE ROZDARTY? 238. Chodzisz za innymi i błędy powielasz, a o prawdziwym Nauczycielu informacji nie odbierasz. A gdzie podziały się dane tobie przez Niego nauki Pana, które uczą logicznego myślenia i odczuwania? Po (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
BŁOGOSŁAWIENI CIERPLIWI I WYTRWALI Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

BŁOGOSŁAWIENI CIERPLIWI I WYTRWALI 235. Ci, którzy Słowo Pana w sobie mają i przeżywają Je swoim życiem, wykazując cierpliwość i wytrwałość wygrywają życie wieczne! Wystarczy iść, podążać drogą Światła wskazaną Słowem Bożym, a wszystkie bramy przed (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
TRACĄ OCHRONĘ WOKÓŁ SIEBIE WSZYSCY Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

TRACĄ OCHRONĘ WOKÓŁ SIEBIE WSZYSCY 45. Każdy ludzki twór podlega obecnie silniejszemu promieniowaniu Światła, którym na ziemi Jestem, a Jego wzmożony przepływ wzmacnia w was wszystko, aby was wysoko podnieść, a czego już nie chcecie, albo wzmacnia w was wszystko, aby się wyżyło w was i się przejawiło, i w nurcie Światła już nieświadome sedno wasze duchowe, wyzwolone od materii powraca tam skąd wyszło nieświadome na poziom duchowo-istotny. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
DZISIEJSZA MOWA Jezus Chrystus, Syn Boży, Graal na Ziemi

DZISIEJSZA MOWA 44. Was już nie dotyczy, sami pozbyliście się swoich praw do świadomego funkcjonowania w obecnej formie. Stając się martwym przestaliście żyć duchowo, teraz kwestia jak zakończycie, w jaki sposób to się na was przejawi, na pewno tragicznie, będziecie sycząc zdychać pod naciskiem Bożej Prawdy. (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JUŻ WAM NIC NIE ZOSTAŁO! Przesłanie Miłości. Jezus Chrystus

JUŻ WAM NIC NIE ZOSTAŁO! 43. Wszystko, co najlepsze sobie odpuściliście, wszystkie cechy waszego ducha pogrzebaliście, został wam mamuci rozum rozdmuchany! Wogle nic nie macie, co by było dobre, więc na co i komu moglibyście się przydać na ziemi i w całej wielkiej materii. Pogrzebal (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
JAKŻE DALEKO, A JEDNAK BLISKO Przesłanie Miłości Jezus Chrystus

JAKŻE DALEKO, A JEDNAK BLISKO 216. Decyduje lekkość ducha wtedy bliżej, jeżeli duch ciężki wtedy niezmiernie daleko do celu wędrówki, do domu, do Raju, z którego duch wychodzi, aby powrócić pełen świadomości siebie samego. A zatrzymać (...)

Zobacz cały wpis na blogu »